Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A melegházasság és gyermekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegházasság és gyermekvállalás mellett/ellen milyen érvek vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 14:50
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
97%

A házasság ellen nem szól semmilyen érv, ha két embert szereti egymást az mindenképpen tisztelendő és szép dolog. Másnak semmi köze ehhez, alapvető jog kéne hogy legyen.

Az örökbefogadás valóban problémás, mivel a gyereket is hátrány érheti a társadalmi megbélyegzés miatt, szóval ehhez először az emberek fejében kéne rendet tenni. Ez ma Magyarországon még korai, egyszer remélem, eljutnak idáig az emberek.

Attól egyébként senki sem lesz meleg, hogy két férfi, vagy két nő neveli fel, a szexualitás a legalapvetőbb emberi ösztön, senki sem fog vonzódni a férfiakhoz attól, hogy melegek vannak körülette. Elég nevetséges, mikor olyanokat mondanak, hogy a melegfelvonulással pl másokat is bu.zivá akarnak tenni, mert szerintem, aki azt hiszi, hogy ez választás kérdése, az a saját nemi orientációjában nem biztos... kvázi "lehetnék bu.zi is, de így döntöttem.", ez eléggé öngól. :) Én pl heteroszexuálisként nem hiszek ilyesmit, akkor se vonzanának a férfiak, ha a világon mindenki más a saját neméhez vonzódna. Ja, és a heteroszexuális szülőknek csak heteroszexuális gyereki születnek?

Egy gyereknek pedig az árvaházban biztosan jobb lehetőségek adottak egészséges szellemi fejlődéséhez ugye, mint két mocskos bu.zival, akik önszántukból fogadták örökbe, szóval valószínűleg rendesen gondját viselnék. :)

2013. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
95%

A házasság nem tudom ,hogy kit, mit és főleg miért zavar? - Mégis tény, hogy ma magyarországon erre nincs lehetőség.


Ami a gyerekvállalást illeti, sokan attól félnek, hogy majd akkor a gyerek is meleg lesz...

-Viszont! tudományosan bizonyított, hogy a homoszexuálitás nem tanult életforma, hanem genetikai adottság.


mellesleg:

Én heteroszexuális családban nőttem fel, volt apa és anya képem, mégis leszbikus vagyok. - Az egyetlen amit a szüleim, környezetem szexualitásának ténye befolyásolt, hogy amikor kamaszként beleestem egy lányba, folyamatosan az a nyomás volt bennem , hogy én nem vagyok normális, és valami nagyon de nagyon nem stimmel velem...

Mégis hiába volt a minta, az évek alatt szembesülnöm kellett vele, én nem tudok heteroszexuális kapcsolatban "megfelelően" működni, élni.


Külföldi kutatások azt mutatják, - (ahol már évek óta létezik melegek számára is lehetőség a gyermekvállalásra)- hogy a heteroszexuális családokban, és a melegek által nevelt gyermekekből azonos arányú hetero- és homoszexuális felnőtt lesz, azaz, ez kb 100 emberből 4-5 fő, a másik kb 95 % ugyan úgy heteroszexuális a melegek által nevelt gyerekek közül, mint az átlagos családban felnövők.


Ami viszont számottevő különbség, hogy a melegek által felnevelt felnőttek, általában szociálisan érzékenyebbek, mások felé elfogadóbbak, nyitottabbak a társadalmi problémák, és a minden féle kissebbségeket érintő problémák felé...

2013. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ellene nem létezik értelmes érv. Ha megnézed, mindenki, aki ellenzi, vagy a saját szubjektív hülyeségeivel jön meg fröcsög ("nem tetszik két bzi"), vagy random kitalált fogalmakkal dobálózik ("házasság szentsége" - még senkinek nem sikerült definiálnia, hogy ez pontosan mi, de bátran hivatkoznak a megsértésére), vagy előszedik a jó öreg Bibliát, mintha legalábbis bármi köze lenne a melegházassághoz. Az ellenzők közös jellemzője, hogy nem tudsz velük hosszútávon vitázni, mert mindig oda lyukad ki a dolog, hogy végeredményben nem tudnak túllépni a saját elképzeléseiken, a tényeket meg módszeresen figyelmen kívül hagyják.
2015. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Ha a melegek hazassaga ugyanolyan mint a heteroke es a szabadsagjogokra hivatkoznak akkor en miert nem mehetek felesegul mondjuk a macskamhoz? Nem viccelek, komolyan kerdem. O is eloleny, lehet hogy nekem a legfontosabb es ugyanannyira nem szulethet gyerekem tole mint ket egynemu egyennek egymastol.
2016. jan. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Utolsó: hát talán azért, mert a macskád ebbe semmilyen formában nem egyezett bele? Gondolkodj már. Egy állat fel sem tudja fogni, hogy mi a házasság, nemhogy döntsön arról, kivel akarja megkötni...
2016. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!