Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a nászajándék lista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nászajándék lista?

Figyelt kérdés

Csináltam egy web lapot amire felraktam az esküvő részleteit.Mivel ajándékot nem de pénzt szeretnénk kapni így a nászajándék listánkban a következő szerepel.

Kedves barátunk szeretnénk neked megkönnyíteni a következő listával az ajándékválasztást.

-mindenhez pótkulcs,

-Csatlakozás a barátság olajvezetékre,

-mosolygós porszívó

-kifogyhatatlan bankszámla

-örök élet

.........és mindez elfér 1 borítékban is.


2009. máj. 21. 12:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
56%

Én is ezt így olvastam, és majd eltátottam a számat. Hát tuti nekem is lesülne a pofám ha azt sugalnám a vendégeknek, h pénzt adjanak.


Az összes ilyen pénzes baromságot elítélem, kezdve a húsvéti pénzosztással.


Ha meg ilyen esküvőre lennék hivatalos, ahol ezt mondják, akkor tuti vérig sértődnék és vagy el sem mennék, vagy csakazértis ajándékot vinnék. Persze akkor az lenne, hogy meg lenne mondva a hátam mögött, h nah micsoda szemét vagyok? Hát akkor ez nem barátság.


ez most vmi új divat manapság? Lemaradtam picit azthiszem....

2009. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
86%
De ha egyszer már meg van mindenük, mi a francnak még egy mikro, turmix, 28. pohárkészlet. Nem értem miért gáz, ha pénzt kérnek. Nekünk is idén lesz lagzi, és mi is mondtuk, ha megkérdezték (normáli emberek meg szokták kérdezni, mire van szükség), hogy pénzre, mert kész a házunk, nagyjából be is van rendezve, szinte meg van minden. Belül. A pénz meg jó jönne a kinti dolgokhoz, kerítés, járda, kert. Azt nem mondhatom, hogy hozzál téglát a kerítéshez, mert éppen arra gyűjtünk. Mi egyedül a közeli barátainknak mondtuk, hogy ők ne pénzt hozzanak. De tényleg nem értem, hogy mi a baj abban, hogy pénzt kérnek.
2009. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
75%

16:24 igen, lemaradtál.

Ebben nincs semmi. Eleve szokás pénzt adni a párnak. Sokan meg küszködnek, mert nem tudják mit adjanak, vesznek valami hülyeséget, amire nincs szükség, de ők pénzt öltek bele. Egyik félnek sem jó.

Mi ebben a rossz? Nem pénzt kunyerálnak, hanem megkérik, hogy amit ajándékba fektetnének, inkább borítékba tegyék. Egy párnak akik most kezdik a közös életüket, ez a legjobb ajándék. Nászút, közös otthon, baba... Annyi mindenre kell a pénz, ellentétben egy bólés tállal.

2009. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%

Előbbi vagyok.


"Azt nem mondhatom, hogy hozzál téglát a kerítéshez, mert éppen arra gyűjtünk." Elképzeltem a lesápadt arcokat, amikor azt mondja a menyasszony, téglát kérünk.:D

2009. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
55%

Az én véleményem,az hogy az én pofám is égne ha ilyet írnék..nem tudom engem így neveltek. De elég gáz hogy a mai világban már csak a pénz számít! Most képzeld el hogy az egyik barátod nem éppen gazdag,sőt! Szted neki milyen lenne egy ilyet kapni? Szerintem nagyon kellemetlenül érezné magát,ha abban a borítékban mondjuk,2-3ezer forint lenne,és ő inkább vesz egy olyan valamit amiről nem az jut az ember eszébe hogy vajon mennyibe kerülhetett. És ha a borítékban 2 ezer ft lenne, akkor ő volna az aki jajj nah ez meg...

Érted? de ha nektek csak jómódú barátitok vannak akkor küldd csak. Én személy szerint nem várnám el hogy bárki is hozzon valamit. Egy pár virág is elég lenne ami az esküvőhöz kell.

Ez csak egy szemszög..

19/L

2009. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát személy szerint nekünk olyan barátaink vannak, akiknek teljesen tisztában vagyunk az anyagi helyzetükkel, ahogy ők is a miénkkel. Ezért vagyunk mi jó barátok. Ja és nem jelentettük ám ki, hogy 20 ezer alatt oda se gyere. És hangsúlyozom a barátoktól direkt nem pénzt kértünk, de még a kevésbé jómódú barátok is felérték ésszel, hogy nincs értelme hozniuk egy evőeszközkészletet, ezért megbeszéltük,hogy ha 2 ezret tud adni, akkor annyit, ha háromat, akkor annyit. Ezek szerint legalább barátok terén szerencsések vagyunk, mert mi mindent meg tudunk velük beszélni. Egyébként nem fogjuk számolgatni, hogy ki mennyit hozott. Na az lenne a bunkóság nem a pénzkérés.
2009. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%
És még egy dolog. Tudod sok embernek nem tudja anyuka, apuka finanszírozni a lagzit. Tehát vagy évekig spórolnak rá, vagy kölcsön kérnek. Miért is ne? A kevésbé jómódú szülők gyerekeinek is jár a lagzi meg a felhajtás. Tehát az sem mindegy, hogy esetleg a kapott pénzből tudják fizetni a lagzi egy részét. A szál virággal messzire mennének ilyen téren...
2009. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
65%
Ráadásul egy lagzin illik annyit adni az ifju párnak mint amennyit ránk költ. Tehát az étel és ital árát illik kifizetni/vagy olyan értékben ajándékot vinni. Ha nincs pénzem nem megyek lagziba ez ilyen egyszerü. Azt nem nevezném barátnak aki tudja hogy milyen az anyagi helyzetem és oda jön ingyen enni inni mulatni és hoz egy szál gerberát. Nem hiszem hogy egy ilyen alkalomra nem lehet legalább 5000ft-ot kispórolni egy szegény család esetében is hiszen a meghívot nem az alkalom előtt 1 nappal kapják hanem hónapokkal előtte. Erről ennyit. Az én pofámról akkor sülne le a bőr ha oda állítanék a familiámmal és vinnék egy 300 ft-os virágot.
2009. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
37%

Hálégnek nem ilyen körbe tartozom akiknek ilyen degenerált gondolkodásmódja van.


Jühogy nem belépőt szedtek a lagziba. pfff...

2009. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
60%
A virágot nem épp így értelmeztem,de én magát ezt a nagy felhajtást is hülyeségnek tartom...erről ennyit!
2009. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!