Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél? Hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogy éreznéd magad? Fél éve ki van tűzve az esküvőnk időpontja. Erre egy közeli rokonom 3 hónap ismeretség után.

Figyelt kérdés
... Eljegyzett egy lányt és az időpont a mi esküvőnk előtti hét. Amire az "én" rokonaim 80 százalékát meghívta. Én a párommal 8 év és 3 gyermek után házasodnank össze. Egyszerűen nem tudom lenyelni a békát.

2014. aug. 2. 07:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
73%

Ha van elég pénz, és nem abból akartok meggazdagodni, akkor miért lényeges? Elmennek, és vagy adnak valamennyit vagy nem, de ha nem ez a lényeg, nem értem a felháborodást.. Írod, hogy számolgatják..szóltok, hogy nem ez a lényeg, menjenek el.

Szvsz, a pénz kérdés igen is fontos kérdés nálatok, különben nem halasztanátok el az esküvőt. Pénz helyett játsszon a sorsjegy, pl mindenki visz magával 4 db-ot&kész. De ugye ez neked nem felel meg, mert pénzt vársz, ez abszolút lejött az írásból..

2014. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
64%

Mi lenne, ha egyben tartanátok? Nem tudom, írta-e valaki már...bocsi, ha igen.


Szerintem legyen közös éttermi vacsi, tök buli lenne, ha mindkét párt együtt adnák össze.:)


És te ajánld fel, így te leszel a gáláns, a megbocsátó, és nem ez a frusztrált hisztis kislány 31 évesen, aki a falu szépe akart lenni, aztán nem sikerült.


Jaj annak, aki a faluban veled egy napon szül majd, mert kitéped a szívét?:)) Nehogymá' akkor szüljön az a némber, mikor te...

2014. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem ez miért baj? Áruld már el kérlek. Vagy csak jó a semmire megsértődni? Az évben más ne házasodjon rajtad kívül, vagy mi?
2014. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
49%
Ha eddig nem volt fontos most minek kell házasodni? Nevettséges.Drukkolok a rokonéknak ,inkább 3 hónap ismeretség és házasság a szimpatikus.
2014. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
71%
31 évesen ennyi ésszel szabadlábon...
2014. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
49%

A dühtől már baromságokat írtok, ti se vagytok 100-asok. Inkább szimpi 3 hónap után? Majd csinálnak egy gyereket az meg besz.pja mert apuci lelép .


Kérdező, ha tudod hogy ilyen a lelked akkor azt csinálnám , hogy szervezek egy olyan esküvőt, hogy az 1 héttel előtte levőt meg se említik, mert ahhoz képest olyan snassz volt.

Ha direkt rakta így akkor meg fog pukkadni, hogy te fel se veszed ,ha meg nem direkt akkor tök 8 , hogy mikor lesz.

2014. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Van még valaki rajtam kívül, aki nem érti, hogy mi a gond? Az emberek javarésze, ha valami igazán fontos dolog adódik, fel tudja szabadítani magát két egymást követő szombaton.
2014. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 A kérdező kommentje:

34; ez v.mi meccs?! És még én vagyok a nevetséges. Meg hisztis... Ezen jót nevettem. 35; a kedves mama hogy van?

Egyébként pedig; ne ítélj, hogy ne ítéltess! Nem minősítést kértem, hanem a szituról véleményt. Akitől ezt kaptam, annak Köszönöm, akkor is ha nem engem igazol. A többiek pedig ássák el magukat...

2014. aug. 2. 14:02
 39/84 anonim ***** válasza:
74%

kérdező, tudtad, hogy egy fárasztó sportban az ember ki tudja tombolni magát és a frusztrációit? és akkor nem beszél olyanokat, hogy ki ássa el magát?:) Mert, most akkor már tudod! irány a Margit-sziget és legalább két szigetkört tolnék a helyedben.:D


mi a helyzet azzal, hogy együtt legyen a két buli?

2014. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
47%
De te mondtál ellent saját magadnak pár hozzászóláson belül. Először hogy számolgatniuk kell majd most a pénzt, aztán meg hogy nem is kell a pénz, van nektek elég..írtam, hogy akkor legyen pl. sorsjegy. De egyértelműen pénzt akarsz, és itt térünk vissza az első hsz-hoz, miszerint majd a násznépnek így számolgatnia kell a kis pénzét, mert bejött hamarabb egy esküvő..
2014. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!