Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én 33 éves lány vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 33 éves lány vagyok, van egy barátom már 9 éve, de még nem élünk eggyütt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nekem eszem ágában sincs,hogy végleg összekőltözzek vele.A hétvégéket nála tőltöm,neki már van saját háza .A hétköznapokat pedig itthon anyáméknál és élem a magam életét.Ő már összekőltözést szeretne.Más is van így?
2012. júl. 26. 17:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Amíg azt mondod magadra, hogy lány, addig egészen normálisnak tartom. De mivel te már egy felnőtt nő vagy, ezért nem, ez nem normális. Mint ahogy az sem, hogy a szüleiddel élsz.
2012. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szeretem egyébként,de eggyetlen porcikám sem kívánja,hogy vele lakjak állandóan.Szerintetek ez normális?
2012. júl. 26. 17:50
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó akkor nő vagyok nem lány,de ez ok arra hogy ne lakjam a szüleimmel?
2012. júl. 26. 17:52
 4/32 anonim ***** válasza:
58%

33 évesen már külön életet kellene élned, nem a szülőkkel laknod.

Te tudod mik a terveid a jövőben. Csak 1 pasi kell, akivel a hétvégéket együtt töltöd, vagy szeretnél férjet, családot.

2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 medve5 ***** válasza:
83%

Az olyan embereknél,mint te (vagy jómagam) fontosabb a függetlenség ,mint bármi más.Meg akarod őrizni az identitásodat,a szabadságodat.

Egy komoly hátulütője van ennek,hogy később egyedül maradhatsz.

Éld az életed,ahogy eddig,mert ha belekényszeríted magad egy együtt élésbe,amit nem akarsz igazán boldogtalan leszel.

2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

már bocs, de ez nagyon durva!!!

normális lányok már 18 éves kortól elköltöznek albérletbe/kollégiumba. és ha már kapcsolatban vannak valakivel, akkor pár éven belül össze kéne házasodni, meg költözni..

9 éves kapcsolatnál már gyerek is kéne...

meddig akarsz anyádnál élni?? még 33 évig???

2012. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
75%
Abból kiindulva, hogy szerinted teljesen normális 33 évesen otthon a szüleiddel lakni, nem meglepő, hogy összeköltözni sem akarsz senkivel....
2012. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
medve5 Te jól fogalmaztad meg igen a függetlenségemet szeretném megőrizni,és nem vágyom férjre,gyerekre sem még egyenlőre.
2012. júl. 26. 18:00
 9/32 ava87 ***** válasza:
79%

Saját, szubjektív véleményem az, hogy nekem fura, ha valaki ennyi idősen a szüleivel él. Persze mindig van "kivéve, ha", de nekem ettől még alapjában fura ez. Nyilván azért tartom furcsának, mert én már 19 évesen külön költöztem, nem is pasival, egyszerűen más városban kaptam munkát, meg amúgy is, már vágytam az önálló életre.

Azt még nem tartanám amúgy annyira különösnek, hogy nem költözik össze egy pár azonnal, a ti életetek, ha nektek így jó, akkor jó, bár azért itt mégis már kilenc év telt el. De ti tudjátok. Nekem tényleg csak az az érdekes, hogy 33 évesen nem a pároddal élnél, HANEM a szüleiddel.

2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem a szüleimmel élek csak anyámmal,nem jól fogalmaztam.
2012. júl. 26. 18:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!