Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én 33 éves lány vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 33 éves lány vagyok, van egy barátom már 9 éve, de még nem élünk eggyütt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nekem eszem ágában sincs,hogy végleg összekőltözzek vele.A hétvégéket nála tőltöm,neki már van saját háza .A hétköznapokat pedig itthon anyáméknál és élem a magam életét.Ő már összekőltözést szeretne.Más is van így?
2012. júl. 26. 17:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"medve5 válasza:


Az olyan embereknél,mint te (vagy jómagam) fontosabb a függetlenség ,mint bármi más.Meg akarod őrizni az identitásodat,a szabadságodat.

Egy komoly hátulütője van ennek,hogy később egyedül maradhatsz.

Éld az életed,ahogy eddig,mert ha belekényszeríted magad egy együtt élésbe,amit nem akarsz igazán boldogtalan leszel."


- mégis milyen függetlenség az, hogy az anyjával lakik 33évesen? Semmilyen!

2012. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Dobd a pasit. Ha 33 éves fejjel eszedben sincs a 9 éves kapcsolatoddal összeköltözni, az olyan is. Ha olyat találsz, aki hozzádvaló tényleg, akkor nem fogsz itt meditálni azon, hogy neked a függetlenség, meg inkább anyád blablabla.
2013. jan. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!