Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A melegházasság és gyermekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegházasság és gyermekvállalás mellett/ellen milyen érvek vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 14:50
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Pontosan.

És mindig is lesznek (sajnos) olyan emberek, akiket nem érdekelnek ha megbántanak másokat.

2013. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
97%

Örülök mennyi támogató komment van, de legjobban a jobbikos támogató lepett meg kellemesen akinek pártja pénzbírságra büntetne csak mert létezem. A "csúfolni fogják a gyereket" mondatra csak egy kérdés annak aki így vélekedik: megtiltanád a vörös hajúaknak, a kerekesszékeseknek, a romáknak, a szeplősöknek, a kövéreknek is az örökbefogadást? Szerintem a gyerekeket akikben nincs előítélet azon kívül, amit kapnak az oviig a felnőttektől, ugyanannyira lesz csúfolnivaló a két apuka/anyuka esete mint a fentiek. Egyik család sem 100% "normál"(olyan nincs), ha vki csúfolódni akar úgyis talál valamit, engem is csúfoltak többek közt kürtös kalácsnak a vezetéknevem miatt, akkor az egész családom ne nevelhessen gyereket vagy ne mehessen a gyerek közösségbe?

Egyébként én is szeretnék majd házasodni és gyereket nevelni a barátommal, akár örökbefogadottat, akár béranyától. Nyugaton és Észak-Amerikában (meg nálunk is van egy-kettő) nemzedékek nőttek már fel ilyen családokban és ugyanolyanok testi és szellemi egészségileg, mint a többi gyerek, ugyanannyi %-ban melegek is. Egyébként ezen a két oldalon össze vannak jól gyűjtve amiket mondani szoktak mellette és ellene: [link] és [link] .

Remélem hamarosan Magyarországon is egyenlőség lesz ilyen téren. :)

22F

2013. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
96%
előző, ez nagyon szép, és igaz, és habár egyet értek, teljesen felesleges győzködni a homofóbokat, mert aki eldöntötte, hogy homofób és gyűlölni akarja a melegeket, az gyűlölni a fogja, akármilyen tényeket is sorakoztatsz fel neki, egyszerűen ignorálja vagy azt mondja, hazugság.
2013. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, de ha már egy ember is elgondolkodik picit akkor már megérte.
2013. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
1%

" A "csúfolni fogják a gyereket" mondatra csak egy kérdés annak aki így vélekedik: megtiltanád a vörös hajúaknak, a kerekesszékeseknek, a romáknak, a szeplősöknek, a kövéreknek is az örökbefogadást?" - A kettő nem ugyanaz. A vörös hajúak, a kerekesszékesek, a romák, a szeplősök és a kövérek számomra "normális emberek",de felesleges vitatkoznunk ha neked és nekem más számat "normálisnak".

Félre értés ne essék, nem tartalak ostobának vagy nem egész embernek, csak egyszerűen mások az értékeink.

2013. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
92%
Azzal érveltél, hogy csúfolnák a gyerekeiket. Akkor a felsorolt gyerekeket nem csúfolnák? Vagy a melegek gyerekeit nem ciki csúfolni, csak a felsoroltakét?
2013. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
94%
42 válaszadó:) tökéletesen egyet értek.
2013. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
3%

Ha egy kis esélyt is adtál volna arra, hogy megpróbáld megérteni, értenéd miről beszélek:

Leszögeztem, hogy ott a probléma, hogy mást jelent számunkra a "normális" élet. Tehát itt megszakad a dolog. MONDTAM, hogy számomra a szeplősség NORMÁLIS, míg egy homoszexuális ember számomra NEM normális. Ez még nem jelenti azt, hogy gyűlölöm őket és h hülyének is nézem őket! De ezt is elmondtam a végén...

Természetesen egy kerekesszékben ülő gyermek sem "normális", ellenben ezt a helyzetet nem egy direkt cselekvés idézte elő, míg ezt igen.

"Vagy a melegek gyerekeit nem ciki csúfolni, csak a felsoroltakét?" - HA esetleg ezt még nem olvastad volna el tőlem: "És mindig is lesznek (sajnos) olyan emberek, akiket nem érdekelnek ha megbántanak másokat." Ezt a csúfolásra írtam.

Direkt belekötsz olyan dolgokba, amik evidensek. Csak azért, hogy mert valamibe bele kell kötnöd.

Szerintem nem írtam semmi bántót, de ha igen, akkor bocsánatot kérek, nem volt szándékos.

És még egyszer mondom, nem kell mindent elfogadni, amiről azt mondják, hogy fogadd el... egyszer megfogod érteni.

2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem az összefüggést a te véleményed és idegenek csúfolódása között, hacsak az egy-két oldallal ezelőtti vicc nem tapintott rá.
2013. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
80%

"Ha egy kis esélyt is adtál volna arra, hogy megpróbáld megérteni, értenéd miről beszélek: "


valójában te nem érted. ugyanis itt lényegtelen, hogy te számodra vagy én számomra, vagy akárki számára mi a normális és mi nem. ugyanis emberi jogi kérdésekben nem egyes egyének szubjektív véleményére hivatkozunk, hanem objektív emberi jogokra. számorma például nem normális, aki szereti a sült tököt. ÉSSSS??? érdekel ez bárkit is? rohadtul nem. a te lelki világod sem érdekel senkit. ha egy homoszexuális párt embernek tekintünk, már pedig jogi szempontból emberek, akkor jár nekik az, hogy ne a nemük vagy szexualitásuk szerint ítéljük meg őket, vagy attól függően, hogy a te ízlésednek mi számít normálisnak.

2013. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!