Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A melegházasság és gyermekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegházasság és gyermekvállalás mellett/ellen milyen érvek vannak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 14:50
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok.


Még a legelején írtam, hogy én abszolut az örökbefogadás mellett vagyok, DE azért azzal vitatkoznék, hogy a homoszexualitás egy normális dolog.


Miért lenne az?


Az, hogy genetikai eredetű (elsősorban, de nem teljesen) és létezik az állatvilágban, az csak azt mutatja, hogy nem nevelés és nem döntés kérdése, ami ellen küzdeni lehet; hanem egy létező tulajdonság, amit vagy elfogadunk, vagy nem.

Mivel szvsz a homoszexualitásban semmi káros nincsen, ezzel nem ártanak senkinek, így természetesen azt mondom adjunk nekik lehetőséget a boldog életre.



DE(!) mindez egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy a homoszexualitás normális.


Ugyanúgy nem normális, mint 6 ujjal születni. Az is létező dolog, amit elfogadunk, mert nincs vele semmi gond... de azért nem normális.

2013. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez függ attól is, hogy mit értünk normális alatt. Számomra amíg valami nem hátrányos/káros, csak egy változat, addig normális.
2013. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
97%

Így van, mit értünk normális alatt? Nekem ugyanolyan normálisak a melegek, mint bárki más.

A balkezesek sem normálisak, mert ők vannak kisebbségben?

2013. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
97%

"de amúgy annak mi értelme is lenne? Csak egy papír"


ha csak egy papír, ami őket boldoggá teszi, neked meg "csak egy papír", akkor miért is elleneznéd?

2013. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
97%
Annak a papírnak épp annyi értelme lenne, amennyi értelme a heterók közt van neki. Valakinek semmi, valakinek fontos. Kívülálló ne akarja megmondani egy párnak, hogy neked márpedig erre nincs szükséged...
2013. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
97%
Néha nem mindegy, hogy jogilag összetartoznak-e. Pl. ha az egyik fél vagy a gyerek kórházba kerül, és meg sem látogathatják...
2013. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
21%

Azt nem értem, hogy miből következik az, hogy egy hetero pár rögtön rossz... hogy az a apa veri a gyerekeket, az anya meg alkoholista, a nagypapa meg szexuálisan bántalmazza az unokáit... Azért nem ez a legjellemzőbb dolog a hetero párokra, de elismerem léteznek ilyenek. De ennyi erővel egy meleg pár ezt ugyanúgy meg tudja tenni, ők is tudnak inni, ők is meg tudják verni a gyereket stb. Attól még, hogy a melegek köré egy rózsaszín felhőt képzelünk el, még nem biztos, hogy az úgy is van.

És ne mondjátok nekem, hogy a gyerekek nem közösítenék ki a meleg párok gyerekeit, hogy nem csúfolnák... Titeket még soha nem csúfoltak semmiért? Nem tudjátok, hogy mennyire tud fájni amikor csupán csak azért utálnak az emberek mert otthon mások a körülmények mint a többieknél. Mert ha ti nem is, de a többi ember ezt nem fogja jó szemmel nézni (és szerintem nem is hiába). Hatalmas önzés ez a melegek részéről, nem gondolkodnak előre, hogy mi lesz majd a saját gyerekükkel.

Ha az előbbi érvek nem is, de remélem legalább ezek egy kicsit is megváltoztatják a véleményeteket. Csak egy kicsit képzeljétek el magatokat azoknak a gyerekek helyébe, nem minden fenékig tejfel...

2013. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
97%

A gyerekek bármi miatt csúfolhatják a másikat. Pl. akkor vegyünk alapul egy heteró párt, ahol az egyik félnek amputálták az egyik lábát. Akkor ők ne vállaljanak gyereket, mert majd a kisfiukat csúfolják, hogy he-he, féllábú az apukád!

Hovatovább, ha maga a gyerek a sérült, vagy más, ne is járjon közösségbe, hisz bántani fogják! Legyen magántanuló a kancsal kislány, mert csúfolják!

Ez nem így működik... A normálisan nevelt gyerekek nem fogják őket bántani. Idióta, kirekesztő emberek meg mindig voltak és vannak, de ők gyakorlatilag bárkiben találhatnak támadási felületet. Túlsúly, testi hiba, beszédhiba, stb. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk, és közel sincsenek jelen olyan magas arányban a társadalomban, hogy figyelembe kéne őket venni. Ha valakik, ők érdemlik meg a kirekesztést!

2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
14%
A többi ellenkezésre nem reagálok, felesleges lenne, szerintetek nektek van igazotok, szerintem nekem. Nem lenne értelme magyarázkodni, nem jutnánk egyről a kettőre.
2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
97%

Heteró: a melegek ne nevelhessenek gyereket!

Meleg: mért?

Heteró: mert csúfolni fogják.

Meleg: kik?

Heteró: Hát mi!

2013. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!