Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk egy pár, van egy kislányunk,2008-ban eljegyzett.Úgy tűnik szeret is.Állítólag fél a ceremóniától,hogy mit kell mondani,meg mindenki minket fog nézni.Meg van egy hitelem amit anyámnak vettem fel tavaly ő meg nem fizeti és félünk,hogy ha házasok lennénk rajta hajtanák be.

2012. szept. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
60%
Ja bocs, nem olvastam végig a kommenteket.. Nincs öltönye?! Na mindegy...egyet tudok érteni az egyik előttem szólóval. Ha belemegy az esküvőbe akkor el akar venni, ha meg nem, akkor amiket leírt a hozzászóló.
2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
60%

Ha öltönye nincs is, de egy fekete zakó csak akad. Egy pasi alap ruhatárának kelléke.

Elhiszem, hogy szeretitek egymást, de akármennyire is véded, amit csinál a párod az önzőség. Elismered vagy nem, nekünk külsősöknek ez jött le.

2012. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%

Nem olvastam végig a válaszokat, de leírom a mi esetünket.

15 éve voltunk már együtt, volt 2 kicsi gyerekünk, terveztük a 3. babát, ... tehát éltük a nyugodt, boldog kis életünket, mint élettársak. Sokszor volt szó az esküvőről, de a pénz miatt mindig halogattuk. Aztán megbeszéltük, hogy nem kell nagy esküvő, nem kell lagzi, csak mi és a szűk család. De hiába beszéltük ezt meg, mégsem történt semmi. Egyszer csak meguntam az egész hercehurcát, és az egyik szabadnapján mondtam neki ,hogy most pedig beülünk a kocsiba és elmegyünk az anyakönyvvezetőhöz időpontot kérni. Bejelentkeztünk, kértük a legkorábbi időpontot, majd szóltunk a családnak és szép csendben összeházasodtunk.

Vedd a kezedbe az irányítást, és tedd meg az első fontos lépést!

2012. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Most azt mondta,hogy idén összeházasodunk.De most azt is mondta,hogy kell vennie akkor egy normális öltönyt,mert van neki de az már ezer éves és már nem jó rá.Meg mondta,hogy jövő nyáron megtartjuk tisztességesen templomi esküvő,és nézzek magamnak addigra ruhát :-).Idén legyen meg a papír a többit jövőre.De én már nem tudok örülni,majd ha már ott leszünk.Mondtam szóljon,ha megyünk időpontot kérni.
2012. szept. 26. 00:42
 35/41 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szöveget ront el? Egyetlen szót kell kimondani.
2012. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
4%

Most miért kell belekényszeríteni szegényt? Már elmondtátok mindenféle szociopatának (helytelenül, aztán le lett pontozva az, aki kijavította), nyámnyilának, meg ráfogtátok, hogy fél az elköteleződéstől, pedig van egy gyerekük, ami a legnagyobb elköteleződés a világon... Igenis van, aki fél az ilyesmitől.


35/N

2012. szept. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Ez szép volt utolsó!Köszönöm a válaszod!Igen van egy csodálatos kis lányunk és évekig próbálkoztunk mire összejött,volt egy vetélésem is.Úgyhogy tényleg megszenvedtünk érte,és imádjuk nagyon.Nem azért akarok házasodni hogy magamhoz kössem,hiszen szeretjük egymást,csak jó lenne,annyira szeretném,hogy végre azt mondhassam: férjem :-)!!!!Meg,hogy a párom nevét kapta a kislány és olyan kívülállónak érzem magam a saját családomban.Meg,ha kérdeznek felőle,vagy csak szóba kerül úgy kérdezik "és a férjed?".Én meg mondom nem a férjem.Meg mivel,hogy fiatal vagyok és nem vagyok házas azt hiszik csak becsúszott a gyerek és lenézve érzem magam.
2012. szept. 28. 23:15
 38/41 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem kényszer mert,ö is akarja csak szegénykém olyan kis bátortalan és ő is szeretné hogy házasok legyünk csak ő szöveget nem akar mondani,de mondtam neki,hogy ha nem akar akkor elég egy igen is.A karika gyűrűket is már rég megvette,meg az eljegyzési is már 2008 óta megvan.Miért költött volna csak a gyűrűkre ennyi pénzt,ha nem akarna elvenni?
2012. szept. 28. 23:45
 39/41 anonim ***** válasza:
49%
Attól másoknak még mondhatod, hogy a férjed... Én is szoktam mondani. Nekünk nem polgári vagy egyházi esküvőnk volt, mi privátban esküdtünk egymásnak örök hűséget :)
2012. okt. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
94%

Bocs az offért. A 10-es válaszadó jó nagy tapló lehet, ha az általa belinkelt történetet nyerészkedésnek nevezi. :) Ez inkább szomorú dolog... Sokan a tulajdon gyerekeiket hagyják el (és még beteg is van köztük, te jó ég...) minden segítségnyújtás nélkül. Na nehogy már még ő járjon jól... Nyilván egy fél gyereket sem nevelsz, kedves 10-es. Szerintem ne is tedd ilyen hozzáállással. Sok felelőtlen embernek fogalma sincs arról, milyen egy beteg gyerekkel egyedül maradni anyaként (vagy apaként, ez teljesen mindegy). A belinkelt történetben viszont sajnos több gyermekkel maradt egyedül az anya. A mai világban bizony így nagyon könnyen válik lehetetlenné az élet! Ráadásul az apa jó kis fizetés mellett szórakozik a barátnőjével, miközben még gyerektartást sem fizet. Ez nagyon szomorú dolog. Azoknak a gyerekeknek sokkal több járna mint 20% a házból. És ezzel szerintem minden normális ember egyetért, teljesen mindegy hogy az anya vagy az apa kerül ilyen szörnyű helyzetbe, bizony a másik ne bújjon ki a felelősség alól! Szomorú, hogy vannak emberek, akik ezzel nincsenek tisztában és képesek ezt nyerészkedésnek nevezni...


Kedves kérdező, ha ez a párodnál csak bátorság kérdése, semmiképp se hagyd annyiban, ez azért annál komolyabb téma! Persze ha esetleg az áll a háttérben hogy nem is akarja, az egész kapcsolatról el kell beszélgetni.

2012. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!