Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a nászajándék lista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nászajándék lista?

Figyelt kérdés

Csináltam egy web lapot amire felraktam az esküvő részleteit.Mivel ajándékot nem de pénzt szeretnénk kapni így a nászajándék listánkban a következő szerepel.

Kedves barátunk szeretnénk neked megkönnyíteni a következő listával az ajándékválasztást.

-mindenhez pótkulcs,

-Csatlakozás a barátság olajvezetékre,

-mosolygós porszívó

-kifogyhatatlan bankszámla

-örök élet

.........és mindez elfér 1 borítékban is.


2009. máj. 21. 12:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
51%

Szerintem aranyos... Ehhez még annyit fűznék hozzá (saját tapasztalat), hogy hiába kérsz pénzt -ami szerintem nem ciki, biztos hogy lesz pár olyan ember, aki ragaszkodik hozzá, hogy valami tárggyal ajándékozzon meg, úgyhogy én erre az esetre mindenképpen csinálnék egy nászajándéklistát. És nagyon hasznos, hogy az a pár ember sem felesleges dolgot fog nektek venni. Itt tudsz online nászajándéklistát készíteni: [link]

És azt is felviheted a listába, hogy elsősorban pénzre lenne szükségetek!

2012. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 frenky86 válasza:
51%

Mindenkinek üdv. Nekem idén lesz esküvőm. Én is ilyesmi idézetet fogok beleírni az ajándéklista helyére. Akinek meg nem tetszik az mind visszamaradott!!!!

Miért lenne ciki ha egy vicces idézetbe megfogalmazom? Olyet is olvastam, hogy ha ilyent beleírok akkor majd a gyerekem is pénzt fog kérni ajándék helyett! Micsoda hülye emberek vannak ebbe az országba :D Mi köze van ehhez a gyereknek!? Ez mind a nevelésen múlik!!!! Akinek meg van minden a háztartásba az miért ne kérne pénzt! Ja és aki azt mondja hogy majd megkérdezik a vendégek...miért olyan biztos hogy megkérdezik?!

2013. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!