Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghívtak esküvőre, (távoli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívtak esküvőre, (távoli csal. Tag) én fizetem a koszorúslányruhát. Mi erről a vélemény?

Figyelt kérdés

ugyanis a menyasszony nem hozza fel, hogy megtéríti, sőt elvárja a menyasszony táncpénzt is, és mindenkivel közölte nem ajándék kell, hanem pénz.

Mivel nagyon távoli rokon és mi meghívottak vagyunk, most tényleg nekem "illik" mindezt finanszírozni?


ti hogyan gondolkodtok erről?


2011. júl. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
35%

Korábban azt írtad, nincs másik koszorúslány.

Süt belőled a rosszindulat. Szerintem el se menjetek, főleg ne így!

2011. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

azért nem írom, hol vagyok, mert szeretnék anonym maradni

egy nagyváros amúgy

és nem a pénz a gondom, és nem vagyok rosszindulatú

csak rosszul esik kifizetni a ruhát


tudom hogy nem kellene akkor elvállalni, de amikor elvállaltam azt hittem a menyasszony utalni fog arra, hogy fizeti, vagy ha nem, akkor arra, én nem mertem szóba hozni

2011. júl. 6. 14:46
 53/59 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. Legközelebb nem leszel ilyen nyuszi.
2011. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
2%

hát, én nem tudom, de még mindig nem írtad le, hogy KONKRÉTAN MEGSZABTA-E, hogy milyen legyen az a rohadt ruha, vagy nem???


ha nem, egy szavad sem lehet, nem szokták kifizetni!!!!!Ennyire nem tudod felfogni?

3 választ is írtam, mindháromban rákérdeztem a fent említett dologra, nem válaszoltál!

felajánlottam, hogy segítek, mert van ruhám, asse mondtad, h b+ nem kell...most akkor ne gondoljuk, hogy rosszindulatú vagy????


és azt is kérdeztem, a Te esküvődön Te fizetted a ruhákat???érdekes módon, erre sem kaptam választ!


NEM szokták kifizetni a koszorúsruhát, ha csak nem SZABJÁK MEG, milyen legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
96%
Vaksi vagy a jó ég áldjon meg? Leírta, hogy a menyasszonynak határozott elképzelése van arról, hogy milyen legyen a koszúrúslány ruha, ha ők választanának, biztos nem vennének abroncsosat, mert soha többet nem jó semmire és ha neki lett volna koszorúslánya ő állta volna a ruhát, de mivel nem volt pénze így nem volt koszorúslánya sem. Mit nem értesz ezen? Ki a rosszindulatú? Leír egy konkrét esetet és itt háborogsz, hogy mi az, hogy nem írja ki azt se hogy hol lakik?! minek írná ki? Ha olyan nagyon segíteni akarnál, nem csak itt vergődni, akkor már tudtál volna írni neki privátot, nem itt adni a jó fejet, hogy te ruhát is ajánlasz, mert jé tényleg ott van a privát email gomb a kérdésében.
2011. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

nehogy már nekem kelljen utána járni, hogy segíthessek!


a határozott kérés a menyasszony részéről az, hogy pl. bordó legyen, nyakba pántos, 012345-cikkszámon lehet megtalálni XYZ szalonban. Na ez konkrét. De az, hogy ABRONCSOS legyen, mint a NORMÁLIS koszorúslányruhák, véleményem szerint nem elvárás! Ez az alap. Ha itt azt mondják, koszorúslányruha, nem a melleseggekinnvanbelőle ruhákra gondolunk, hanem a nagy szoknyás, abroncsos, színes ruhákra. De én vagyok a hülye, ha nem így van, hogyne.


Ha neki annyira nincs rá kerete, leírtam, én anno 6000Ft-ért(!!!!!!) KÖLCSÖNÖZTEM mindennel együtt, nem hiszem el, hogy 20-30 ezret kellene kiadnia rá!


Oké, nem írta le, hova valósi. Miért nem kérdezte meg, én honnan írok? Ha esetleg nem az a környék, ez van, de ha igen, írhatott volna utána egy privátot, mint mondtad, van ilyen lehetőség. De nehogy már én járjak utána!!!!!!

2011. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Kért valaki, hogy nagylelkűsködj? Szerintem az, ha leírja, hogy határozott elképzelése van arról, hogy milyen legyen a ruha, az azt jelenti, hogy színre, formára, hosszra kitalálta, hogy márpedig a koszorúslány ilyet vesz fel. És nem utánajárás, ha segíteni akarsz nem itt ordítozol vele, olyan stílusban, hogy hadd lássa mindenki te mekkora jó arc vagy a kérdező mekkora hülye, hanem neki írsz, nem ide.
2011. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

próbálok kimerítően válaszolni:

1. a ruhát megszabták, hogy milyen színű és hogy abroncsos legyen

2. a ruha megvan, köszönöm a segítséget, de nem tudom hányszor írtam már, hogy nem a pénzről van szó, hanem elvekről.

3. és azt is írtam már, az én esküvőmön nem volt koszorúslány, mert igen, vállaltam volna, hogy fizetem a ruhát(nekem ez a természetes) és nem volt rá keret, így nem kértem fel koszorúsnak senkit


többieknek köszönöm, akik értik mi a problémám.

2011. júl. 7. 12:01
 59/59 anonim ***** válasza:

Manapság a koszorúslányruhának már rohadtul nem KELL abroncsosnak lennie... sőt én csak olyan helyen voltam, ahol egy elegánsabb, csinosabb koktélruha megtette. Ráadásul mondja már el vki, hogy egy abroncsos ruhát egy bálokban nem forgó lány hova a francba tudna utána felvenni (manapság már szalagavatóra is koktélruhában mennek vagy abroncs nélküli estélyiben)? Erre is gondolnia kellene egy menyasszonynak...


Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy említsd meg neki, hogy nem biztos, hogy belefér a keretekbe, és ha ellenáll, és ki akarja veletek fizettetni, akkor ha nagyon nagy érvágás, inkább ne menjetek. Hacsak nem vagytok olyan nagyon jó viszonyban a menyasszonnyal, vagy a leányzó nem olyan nagyon romantikus-szentimentális lelkivilágú, akkor nem is akkora földöntúli élmény, simán kihagyható. Ha meg a rokonok nyávognak utána, el lehet mondani, hogy miért nem voltatok hajlandóak kifizetni egy olyan ruhát, amiről a menyasszony pontról pontra megmondta, hogy milyen legyen, nektek nem olcsó mulatság és még csak nem is tudjátok használni.

2011. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!