Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk egy pár, van egy kislányunk,2008-ban eljegyzett.Úgy tűnik szeret is.Állítólag fél a ceremóniától,hogy mit kell mondani,meg mindenki minket fog nézni.Meg van egy hitelem amit anyámnak vettem fel tavaly ő meg nem fizeti és félünk,hogy ha házasok lennénk rajta hajtanák be.

2012. szept. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szeret, és el akar venni, de ha tényleg félénk, akkor te is megérthetnéd, és lemondhatnál a kiöltözősdiről. Elvégre mi fontosabb neked, a házasság vagy az esküvő?
2012. szept. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
34%

Én meg pl soha nem fogok házasodni.

Egyébként kiöltözni se szeretek, meg mások előtt beszélni se:) Egyszerűen csak baromságnak tartom ezt az egész esküvősdit:)

2012. szept. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%

A legegyszerűbb verzióba csak annyit kell mondania, hogy "igen". Van egy 3-4 mondatos kötelező szövege az anyakönyvvezetőnek, minden más "extra" a pár kérésére.

Ha nektek elég annyi, hogy "a magyar állam rám ruházott joga...blablabla", akkor elég a kérdésre igennel válaszolni és meg se kell mukkanni.

Ezt csak nem rontja el :)

2012. szept. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
ez vagy kifogás, vagy tényleg ennyire nyámnyila. De ha igaz amit mond, mi a túrót keresel egy ilyen anyámasszony katonája mellett? :) nem semmi
2012. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
81%

semmilyen szöveget nem kell mondani csak igen-t. aba h lehet belesülni??ráadásul hátal álltok a népnek. ami meg az adósságot illeti: én is voltam úgy ahogy te,sosem keresték a férjemet a hitelemmel kapcsolatban. amúgy meg ha házasok vagytok minden közös,vagyis tök mindegy h te vagy ő fizetitek vissza.


sztem a véglegességtől és az anyagi közösségtől fél. ami nem jó hiszen mindkettő benne van a házasságban.azért házasság h onnantól ketten egyek lesztek minden téren. na ő ezt nem akarja. ha valaki fél,annak oka van: nem biztos az érzéseiben irántad.

2012. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi a szöveg:anyakönyvvezető: Kedves Gipsz Jakab! Kijelenti Ön, hogy feleségül kívánja venni az itt jelenlévő Kiss Katinkát? Kérem feleljen egyértelmű igennel vagy nemmel.

IGEN!

Majd az anyakönyvvezető uezt megkérdezi a menyasszonytól is (nevek megcserélve nyilván). Slussz! Ezt elrontani? És elég 2 tanú, az se kell, h rokon legyen, az önkormányzat biztosít tanúkat, az egész ceremónia 3 perc!

2012. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell kiöltözni: elég a farmer pulcsi is, de még a mackónadrág is jó! :-)

Szerintem ez csak kifogás és ez már nem félénkség, úgy hívják szociopata. Feltételezem az élet minden területén ilyen. Hogy tudtál vele eddig 7 évig élni?

2012. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
82%
Annyira azért ugye nem félénk, hogy ilyen zsarnok legyen veled. Itt mások már jól leírták nem akarja magát elkötelezni. Ez mind csak gyenge kifogás. Arról nem is beszélve, ha szeret megértené, hogy minden lány álma egy esküvői ruha és egy esküvő. A fiam most vette el a lányt akivel 18 éves kora óta él együtt. Most 11 éve kezdtek járni.A fiam látod, szereti a társát nagyon. Ő megértette, hogy a menyem is szeretné menyasszonyként megünnepelni ezt a napot. Ebben az évben végig együtt készülődtek, és szervezkedtek.Csodás esküvő volt. A te társad még egy két- tanús kicsi ebéddel összekötött esküvőbe sem megy bele. Akkor ha ennyire gátlásos, a közértbe sem megy el vásárolni? És soha nem szól senkihez, sőt dolgozni sem jár? Jobb lenne ha leülnél vele és megmondanád neki, hogy nem vagy te teljesen hülye, és döntse el mennyire vagy neki fontos. Azt gondolja ha nincs papír veszi bármikor a kabátját és lelép?
2012. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%

Én ezt nem értem... Miért nem tud egyszer kilépni a komfortzónájából? Azt hiszem te már bizonyítottad a kompromisszum készségedet, pl szűk család, no lagzi. Én sem engednék a ruhából, mert én is abban szeretnék házasodni. A párodat meg abszolút nem értem, ok vannak ilyen nyuszi emberek, de nem hiszem el, hogy arra a pár órára nem képes kicsit a kedvedre tenni.

Másban is így manipulál?

2012. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem az az oka, hogy fél, hogy belesül a szövegbe, meg hogy ki kell öltözni. Már bocs, de ha tényleg el akar venni, akkor ennyit megtesz érted. Valószínű attól fél, hogy elköteleződjön, nem attól az 1 szavas polgári és pár szavas opcionális egyházitól. Ha szeretnél szép ruhát ne engedj a kiöltözésből, mert később bánni fogod. (Mi is nagyon kis esküvőt tartottunk, párom is fél mások előtt beszélni, kiöltözni is utál mégis puccba vágta magát, nem is kicsit és képes volt kimondani azt a pár mondatot értem.)Szóval ezek csak kifogások, beszéld meg vele mi a valós gondja.
2012. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!