Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél? Hogy éreznéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogy éreznéd magad? Fél éve ki van tűzve az esküvőnk időpontja. Erre egy közeli rokonom 3 hónap ismeretség után.

Figyelt kérdés
... Eljegyzett egy lányt és az időpont a mi esküvőnk előtti hét. Amire az "én" rokonaim 80 százalékát meghívta. Én a párommal 8 év és 3 gyermek után házasodnank össze. Egyszerűen nem tudom lenyelni a békát.

2014. aug. 2. 07:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy az ennyi embernek segítettem levezetni a feszültséget. Jaj! Már megint az egom! :D mindenki soprogessen a saját portáján!
2014. aug. 5. 13:57
 72/84 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, igen ez az oldal sajnos már lassan erről szól. Hogy képzeled te, hogy életed egy fontos napját ne úgy éld meg ahogy akarod? Mi az, hogy rosszul esik egy ilyen dolog? Ne foglalkozz velük. Megértelek. Sok boldogságot.
2014. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
42%

"Hogy képzeled te, hogy életed egy fontos napját ne úgy éld meg ahogy akarod? "


És erre a rokonnak miért nincs ugyannyi joga?!?!?!?

2014. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
61%
Rokonnak is van joga, neki viszont rosszul éreznie van. Amúgy én nem tennék ilyet a rokonommal, de hát a többi választ olvasva normális, hogy figyelmen kívül hagyunk mindenkit és önző módon csak magunkra figyelünk.
2014. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:
Ha valaki más véleményt is le mer írni, mint a tiétek, azt is "földbe dongolitek". Úgyhogy élvezkedjetek , mert itt már csak ti maradtok; hiénák.
2014. aug. 5. 14:24
 76/84 anonim ***** válasza:
100%

most akkor minden előleget meg foglalót bebuktok emiatt?

mert gondolom már minden le van zsírozva

2014. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:
Nem, 3 hónappal az időpont előtt jeleztem a változást, így nem bukunk semmit, csak, ha nem tartanánk meg.
2014. aug. 5. 14:40
 78/84 anonim ***** válasza:
72%

nem baj, talán jövőre nem lesz egy esküvő sem a rokonságban..ha nem akkor utána... vagy utána..vagy még pár gyerek után


szánalmas vagy, jót röhögnek rajtad

2014. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, megbuktál szovegertelmezesbol. Ülj le! 1!
2014. aug. 5. 14:54
 80/84 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szánalmasnak tűnök, de hogy piszkosul jól nevelt vagyok az tuti.
2014. aug. 5. 15:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!