Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érzés úgy melegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy melegnek lenni, hogy az új alkotmány a házasságot egyértelműen férfi és nő között létrejött "szerződésként" definiálja?

Figyelt kérdés

Nem rossz a tudat, hogy az országotok alkotmánya és vezetése szerint ha egy azonos neműt szeretsz, az kevesebbet ér mintha egy ellenkező neműt?


(Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol a melegekről, hanem arra, hogy egy meleg pár hogy éli meg ezt, amikor ők valószínűleg úgy érzik, hogy szerelmük, kapcsolatuk ugyanolyan valódi és egészséges, mint a többieké?)


2011. szept. 11. 18:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
92%
A bujkálást arra értettem, hogy nem vállalják fel munkahelyen, család előtt stb., nagyon sokan vannak.
2011. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy értettem, hogy nem mesélik el mindenkinek. De ha valaki konkrétan rákérdez, nem biztos, hogy akkor hazudnak. De ezt már esete válogatja.
2011. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
75%
Én heteró vagyok, és azt se értem, heteróknál mire jó a házassági papír, de szerintem gáz, hogy van, akit kizárnak belőle olyasmi miatt, amiről nem tehet. Ami meg az új alkotmányt illeti, az róla a véleményem, hogy aznap, amikortól érvényes, én ki fogom nyontatni egy példányban és kitörlöm vele a se*ggem.
2011. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jópár meleg barátom van, és ahogy én látom, a házasság kérdés frusztrálja őket a legkevésbé. Amíg nem tud a párjával kézen fogva sétálni a dunaparton, vagy akár csak romatikusan vacsorázni egy étteremben, kisebb gondja is nagyobb annál, hogy házasodnia lehet-e. Ugyanakkor ismerek olyan párt is, akik 8 éve együtt vannak, együtt is tervezik leélni az életüket, de a lakáshitelnél például nem tudnak közös jövedelmet igazolni a szabályozás miatt, így még mindig csak álmodoznak egy közös lakásról. Ezt mondjuk megértem, hogy hatalmas szívás ha egyszer tényleg közös háztartásban élnek már 8 éve.
2011. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
30%
Épeszű ember ellenzi a melegeket nem hogy még a házasságukat komolyan hihetetlen hova süllyedtünk. Még mielőtt valamelyik liberális majom leszólna nem vagyok vallásos.
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
67%
Épeszű ember tudja, hogy ez nem valakin múlik, hanem, így születnek. Akkor mit is ellenzel?Kit támadsz? És ha így alakult, igenis legyenek jogaik, ők is emberek, szavazó állampolgárok, nem állatok, akiket terelgetni kell. Miért zavar valakit, ha összeházasodnak, nincs semmi gondja, hogy ezzel van elfoglalva. Mit szólna, ha amiatt, hogy barna szemű, valaki beleszólhatna a párkapcsolatába. Gratulálok, ti frusztráltak vagytok.
2011. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
69%

16.25: A homoszexualitás egy genetikai mutáció, mint pl. ha valaki rövidlátó vagy meddő, vagy adott országban az átlagtól eltérő bőrszínű stb. Eredetét tekintve legalábbis ezekkel vonható párhuzamba, mivel erre is csak születni lehet, nem elhatározás kérdése. Más szempontból nyilván nem – pl nehezen tekinthető betegségnek, mert ugyan gátolja az utód létrehozását, de egyrészt nevetséges szokták a "gyógymódját" kutatni, másrészt megfelelő hozzáállással semmiféle hátrányt nem okoz – mint ahogy a bőrszín sem okoz hátrányt (félretéve most a kívülről érkező hátrányait, ami a rasszizmus).

Röviden tehát: nem jellemzik azok a tulajdonságok, amik egy veleszületett betegséget, ugyanakkor ez egy genetikai eredetű haljam, amit nem lehet sehogyan sem befolyásolni.

Vagy téged rá lehetne kényszeríteni, hogy a saját nemedhez vonzódj, ha a heterók lennének kirekesztve? Gondolkozz el ezen.

Most akkor mit ellenzel?

Remélem, nem várod el senkitől, hogy ne alkalmazkodjon saját magához, annál rosszabb nincs. Képzeld el, ha a saját nemeddel kéne szexelned. Vagy ha egy gyengénlátó egész nap botladozna, nekimenne mindennek, kirúgnák az összes munkahelyéről, mert nem hordhat szemüveget, mert nem trendi. Vagy ha a világ legjobb zongoristájára gyerekkorában az apja rákényszerítette volna, hogy legyen vegyészmérnök, mert ő is az.

Őszintén érdekel, erre mit válaszolsz.

Bocs a kérdezőtől, de úgy látszik a társadalom még nem érett meg rá, hogy egy ilyen kérdésnél ne kanyarodjon erre a téma, és ne bukkanjon fel a fejekben lévő középkor.

2011. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
84%
A "nevetséges szokták" véletlen volt helyette: "nevetséges lenne"
2011. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
23%

tegnap 17:16


A homoszexualitás egy betegség és ezt mindjárt meg is fogom indokolni.


ma 00:06


"A homoszexualitás egy genetikai mutáció, mint pl. ha valaki rövidlátó vagy meddő, vagy adott országban az átlagtól eltérő bőrszínű stb. Eredetét tekintve legalábbis ezekkel vonható párhuzamba, mivel erre is csak születni lehet, nem elhatározás kérdése."



Igen a Down és a Turn szindrómával és ugyanez a helyzet. Mint tudjuk ezek betegségek ahogy a homoszexualitás is az. A génekben csak a hajlam van meg legjobban a környezet befolyásolja ezért nem jó hogy még a csapból is a melegek buzulása meg egyenlősége folyik.


"Más szempontból nyilván nem – pl nehezen tekinthető betegségnek, mert ugyan gátolja az utód létrehozását,"ű


Igen ezért is természet ellenes.


"úgy látszik a társadalom még nem érett meg rá, hogy egy ilyen kérdésnél ne kanyarodjon erre a téma, és ne bukkanjon fel a fejekben lévő középkor."


Igen mert a meleg védő idióták fejében is nagy lehet a kettősség ha nekik a homoszexualitás nem betegség de a Turn szindróma az.

2011. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látszik meleg védő idióta vagyok, mert nem érdekel mit csinálnak. Ők is normális emberek, akiben meg ilyen szintű ellenérzés van, kicsit gondolkodjon, mert az se normális.
2011. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!