Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghívtak esküvőre, (távoli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívtak esküvőre, (távoli csal. Tag) én fizetem a koszorúslányruhát. Mi erről a vélemény?

Figyelt kérdés

ugyanis a menyasszony nem hozza fel, hogy megtéríti, sőt elvárja a menyasszony táncpénzt is, és mindenkivel közölte nem ajándék kell, hanem pénz.

Mivel nagyon távoli rokon és mi meghívottak vagyunk, most tényleg nekem "illik" mindezt finanszírozni?


ti hogyan gondolkodtok erről?


2011. júl. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
72%

*csakhogy ez nagy költség, ahhoz képet, hogy mi vagyunk meghívva


Tudod, mennyibe kerül 3 fő (te+férjed+gyerek) vacsorája, itala? Alsó hangon 24000 Ft. Ha szállás is van, akkor az minimum +15000. Határ meg a csillagos ég.

De mondom: nem kötelező elmenni.

2011. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani, hogy nektek ez most nem fér bele a keretbe. Ha kapcsolnak, akkor majd felajánlják, hogy fizetik a ruhát. Ha nem ajánlják fel, akkor ennyi, nem lesz koszorúslány a kislányod.


De ha ennyire nincs pénzetek, a lagziba sem muszáj elmenni, hisz nem vagytok közeli rokonok.

2011. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont!
2011. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

csak a koszorúslány ruháról van szó

persze hogy ajándékozni, pénzt adni szeretetből jön.

2011. júl. 4. 12:08
 15/59 anonim ***** válasza:
80%

ha felkérték koszorúslánynak a kislányod, nekik kell fizetni a ruháját.

ha te ajánlottad fel, hogy legyen ő, hiszen nincs más pici a családban, akkor neked kéne fizetni.

2011. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

nekik fontos a koszorúslányság, és már elvállaltuk

és utána tudtuk meg hogy nem ők fizetik, ill. a menyasszony nem szól róla, és még pénzt is várnak, ahelyett hogy felajánlotta volna, hogy elég kevesebb is ajándékként

2011. júl. 4. 12:10
 17/59 A kérdező kommentje:
tehát a kérdés, hogy ezeken felül én még borítékoljak is nekik?
2011. júl. 4. 12:13
 18/59 anonim ***** válasza:
42%

"Csak az érdekes, hogy a menyasszony egy szót sem szól arról, hogyan viszonozná ezt."


Meghívott titeket a lakodalomra,a kislányod a koszorúslány,és nem csak azért szerintem,mert ő volt az egyetlen lehetőség.Nem értem,hogy mi ebben a nem viszonzás.Szerintem fizeti a vacsorát,ad szállást..mi kell még?Istenem,de sok elégedetlen ember él a földön,szegény afrikai gyerekek meg éheznek,nem,hogy még a koszorúslány ruhát megtudnák venni.

2011. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
100%

Szia!


Én sem fizettem a koszorúslány ruhát. Hallottam olyanról, hogy van, ahol a menyasszony fizeti, viszont akkor azt kell felvenned, amit ő akar.

Én rábíztam a két koszorúslányra, csak annyit kértem, legalább a két szín legyen hasonló. Így lett az egyiknek világoskék, a másiknak sötétkék ruhája.

Mellesleg ők olyat vettek, amit máshova is fel tudnak venni.

2011. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idő van még hátra az esküvőig?

ha van még egy hónap, simán visszamondhatjátok.

2011. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!