Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érzés úgy melegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy melegnek lenni, hogy az új alkotmány a házasságot egyértelműen férfi és nő között létrejött "szerződésként" definiálja?

Figyelt kérdés

Nem rossz a tudat, hogy az országotok alkotmánya és vezetése szerint ha egy azonos neműt szeretsz, az kevesebbet ér mintha egy ellenkező neműt?


(Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol a melegekről, hanem arra, hogy egy meleg pár hogy éli meg ezt, amikor ők valószínűleg úgy érzik, hogy szerelmük, kapcsolatuk ugyanolyan valódi és egészséges, mint a többieké?)


2011. szept. 11. 18:17
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
79%

15.21: Nagyon ügyesen ragadtad ki a neked jobban tetsző félmodataimat, és hoztad szinte új összefüggésbe. A többi meg mellőzve lett, még a kérdések is :)

Szándékosan nemcsak a meddőséget hoztam fel példának a genetikai eredetre, hanem bőrszínt is, de lehetett volna hajszínt, magasságot, ami már inkább tulajdonság, de ezeken ugyanúgy nem lehet változtatni.

Szerintem a homoszexualitás civilizációs szempotból nevezhető betegségnek, mert gátolja az utód létrehozását, de nem tekintjük annak, mert gond nélkül együtt lehet vele élni, és mert rájuk nézve megalázó (amiről nem a fogalom tehet, de ez van). Az egész jellege, attitűdje nem hasonlítható semmilyen betegséghez.

De ami a lényeg: szerintem halálosan mindegy, hogy annak hívjuk-e. Attól még az, ami.

De tegyük fel, hogy a te fejedbe csak úgy lehet beadagolni ezzel kapscolatban bármit, ha betegségnek tekintjük. Oké, akkor felőlem most hozzuk párhuzamba a Down-kórral. (Az, hogy a Down-kór egy súlyos külső-belső elváltozásokat okozó szellemi fogyatékosság, aminek elszenvedői önálló életre képtelenek, az most legyen egy elhanyagolható aprócska különbség..) Tehát párhuzamba hoztuk a Down szindrómával.

Szerinted ha behelyettesítem az alábbi mondataidba, hogy hangzik?

"Épeszű ember ellenzi a Down-kórosokat, nemhogy még a paralimpiát, komolyan hihetetlen, hova süllyedtünk."

"Igen, mert a Down-kórosokat védő idióták fejében is nagy lehet a kettősség..."


Ha nem tekintjük betegségnek, akkor behelyettesíthettem volna mondjuk a "kékszemű"-vel, de erre most nincs semmi szükség.


Mégegyszer kérdezem: hogyan lehet "ellenezni" valamit, ami egy veleszültetett dolog, tehát nem befolyásolható?

A környezet eleve csak azokra lehet hatással, akiben megvan a hajlam. Olyan hatással van rájuk a "liberális" felfogás, hogy nem fog magányosan élni, reménytelen és titkolt érzelmektől sújtva, titokban rejszolgatva.

Ha majd ez beszivárog a csökött agyakba, akkor majd nem fog a csapból folyni, mert nem lesz szükség rá, és a melegeknek sem lesz okuk azt hinni, hogy van értelme felvonulni. (Most sincs értelme, de de ők azt hiszik, és ez addig lesz így, amíg jelen van ez a probléma, amit most éppen te képviselsz.)

A több kérdésemet már nem ismétlem el, amit 00:06-kor írtam, mert úgysem válaszolsz.

2011. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!