Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a nászajándék lista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nászajándék lista?

Figyelt kérdés

Csináltam egy web lapot amire felraktam az esküvő részleteit.Mivel ajándékot nem de pénzt szeretnénk kapni így a nászajándék listánkban a következő szerepel.

Kedves barátunk szeretnénk neked megkönnyíteni a következő listával az ajándékválasztást.

-mindenhez pótkulcs,

-Csatlakozás a barátság olajvezetékre,

-mosolygós porszívó

-kifogyhatatlan bankszámla

-örök élet

.........és mindez elfér 1 borítékban is.


2009. máj. 21. 12:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem az:) legalább nem kaptok egy halom felesleges kacatot, ráadásul minden ilyen vacakból kettőt! Szerintem a rokonság dolgát is megkönnyititek ezzel.
2009. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Ez aranyos lista:) Nem ciki, főleg ebben a formában. Ma már amúgy is szokás az ilyesmi, de ilyen röviden tömören és mókásan még kifejezetten jó is!:)
2009. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem rossz a weboldal, de mi van, ha a vendégek közül valakinek nincsen internete, vagy olyan idős, hogy azt sem tudja, hogyan kell használni?

Nekem a nővéremék a meghívóba tettek hasonló idézetet, hogy ők is pénzt kérnek. Az ötlet egyébként nekem is tetszik!

2009. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Itt egy ari mondóka. /tudom nem a kérdés csak ez nagyon tetszik ezért leírom/

:Minden kedves vendég és rokon.

Kérünk benneteket hogy ne vegyétek zokon,

De hogy ne halmozódjon öt edénykészlet

Ennek elkerülése végett

Amit ajándékra szánnátok,

Inkább kezünkbe borítékba adjátok.

Ígérjük hogy nem vész kárba,

Előbb utobb befektetjük bútorba lakásba.

2009. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a nővéreméknek is ez volt! Nagyon jópofa! :)
2009. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%

És itt egy másik is:


Kedves vendégeink. Ha szívünk szerint tesztek

nem kapunk tőletek se tányért se mixert.

S ha azt kérdezitek tőlünk, Örömöt mi szerezne

Mi borítékba kérnénk egynéhány bankjegyet.

Háztartásunk teljes nem is vágyunk másra

Közös életünk kezdetén egy kis támogatásra.

2009. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

A nászajándék-lista sem hülye ötlet, már ha ténylegesen olyanokat sorol föl rajta az ember, h botmixer, ruhaszárító, hajvasaló, ágynemű-garnitúra, akármi... Ugyanis azt nem hasraütés-szerűen választja ki az ember, hanem megbeszéli az esküvő szervezőjével (általában az örömanya szokott lenni), h ki mit ad, és a listáról kihúzzák azt, amit már választottak.

És, akkor szoktak pénzt adni, ha már a listán szereplő dolgok közül nem tudnak adni semmit.

De a kérdésre visszatérve: nem ciki ez a lista sem, sőt! :) Csak ne csak a weboldalon tüntessétek föl! :)

2009. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki, és nagyon édes, amit írtál! : )


Sok boldogságot!

2009. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A versikék nagyon jópofák.Az eggyik belekerül a meghívóba is :-)
2009. máj. 21. 12:37
 10/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarlak megbántani, de én nem írnék ilyet! Leégne a bőr a képemről.. Főleg a barátság - pénzért..

Kérdésedre válaszolva a nászajándék lista nem ciki, sőt nagyon is hasznos! Mindenki el tudja dönteni, h milyen értékű ajándékot választ, és nem kapsz semmiből 2-t.

Sok boldogságot!

2009. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!