Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a nászajándék lista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nászajándék lista?

Figyelt kérdés

Csináltam egy web lapot amire felraktam az esküvő részleteit.Mivel ajándékot nem de pénzt szeretnénk kapni így a nászajándék listánkban a következő szerepel.

Kedves barátunk szeretnénk neked megkönnyíteni a következő listával az ajándékválasztást.

-mindenhez pótkulcs,

-Csatlakozás a barátság olajvezetékre,

-mosolygós porszívó

-kifogyhatatlan bankszámla

-örök élet

.........és mindez elfér 1 borítékban is.


2009. máj. 21. 12:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
18:23-as... Minden esetben megkérdezik, hogy mire vágyik a pár. Általában nem tudnak mit mondani, és meg vannak lőve, ezért is jó dolog a lista. Az, hogy nekik a pénz jön jól, és ezt megmondják, nem pofátlanság, hanem reális igény. Nem kötelező jelleggel kötik ki, hogy márpedig azt adsz vagy nem jössz, csak elmondják, hogy nekik az jön jól. Ettől még, ha valaki egy antik vázát ad, nem fogják a fejéhez vágni! Se kinézni... De ha csak egy díszes bort veszel alkalomhoz illőt, ami ugye kis dolog és megszokott, unalmas, na az is alsóhangon egy 10es. Akkor már inkább tegye borítékba, ha a pár bútorba fektetné és nem a májába! Az pedig, hogy szerinted meglepő, hogy az anyagiak fontosak a mai világban, nekem furcsa. Majd gondolom hamarosan rájössz, hogy mindenkinek baromi fontos, nincs ezen mit takargatni, pláne egy fiatal párnak. És még az életben nem láttam olyat, hogy valaki virággal állítson be egy esküvőre, na az a nem normális dolog. Esküvőre minek vinnék virágot??? Van ott elég. Amit PÉNZBŐL vettek, ahogy kaját is amit megeszel, a piát amit megiszol, és a termet is abból bérelték amiben a fogadáson csücsülsz.
2009. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
66%

20:19-es vagyok. Arról nem is beszélve, hogy ha pl én egy ilyen meghívót kapok, amin ezt feltüntetik, de nekem nem engedi meg ezt a keretem, baromira nem sértődnék meg rajta, de még csak nem is gondolkodnék el azon, mit fognak szólni... Egyszerűen nem venném úgy, hogy rám vonatkozik és kész. Max amikor átadom az ajándékom, mosolyogva megmondom, hogy sajnos egyéb módon nem áll lehetőségemben hozzájárulni a boldogságukhoz, de sok boldogságot kívánok Nekik! Ebben nincs semmi, tudják, hogy nem tudja ezt mindenki megtenni, és senki nem is várja el. Ez nem erről szól. Nyilvánvalóan ez elsősorban azoknak a közelebbi ismerősöknek, barátoknak, rokonoknak szól, akik szánnának is rá pénzt, mert igenis illik, pláne közelebbi hozzátartozónak. De még távolabbi ismerősként sincs pofája normális esetben az embernek üres kézzel menni egy esküvőre.


Amúgy majd nézz körbe, mennyibe kerül manapság egy csokor virág.

2009. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
58%
Mielőtt leírsz valamit,olvad el,hogy én a sajátomról beszéltem nem máséról! Én nem várnám el,csak ennyi:)
2009. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
67%
Ezt most nem tudom mire mondod, ugyanis csak visszafel a 3. mondatod kezdted úgy, hogy "Én..." A többi képzeld el, a Ti barátaitok, a mai világban, etc..
2009. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
53%
Azt még lehagytam,hogy nekem a gyűrű lenne a lényeg amit a páromtól kapok,és nem az ajándékok. Ha lagzit akarok azt magamnak csinálom,és nem azért hogy mindenki számomra vásároljon.És annak a válaszolónak aki azt írta hogy 5000Ft-ot spórolhat,annak is azt mondanám,hogy nem mindenki teheti meg ezt sem!
2009. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
70%
Ha a virágra érted, nem az volt a lényeg a válaszomban, és ettől még a véleményem nem változik, szóval szintén nincs miről beszélni. Ha meg esküvői DEKORÁCIÓnak kérsz virágot, az olyan mintha pénzt kérnél, és jobban meghúzod őket mint amennyit a célra szánnának, ugyanis az nem olcsó móka...:)
2009. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
55%
Aki ki tud öltözni egy lagzira és eljutni a helyszínre, az tud spórolni 5ezret.:) engem se vet fel a pénz, mégse megyek üres kézzel esküvőre.
2009. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%
Na meg annál rosszabbat el sem tudok képzelni, mint amikor azok a rokonok, akik 200 km-ről jönnek, egy évben egyszer találkozunk (ergo szinte semmit sem tudnak rólunk) nekiállnak ajándékot venni. Na abból szoktak ám a szép dolgok kisülni. Ráadásul kérdezés nélkül. Így lett a barátnőméknek konkrétan 3 dvd lejátszó, 4!!! szendvics sütő és még sorolhatnám. DE MINEK? Azért valljuk be, hogy sok embernek kényelmesebb pénzt adni, mint rágódni hetekig, hogy mi is lenne a jó, akkor aztán azt még megvenni.... És szerintem a normálisabb barát, rokon, tisztában van azzal, hogy egy fiatal párnak a mai világban, ha már úgy ahogy meg van a háztartás, a legjobban a pénz jön. Aki ilyeneket ír, hogy lagzi belépő, az nekem ne akarja megmagyarázni, hogy őt örömmel tölti el, amikor kibontja a 4. mikrot. És általában ezeket sem őrizgetik a párok a sufniban, hanem megpróbálják eladni. Akkor meg ugyan ott vagyunk, mintha pénzt vitt volna. Csak pár körrel kevesebb.
2009. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gáz az ajándék lista amit írtál az meg szerintem jópofa. A többieknek meg akik leszólják a pénzes esküvőt gondoljanak bele milyen lehet egy párnak mit csináljanak 2-3 turmix géppel 4 vasalóval? ha utánna eladják a zinterneten az is bunkóság akkor mi legyen? Nem arról van szó hogy minden a pénz!!Hanem arról hogy ahogyan már írta valaki téglát, biztosítást nem lehet kérni ajándékba!! És ha valaki egy esküvőn megkérdezi hogy mit szeretnének és pénzt akkor tessék azt vinni vagy ne kérdezze meg!!Sokan pl. a nászutat fizetik az esküvői pénzből!MA már nem új lakásba költöznek a fiatalaok esküvő után hanem előtte több éve együtt élnek és így már megvannak azok a dolgok amiket az esküvőre szoktak ajűndékozni!Ne lássuk már mindenben a rosszat!
2009. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
75%

21:40 egyet értek.


Mégis mért kell lepontozni azokat, akik kiállnak a lista mellett? Pff

2009. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!