Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A melegházasság és gyermekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegházasság és gyermekvállalás mellett/ellen milyen érvek vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 14:50
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére nem népszvazás dönti el, hogy a melegek nevelhetnek-e gyereket. Ugyanis a melegek nevelnek gyereket. Sõt már Maguarországon is vannak olyan felnõttek, akiket melegek neveltek fel. Tehát nem jó a kérdés feltevés. Itt az múlik a politikusok által megszvazott tötvényeken pl, hogy a melegek által nevelt gyerekek jogai egyenlõek legyenek-e a heterók által nevelt gyerekek jogaival, vagy szorítsuk õket hátrányos helyzetbe azért, mert nem tetszik nekünk, amit a szüleik a hálószobában mûvelnek. Tehát büntessük-e a gyerekeket azért, mert nem szeretjük a szüleiket?
2013. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
51%

a melegek nem betegek, sőőőt, kedves, értelmes emberek.

ha szeretik egymást, miért ne házasodnának össze, miért ne élnének együtt?


a meleg gyerekvállalásról nincs véleményem bár nem tudom, milyen légkörben nevelkedhetne fel a gyermek.

mivel egy gyerek nagyon befojásolható, és azt a példát láthatja egy meleg házasságban, hogy anyukája v. apukája azonos nemüvel van, szerintem az ilyen házasságban nevelekdett gyermekek 70%-a is meleg lenne.

emellett a gyereknek nem lenne megfelelő apa v. anyaképe. hiányozna valaki, aki apaként vagy anyaként viselkedne vele. hogy viselkedhetne az ilyen házasságból kikerülő gyerek a saját gyerekeivel???


bár, az is meglehet, hogy értelemes meleg szülők nem csesznék félre, el a gyereket. végül is jobb, mitha cigányházasságba születne a gyerek.

2013. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
11%

Nem és nem. Semelyiket sem támogatom.

Értem én, hogy olyan világban élünk, amely azt hangoztatja, hogy mindenkit el kell fogadni, hogy minden előtt szemet kell hunyni és stb. de közben ne veszítsük már el a józan eszünket, emberek! Maga a homoszexuális emberekkel nincsen semmi problémám (ellenben ha felvonulnak stb.), de amikor előjönnek ezek az ostoba dolgok... Itt most lehet ellenkezni és le lehet hurrogni, de az a normális ha férfi nőhöz, nő férfihez vonzódik. Felőlem szerethetik egymást, lakhatnak egymással, felvállalhatják, talán még a házasságba is belemennék, de amúgy annak mi értelme is lenne? Csak egy papír. Ez nem olyan amikor egy katolikus pár összeházasodik, márpedig ebben az esetben ez a tény nem játszik közre, szóval ezt nem értem.

Gyerekvállalás??? Gondoljatok bele: egy gyerek a szülein keresztül lát példát, ergo így tanulja meg, hogy férfi és nő hogyan viselkedik egymással, hogy mi a két fél feladata stb. Részemről elég valószínű, hogy ebben az esetben sokkal nagyobb rá a lehetőség, hogy valakibe beleneveljék ezt (gének ide vagy oda, ez is közre játszik). Mellesleg szerintem biztos, hogy a gyerekeket csúfolnák őket, valaki itt mondta, hogy a gyerekek nem rossz indulatúak, hogy nem rosszak. A fenéket, nincs ember akit kis korában vagy később is egyszer sem csúfoltak volna, amikor nem is adtak különösebben nagyobb okot rá. A gyerek egyszerűen nem egy egészséges környezetben nő fel. Ez maga a megtestesült legnagyobb önzés!

Nem vagyok egy ember utáló alak, csak gondolkodjunk előre. Nem kell mindent elfogadnunk, amit mondanak, hogy fogadjunk el. Nem kell őket elnyomni, csupán nem kell velük foglalkozni.

