Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én 33 éves lány vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 33 éves lány vagyok, van egy barátom már 9 éve, de még nem élünk eggyütt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nekem eszem ágában sincs,hogy végleg összekőltözzek vele.A hétvégéket nála tőltöm,neki már van saját háza .A hétköznapokat pedig itthon anyáméknál és élem a magam életét.Ő már összekőltözést szeretne.Más is van így?
2012. júl. 26. 17:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Azért te is érzed, hogy valami nem kóser, ha már feltetted itt a kérdést...
2012. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

hát minden tiszteletem a barátodé, hogy mindezek ellenére még mindig veled van..

szerintem anyukád ronthatta el a dolgot azzal, hogy a neveltetés során túl erős köteléket hozott létre köztetek.. mert ez igy nem jó.. 33 éves embernek legyen már saját élete, ne anyucin élősködjön.

2012. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem élősködöm ,különálló vagyok,de egy házban.
2012. júl. 26. 18:10
 14/32 anonim ***** válasza:
18%

mondjuk vidéken sok ilyen van, ott normális valamelyest, hogy generációkon keresztül egy házban élnek..

én nem bírnám ki, ezért is fogok most szeptemberben lelépni otthonról.


te viszont menj hozzá a párodhoz, mert ez az élet rendje.

2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mindenkinek magánügye, hogy függetlenül vagy a társával vagy a szüleivel akar élni.

Az a lényeg, hogy ne legyen senki átvágva!


Neked kényelmes így, és biztos a szüleid is örülnek, hogy nem mentél el még tőlük. De ha a párod össze akar költözni, akkor valószínűleg nem szeretne elveszíteni, és veled tervez.. Ha te nem akarod ezt, akkor úgy fogja érezni, hogy nem szereted, nem akarod őt. És most valld be őszintén, legalább magadnak! Akarod őt? Vagy úgy vagy vele, hogy ha jobbat találsz, akkor otthagyod??? Mert ilyen szaga van az egésznek...

Döntsd el, és tisztázd a céljaidat a pároddal, mert ebből így nem fog jó kisülni.


Néhány előző válaszolóval nem értek egyet abban, hogy már nem kellene otthon élned... Nos manapság nem sok 33 éves nő tudott annyi pénzt összespórolni egyedül, hogy saját lakást vegyen! Lehet persze albérletbe menni, de akkor a későbbiekre nem tud az ember félretenni, mér ha egyáltalán van munkája!

Szóval nem kéne a szüleivel együtt lakó felnőtt nőt annyira lehurrogni, mielőtt nem ismerjük a hátteret.


MIndig jobb, ha otthon él valaki és spórol, mintha összeköltözik egy férfival akit nem is szeret, csak azért, hogy ne lakjon otthon...!


És ha valaki nem biztos a párjában, akkor inkább éljen otthon 33 évesen, mint a társadalmi elvárásoknak eleget téve házasodjon és szülje a gyerekeket, aztán a harmóniátlanságból eredő viták okán pereskedjenek, elváljanak, és a gyerekkel véletlen se törődjenek eleget, stb.. (mert ma sajnos ez a jellemző)

2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Normális, ha neked ez jó, viszont úgy tisztességes, ha a barátodat is felvilágosítod arról, hogy eszed ágában sincs családot alapítani.
2012. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
18:15-ös köszönöm,ezen majdnem sírtam pontosan így van ahogy te leírted:(
2012. júl. 26. 18:22
 18/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem normális. Nem lány vagy, ahhoz már megöregedtél egy kicsit. Nem szeretheted eléggé a párod, mert amúgy alig várnád, hogy vele éljél.
2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

ma 18:14


9 év alatt sem tudta eldönteni mit akar? Nekem ez érdekes.

Ha nem akar családot, gyereket, akkor tisztázza ezt a párjával, s ne hitegesse még évekig.

Abból gondolom, hogy ezt nem tisztázták, mivel a pasi már szeretne összeköltözni.

2012. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennyi idősen már nagyon furcsa. Ha akarsz így élni, szíved joga, de kötelességed lenne elmondani a párodnak, hogy nem tervezel vele komolyabb dolgokat...nem tisztességes vele szemben. Különben hamar észreveszed, hogy mással alapít családot...

Egyébként meg nem értem, hogy lehet szeretni valakit úgy, hogy egy porcikája se akar vele lenni mindig?

2012. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!