Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek fontos a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos a házasság?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 07:24
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, kinek mi,de nekem fontos nagyon, a fogadalom is, amit tettem! Szeretema férjem, és eszem àgàban sincs elvàlni!:)
2013. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
49%
12.: ezek szerint igazam van. kösz!
2013. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Azért fontos, mert nem csak egy papír. Az más kérdés, hogy sajnos sokszor odáig van degradálva (már azért is, mert kb. bárki bármikor elválhat a másiktól).. De attól még egy nagyon fontos dolog marad, még akkor is, ha sok ember alkalmatlan rá. Ne keverjük össze az embert az intézménnyel. Lehet, hogy nem a legjobb példa, de az iskola is egy szükséges és fontos dolog, függetlenül attól, hogy sok a rossz tanár, akik el is ronthatják a gyereket.

Vagy az, hogy pl. sok a családon belüli erőszak, arról nem a család, mint intézmény tehet, hanem az emberek, akik benne vannak.

2013. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
49%
Látszik a pontozáson, hogy mennyire toleránsak a házasság-pártiak :-)
2013. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak!:) mindenkinek más az álláspontja, ezért nem elítélhetô:)
2013. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
71%
Igen, fontosnak tartom! Nekem az is fontos, hogy a gyerek házasságba szülessen. 22L
2013. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
80%

#15, írod "De attól még egy nagyon fontos dolog marad, még akkor is, ha sok ember alkalmatlan rá." - tudod szerintem egy ember lehet hosszú távú együttélésre alkalmas és alkalmatlan, ehhez valóban személyiség-jegyek, képességek, készségek kellenek... de arra tippem sincs, hogy milyen egyéb fontos képesség kell ahhoz, hogy valaki aláírja az anyakönyvet két tanú előtt, vagy részt vegyen egy egyházi szertartáson???

Szóval én úgy látom, hogy valójában a hosszú távú együttélésre kell alkalmasság - ahhoz nem, hogy ez milyen formában történjen.

2013. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a házasság, mivel egy emberrel tervezek, egy emberrel akarom leélni az életem. Ezért nem jön be az a felfogás, hogy bármi megtörténhet, még akkor sem vallom ezt, ha ez tényleg így van, mert nem így állok hozzá. Az már más kérdés, hogy hogy talál az ember egy olyan társat, akivel egy életre tud tervezni.
2013. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon is fontos a házasság. Különben hogy szülne egy nő egy olyan férfinek, aki még el sem veszi és bármikor, szó nélkül, minden felelősség nélkül elhagyhatja? Hát hogy a retekbe ne lenne fontos. Ezzel adom a másik tudtára, hogy komolyan gondolom és felelősséget is vállalok. Ennek pedig írásos nyoma kell legyen, hogy a manust felelősségvállalásra lehessen kényszeríteni, ha válni akar, akkor is.
2013. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
#21, ki kell, hogy ábrándítsalak, a világon semmiben sem különbözik a férfi felelőssége házasságon belül és kívül, pont ugyanazok a szabályok vonatkoznak a házassági és a házasságon kívüli kapcsolat felbomlásának esetére, egyetlen olyan dolog sincs, amiben az egyik biztosabb lenne a másiknál. De tévhitek láthatóan még vannak forgalomban...
2013. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!