Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél? Hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogy éreznéd magad? Fél éve ki van tűzve az esküvőnk időpontja. Erre egy közeli rokonom 3 hónap ismeretség után.

Figyelt kérdés
... Eljegyzett egy lányt és az időpont a mi esküvőnk előtti hét. Amire az "én" rokonaim 80 százalékát meghívta. Én a párommal 8 év és 3 gyermek után házasodnank össze. Egyszerűen nem tudom lenyelni a békát.

2014. aug. 2. 07:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
Értelmezd a szöveget: a rokonok számolgatjak a pénzt nem én. A színvonal nem igazán összeegyeztethető a két lagzinal. Egyébként már írtam, hogy már át van ütemezve. Egyéb okok miatt: költözés, építkezés, kertrendezes...
2014. aug. 2. 14:18
 42/84 anonim ***** válasza:
56%
Ja értem. Sértődj meg nyugodtan. De szerintem az lenne a lényeg, hogy ott lesznek azok, akikkel osztozni akartok az örömben és lehet szólni, hogy NEM kell semmi, csak menjenek el. Az meg, hogy kinek milyen lagzija lesz, szerintem tök mindegy, az a lényeg, hogy házasodtok és olyan emberek lesznek ott, akik szeretnek. Most ezért mondva csinált okokkal lemondani.. "átütemezni" szerintem h.lyeség.
2014. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
67%
az a ciki, hogy 8 év és három gyerek után akartok nagy esküvöt! Talán még habos-babos ruhád is lesz? A rokonság igy is azt mondja majd, hogy végre tisztességes asszony leszel.
2014. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is kicsit irigység szagú a kérdésed. Olyan mintha téged inkább az bántana, hogy őt elveszik 3 hónap után, téged meg csak 8 év és a gyerekek után. Erről egy hasonló kérdés jut eszembe, ami itt a gyakorin volt, hogy mivel a barátnője idén esküszik nekik már nem lehet idén az esküvőjük, mert hogy akkor ez az ő évük. Ezek tényleg olyan gyerekes butaságok. Nekem eszembe sem jutott volna ilyen. Bár lehet azért mert mi is a férjemmel 1 hét után összeköltöztünk és csak azért nem házasodtunk össze azonnal, mert a házvásárlás és felújítás akkor anyagilag sokba került és az a kis idő már nem számított.
2014. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 A kérdező kommentje:
Ki kérdezte, hogy mi ciki és mi nem? Nincs miért irigyelnem őket. Miért is kéne? Megtaláltam a párom. :)
2014. aug. 2. 21:07
 46/84 A kérdező kommentje:
2014. aug. 2. 21:53
 47/84 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit akarsz ezzel a linkkel. Azt mindenki tudja, hogy rövid ismeretség után elöfordul, hogy nem jól sikerül a kapcsolat.

De ha nagyon sok idöm lenne, találnék legalább 10-20 olyan kérdést, ahol több éves együttélés meg pár gyerek után házasodtak és fél éven belül pokol lett belöle, és vagy elváltak, vagy szenvednek.


Ezenkivül ismerek olyan párokat, akik pár hónapos ismeretség után összeházasodtak és azóta is boldogan élnek. A leghosszabb ilyen kapcsolatban 3 hónappal az elsö találkozás után már házasságot kötöttek, az idén van a 35. házassági évfordulójuk, és még mindig szeretik egymást, illetve jól élnek egymással.

2014. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
32%

Emberek...ti aztan...Egytol egyik mindegyikotoknek rosszul esne egy ilyen szitu.A kolegaitok is mas szituk mint az hogy a csaladban 2x tortenik egy eskuvo rovid idon belul!En is serelmeznem es iszonyat rosszul esne, de tenni nem tudnek ellene mit!Es igenis nem feltetlen a penz bantja ilyenkor az embert!A nagy napon mindenki szeretne egy kicsit "kiralylany" lenni!Ha egy csaladon belul 2x mesz el eskuvore akkor az igenis "uncsi".Nem mondom hogy nagyon,de ha egyik heten az egyik unokatesom hazasodna akkor azt izgatottan varnam,a kovetkezo heten ha a masik,nem uncsi lenne,de mar nem lennek annyira izgatott mint aki mar joideje nem volt egy fa.a lagziban.Es talan anyagilag sem lelkesek ilyenkor a vendegek ami nem kell hogy a kerdezot zavarja,eleg ha engem mint vendeget zavar hogy sajnos nincs annyi penzem,igy mar kicsit kenyelmetlenebbul megyek el...

Kerdezo!Itt mindenki nagyon okos!Mindenki VADIDEGEN!Nem szabad ezeknek az embereknek a velemenyere hagyatkoznod.Sokan azert nem irnak mar hozza 1-1 kerdeshez mert latjak hogy nagyon egyoldaluak a velemenyek es akkor meg minek.Csak lepontoznak...A te kerdesednel most ilyen agressziv hozzaszolok jelentek meg akik matatnak a kerdesedhez abszolute nem hozzatartozo csaladi allapotodban,miszerint minek hazasodtok mar!Ezek mind megkeseredett emberek!Majd a hozzaszolasom lepontozasan is meg fog latszodni ez!

Sok Boldosagot Nektek!

2014. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
93%

En sem ertem, mi a baj. A penz miatt tartasz eskuvot, hogy a meghivottak penzt adjanak? Ha igen, akkor bosszankodsz, mert a ket eskuvo miatt nem tudnak minden penzt odaadni. Ne a penz miatt hazasodj, hanem a kapcsolatotok legalizalasa miatt.


Egyebkent ennyi ev es gyerekek utan boven eleg egy kis eskuvo, feher ruhat se vegyel fel, nevetsegesen hat.

2014. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:
Szóval, ha új párom lenne, úgy házasodnek 3 gyerekes anyaként az rendben lenne? A gyerekeim apjával már nevetséges? Nem értem... Fehér ruhában megyek férjhez. Nem mintha... Ha a fehér ruha valós jelentését vennénk alapul a ruha választásánál, komolyan érdekel ,hogy most mondjuk ezer nőből hánynak vehetne fel? Na?
2014. aug. 3. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!