2013. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
89%

"Gyerekvállalás??? Gondoljatok bele: egy gyerek a szülein keresztül lát példát, ergo így tanulja meg, hogy férfi és nő hogyan viselkedik egymással, hogy mi a két fél feladata stb. "


Akkor nekem valószínűleg azt kellett volna megtanulnom a szüleimtől, hogy a nő háziszolga, kuss a neve, a férfi ordibálhat és tunyulhat a tv előtt, egy házasság szexmentes és szeretetmentes és "csak a gyerekek miatt" kell együtt lenni.


Gondolom nem kell elmagyaráznom, hogy pont az ellentéte ennek a nézetem ma.


A melegséget nem lehet valakibe belenevelni, csak azért, mert otthon azt látja a gyerek. Ennyi erővel az alkoholisták gyerekei alkoholisták lesznek, a htbk gyerekei htbk lesznek és így tovább... ez egy elavult, hülye kifogás, ráadásul alaptalan is.

2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
96%

"Itt most lehet ellenkezni és le lehet hurrogni, de az a normális ha férfi nőhöz, nő férfihez vonzódik. "


Na de akkor miért genetikai módosulat a homoszexualitás, és miért létező dolog a homo-és biszexualitás az állatvilágban is, ha nem "normális"?

2013. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
12%

"Akkor nekem valószínűleg azt kellett volna megtanulnom a szüleimtől, hogy a nő háziszolga, kuss a neve, a férfi ordibálhat és tunyulhat a tv előtt, egy házasság szexmentes és szeretetmentes és "csak a gyerekek miatt" kell együtt lenni." - Miért kellett volna ezt megtanulnod. Csak azért kötsz ebbe bele, mert valamibe bele akarsz. De természetesen nem erre gondoltam, ha megakarnád érteni, hogy miről beszélek és elgondolkoznál rajta megértenéd.


"A melegséget nem lehet valakibe belenevelni, csak azért, mert otthon azt látja a gyerek. Ennyi erővel az alkoholisták gyerekei alkoholisták lesznek, a htbk gyerekei htbk lesznek és így tovább... ez egy elavult, hülye kifogás, ráadásul alaptalan is." - Ok. Szerinted nem lehet. De ettől ne mondd azt, hogy a gyerek ez a felállás egészséges...


"Na de akkor miért genetikai módosulat a homoszexualitás, és miért létező dolog a homo-és biszexualitás az állatvilágban is, ha nem "normális"?" - Attól még, hogy az állatvilágban is jelen van, még mindig abnormális. És a "módosulat" szó ebben az esetben úgy is értelmezhető, hogy "nem normális".

2013. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
97%

És a "módosulat" szó ebben az esetben úgy is értelmezhető, hogy "nem normális".


Ennyi erővel a szőke haj sem normális, mert az is egy "módosulat". Bár egy ilyen beszűkült embernek mint te, hiába magyarázok.

2013. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
97%

Sokkal inkább egy meleg házaspár mint az anyám aki évekig vert.

Amúgy nem tudom,ma olvastam egy családról,a kedves szülők és a nagyszülő éveken át bántalmazták és szexuálisan zaklatták a gyereket,ő milyen példát lát?

Szerető meleg szülő=jó,hetero erőszakos szülők=akasztani való.

2013. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
95%
2013. jún. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
97%

Kedvenc mondataim:

"Én elfogadom a melegeket, de..." (itt következik, hogy mi(ke)t kéne, vagy nem kéne csinálniuk.) Az ilyen emberek tényleg azt hiszik magukról, hogy elfogadóak? Ha valakit elfogadok, azt úgy fogadom el, ahogy van, mindenféle feltétel és fenntartás nélkül. Vagy elfogadok valakit vagy nem, ezt félig nem lehet csinálni.

"Hát gondolkodjunk már!" Kár, hogy pont aki ezt leírja, az nem teszi, pesiga ragozás jó, hisz többesszám elsõ személy.

2013. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!