Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél? Hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogy éreznéd magad? Fél éve ki van tűzve az esküvőnk időpontja. Erre egy közeli rokonom 3 hónap ismeretség után.

Figyelt kérdés
... Eljegyzett egy lányt és az időpont a mi esküvőnk előtti hét. Amire az "én" rokonaim 80 százalékát meghívta. Én a párommal 8 év és 3 gyermek után házasodnank össze. Egyszerűen nem tudom lenyelni a békát.

2014. aug. 2. 07:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
79%
Te kérdező, csak nem nektek is a pénz a fontos, h mennyit kapnátok??? Mert ha az ESKÜVŐ, az ÖSSZEHÁZASODÁS ténye lenne a fontos, hát csak nem azzal foglalkoznátok, h ki megy el és ki nem, hanem magatok miatt házasodnátok össze. Elég furcsa ez nekem. Ráadásul igaza van egy előttem válaszolónak, 3 gyerek és 8 év után elég mókás ez a nagy esküvő dolog.
2014. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
68%
Nevetséges vagy, komolyan.
2014. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:
Anyámról, apamrol és a keresztszuleimrol van szó.
2014. aug. 2. 08:36
 14/84 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem miért kell bántani a kérdezőt. Ők 3 hónapja ismerik egymást, ok szívük joguk házasodni, de nem szúrnék ki egy rokonnal, aki készül már rá, kiküldi a meghívókat és bumm, direkt egy héttel előrébb rakom az enyémet. Azért a vendégek többségének lehet megterhelő anyagilag 2 esküvőre menni, vagy egyáltalán időben 2 hétvégét erre szánni. Én megértelek, persze, hogy rosszul esik, főleg egy ilyen komolytalan eljegyzés, mert ha valaki ki írná most, hogy 3 hónap után eljegyezték és rá nemsokára esküvő, akkor mindenki azt írná neki, hogy ne kapkodja el, korai.
2014. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
75%
Anyad, apad, keresztszuleid nem tudnak ket eskuvore menni? Miert?
2014. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan mar 14-es!

Mindket eskuvore volt ido a nasznepnek sporolni. Minimum 6 honap!

Amugy eskuvo nem csak a penzadasrol szol! Ket hetvegere, ket jo bulira nem tudnanak idot szentelni? Miert mi az amit annyira csinalnanak?

Kerdezo hisztizik, ennyi. Rohejes!

2014. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
90%
Valahol megértelek, bár szerintem ezért elhalasztani az esküvőtöket butaság. Hány embert érintene az, hogy két esküvőre kell menni? Nekünk volt olyan nyár, hogy a mi esküvőnkkel együtt vagy 4 esküvőre voltunk hivatalosak. Mindre elmentünk, eszünkbe se jutott, hogy ne. Mondjuk ez már 8 éve volt, azóta se volt esküvő se a rokonságba se a baráti körbe.
2014. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
83%
Ne is irj, ha ilyen furcsa problemaid vannak! Tudtuk, hogy mi a legnagyobb bajod. Kinek lesz jobb, nagyobb, erdekesebb, ki kap tobb lovet, stb. Persz, hogy jobb lesz aze, akinek uj a szerelem, fiatalabbak. Ti mar el vagytok konyvelve, hogy "regi hazasok", 8 ev, 3 gyerek utan. De, kivanom a legjobbakat az eskuvodre.
2014. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj kérdező

A barátnőmék6 esküvőn voltak egy évben a sajátjukon kvül...

Mindenhova elment mindenki, ők is..


A mi esetünkben igaz nem 1 hét, hanem 3 hét volt egyazon családban.

A legkevésbé sem érdekelt, hogy ők miért akkor házasodnak, mi akkor akartunk amikor.

Nem pénzkereseti lehetőségnek tekintettem az esküvőt...sőt..


Ha ilyen okból valaki lemondaná az esküvőjét, arra már tuti nem mennék el, mert azt érezném azért teszi, hogy nehogy kevesebb összeg üsse a markát, mintha csak az övéké lenne akkor.

Pedig abban is biztos vagyok, hogy annyit adnék, amennyit elképzeltem eredetileg, se nem többet, se nem kevesebbet.

( az, hogy ti mikor dönöttetek úgy hogy házasodtok, az a ti dolgotok..de 3 gyerek után mAr vicces szerintem)

2014. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
92%
Kár így felkapnod a vizet. Miért ne lehetne ugyan olyan jót mulatni? Ez a hasonlítgatás, meg megint csak butaság. Egy barátnőm nem rég volt egy esküvőn és a rokonok egy kb. 5 évvel azelőtti esküvővel hasonlították össze, hogy bezzeg az mennyivel jobb volt. Ha valaki kötözködni akar, az fog is. És lehet, hogy a tietek fog jobban tetszeni nekik. Én a helyedben biztos nem foglalkoznék ezzel, hanem készülnék tovább az esküvőmre. Nem tudom a meghívókat kiküldtétek-e már, de ha belegondolsz az se kevésbé ciki, hogy most eltoljátok egy évvel. És ha jövőre is lesz egy rokon aki hozzátok közeli időpontba házasodik, akkor újra toljátok?
2014. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!