Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar elvenni. Miért?

Figyelt kérdés
7éve vagyunk egy pár, van egy kislányunk,2008-ban eljegyzett.Úgy tűnik szeret is.Állítólag fél a ceremóniától,hogy mit kell mondani,meg mindenki minket fog nézni.Meg van egy hitelem amit anyámnak vettem fel tavaly ő meg nem fizeti és félünk,hogy ha házasok lennénk rajta hajtanák be.

2012. szept. 25. 00:28
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%
nekem is nagyjából ez a bajom az esküvővel. meg az is, hogy jogilag össze leszünk kötve. szóval nem megyek bele. és én ráadásul nő vagyok.
2012. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy együtt lehet élni jegyesként is, mert akkor könnyebb kilépni a dologból, de ezt a párok meg szokták beszélni, hogy ok nem kell az esküvő, van gyűrűnk ami jelzi, hogy összetartozunk, de nincs gond a válással, ha szétmegyünk. Ha ő ilyet akar, akkor mondja meg, hogy félek a házasságtól és ne az esküvővel hitegessen, mert biztos rossz érzés, hogy már évek óta ígérgeti, aztán mondvacsinált okokkal meghátrál. Üljetek le és beszélgessetek komolyan erről.
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem ez csak kifogás és ez már nem félénkség, úgy hívják szociopata."


Idióta. A szociopata attól szociopata, hogy nem érez szorongást.

2012. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél, akkor mi lenne, ha nem lenne ceremónia? Anyakönyvvezető, ti hárman plusz tanúk, esetleg utána egy szűk családi ebéd/vacsora. Az esküvőben úgyse a dímon-dánom meg a rongyrázás kéne, hogy a lényeg legyen.

Ha meg ettől is fél, akkor mondd meg neki, hogy semmi mással ne foglalkozzon, csak a kérdésre válaszoljon :)

2012. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
81%

Hehe, ez a pasas valójában nem akar téged elvenni, és ezért mondja, azaz hivatkozik valamire.


1.Fél a hiteltől, hogy majd rásózod,

2. minek venne el, amikor így is megadsz neki mindent, ha megunja meg lelép....



Ha mégis beleegyezik a 2 tanús esküvőbe, akkor téged akar igazán, ha nem, akkor a fentebb leírtak érvényesek.

2012. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Most azt mondta,hogy egy nagyon szűk kis esküvőt még idén meg tartunk.Hát kíváncsi leszek.Menyasszonyi ruha nem lesz,talán jövőre a templomin.
2012. szept. 25. 13:27
 27/41 A kérdező kommentje:
A hitel amit anyámnak vettem fel,az nem nagy összeg.Ha ő nem fizetné,akkor fizetném én 120ezer van még belőle.Attól is fél,de ott úgyis engem vennének elő,én meg fizetném.Amúgy tényleg rendes gyerek,és szerencsés vagyok vele,csak egy kicsit teszetosza,de én így szeretem.Az esküvő meg nem téma,megbeszéltük.Elvileg lesz.
2012. szept. 25. 13:32
 28/41 anonim ***** válasza:
59%
Miben akar házasodni? Mackó nadrágban? Szerintem meg egy onzo ember, aki azt is megtiltja,hogy menyasszonyi ruhát vegyél fel, mert ugye akkor nem mehet "trógerként" a saját eskuvojére. Mégsem lehet az anyakonyvezetot haza vinni.
2012. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem jönne trógerkén csak nyakkendőt nem akar,meg öltönyt.Mert öltönye nincs és költeni erre nem akar.
2012. szept. 25. 18:54
 30/41 anonim ***** válasza:
72%

Ő hol dolgozik? Oda se szeret kiöltözni? A legtöbb helyen azért megkövetelik az öltönyt, de minimum az inget. Ide se kéne jobban kiöltöznie.. Tartsatok 2 tanús esküvőt, aztán pedig valamelyik családnál egy vacsora, mint bármikor ha ünnep van. Pl. Karácsony.. Jó mondjuk már felnőttek vagytok, így nem biztos, hogy tartjátok ezt, de nálunk ez úgy van, hogy 24.e a saját családunkkal, 25. egyik család, 26. másik család...


Azért neki nem magassarkút és báliruhát kell magára öltenie, csak egy öltönyt.


Nekem valahogy nehezemre esik felfogni, hogy valaki ennyire életképtelen legyen.. Persze, elhiszem, ha így van, csak nehéz felfogni.

2012. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!