Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én 33 éves lány vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 33 éves lány vagyok, van egy barátom már 9 éve, de még nem élünk eggyütt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nekem eszem ágában sincs,hogy végleg összekőltözzek vele.A hétvégéket nála tőltöm,neki már van saját háza .A hétköznapokat pedig itthon anyáméknál és élem a magam életét.Ő már összekőltözést szeretne.Más is van így?
2012. júl. 26. 17:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy éljél, ahogy akarsz. Ha a pasinak is jó volt 9 évig így, akkor neki sem lehet nagy étvágya. De mi a fészkest tudtok csinálni, a hétvégi találkákon? Pasziánszoztok?
2012. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Tudja,mert elmondtam neki,hogy még nem tervezem összekőltözni vele..
2012. júl. 26. 19:17
 23/32 A kérdező kommentje:
na de ha így érzem akkor most akaratom ellenére éljek vele eggyütt?
2012. júl. 26. 19:17
 24/32 Andizsuzsi ***** válasza:

"Tudja,mert elmondtam neki,hogy még nem tervezem összekőltözni vele.."


Nekem abból, amit írtál, az az érzésem, hogy egyáltalán nem szándékozol vele összeköltözni. És ez így tisztességtelen, mert hitegeted azzal, hogy majd valamikor... Ha szereted, akkor megmondod neki, hogy te külön akarsz élni, és nem szeretnél gyereket, és megadod neki a választás lehetőségét. Ha nem szereted, és esetleg csak megszokásból vagy vele, akkor még inkább.

2012. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is mondd el neki, hogy te nem szeretnél családot, gyereket. Ne húzd az időt, hogy most még nem. Mondd meg neki, hogy te sosem akarsz.

Hadd döntse el, hogy ezek után is veled akar maradni, vagy keres egy olyan nőt, akivel tervezhet családot.

Így fair.

2012. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem éltek együtt, így minden találkozásban benne van az újdonság varázsa. Miért ne lenne ez normális?! Miért az jobban elfogadott lenne, ha 33 évesen elvált, két gyerekes anyaként kérdeznéd, hogy van-e még esélyed a boldogságra? Költői kérdés volt!
2012. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"ma 18:14


9 év alatt sem tudta eldönteni mit akar? Nekem ez érdekes. "


Igazad van, ez a "9 év" elkerülte a figyelmem. Szóval ez téynleg sok.Fél-1 év alatt simán el lehet dönteni, hgoy akarjuk-e a másikat életünk végéig...

Szóval itt erőteljesen kihazsnálja a kérdező a szegény párját. Egyébiránt a szabadságvágyán túl még lehet, hogy kapcsolatfüggő is?!

2012. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Nem éltek együtt, így minden találkozásban benne van az újdonság varázsa. Miért ne lenne ez normális?! Miért az jobban elfogadott lenne, ha 33 évesen elvált, két gyerekes anyaként kérdeznéd, hogy van-e még esélyed a boldogságra? Költői kérdés volt!"


Mert a párja valószínűleg szeretne minden reggel mellette ébredni...

A 33 éves kétgyerekes anyuka, aki hisztisen keresi a pótpapát, az meg mindennél rosszabb. Ezért kell jól megfontolni azt, hogy kivel köti össze az ember az életét, és tök mindegy hány évesen. Ha a kérdező most fejet hajtana a párja óhaja előtt, akkor is valószínűleg pár év után futva menekülne, gyarapítva az elvált anyukák táborát. De az se jó, hogy hülyíti a párját...! Szakítani kellett volna már réges régen.

2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:20


Nem tudom, hogy mennyire kapcsolatfüggő. Én azért írtam, hogy semmi gond, ha ő ilyen, hisz nem vagyunk egyformák. Csak akkor olyan partnert kell választani, aki szintén így áll a dolgokhoz, s így boldogan élnek. :)

De mivel írta, hogy a párja össze szeretne költözni (nem lepődök meg, hisz 9 éve együtt vannak), így lehet el mennek egymás mellett.

Én a kérdező helyében nem vártam volna 9 évet, főleg, ha az a srác család centrikus.


Tessék neki elmondani az érzéseket, jövőképet,ne legyen becsapva, s hitegetve azzal, hogy majd, majd, majd...:)

2012. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%
Szegény pasi..őszintén sajnálom őt. Elvesztegetett 9 évet az életéből.
2012. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!