Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek után miért van felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért van felháborodva a menyasszony, hogy a vőlegénye lemondta az esküvőt és kidobta?

Figyelt kérdés
A bátyámnak ezen a héten lett volna az esküvője, de elmaradt, mert a menyasszonya hűtlen volt a leánybúcsún. A legény- és leánybúcsú egy héttel az esküvő előtt volt, ugyanazon az estén. A bátyám legénybúcsúja abból állt, hogy bowlingoztunk, utána meg beültünk egy kocsmába sörözni, semmilyen hiányos öltözékű nő nem volt. A leánybúcsúról viszont két olyan fénykép is kiszivárgott másnap amelyek miatt gondolom minden épeszű vőlegény lemondaná az esküvőt. Az egyik képen a menyasszony a kezében tartja a vetkőzős fiú farkát, míg a másik képen pedig a szájában pózol vele! A bátyám lemondta az esküvőt, a meghívottakat körbetelefonálta az eseményekről, az eljegyzést is felbontotta, szakított a csajjal és ki is rakta a lakásából (a lakás teljes egészében a bátyámé a berendezésekkel együtt, a nő csak a ruháit meg néhány használati tárgyát hozta). Viszont mindezek után még a csajnak áll feljebb, fel van háborodva a szakítás miatt és elhordta mindennek a bátyámat! Váltig azt mondja, hogy amit tett az nem megcsalás, hogy ő csak vagánykodni akart a barátnői előtt, meg csak néhány másodpercre vette a szájába és nem jelentett semmit se számára az a farok, meg egy kicsit ittas is volt, meg amúgy is leánybúcsú volt és olyankor ez nem számít megcsalásnak és hasonló kifogások. Kíváncsi vagyok, hogy a csaj hogy reagált volna fordított esetben, ha mondjuk a bátyám egy sztriptíztáncosnő pináját nyalogatta volna? Akkor is azt hajtogatná, hogy az ilyesmi nem megcsalás?

2014. nov. 28. 18:30
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
69%
*kellett volna
2014. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30%
Jo a fantaziad. Ugyanaz a provokativ, kamu kerdes, mint az elozo.
2014. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
39%
meddig lehet tapizni-nál írtam pl. mellkas. Én férjem például meg fogdosott 1 pár cicit a sztriptíz bárban ,de ebbe én belementem,mert a fogdosás még elmegy,de a nagyon intím részek fogdosása illetve annak szájba vétele,hát már fúj.Egyik rádión egy sztriptíz táncos mesélte,hogy szinte minden 3. menyasszonnyal lefekszik,ez van...
2014. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

22-es

Nem kamu és mi ebben a provokatív?

2014. nov. 28. 19:21
 25/44 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen jogos volt a vőlegény részéről, hogy kidobta. Én is ezt tettem volna a helyében. Én ugyan nő vagyok és viszonylag "lazának" tartom magam ilyen tekintetben. Nem aktuális, nem vagyok olyan helyzetben, hogy ilyeneken kellene gondolkodnom, de nekem a vetkőző lány még beleférne egy legénybúcsún, az is ha kissé "kikezd" majd a vőlegénnyel és az sem zavarna ha neki pedig tetszene a helyzet, érezze jól magát szórakozzon a barátaival, viszont ne legyen tapizás meg nyalogatás meg csók, ne csaljon meg. Azt meg végképp nem értem, hogy ez miért tesz valakit hű, de menővé, hogy az esküvője előtt pár nappal részegen egy másik pasi farkával játszadozik. Értem, én, hogy az esküvő előtt egy kicsit "kitombolják" magukat az emberek, az "utolsó szabad estéjük" meg hagyomány, de ezt nem csak így lehet megoldani. Szerintem egy sima baráti, haveri összejövetel, ivás, buli, közös kirándulás vagy akármi, amit szeret a társaság is teljesen megfelelő, de mondom szerintem én még "engedékeny" vagyok mert engem fordított esetben egy táncos lány jelenléte sem zavarna, de szerintem ilyenkor nem az lenne a lényeg, hogy ki a "bevállalós, bátor, vagány csajszi", aki megcsalja a leendő férjét.
2014. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan már. Ez 1 nő,aki ribi, a többség nem csinál ilyesmit.

A vőlegény meg egyike azon kevés férfiaknak, akik ilyen lightos legénybúcsút tartanak. A férfiak túlnyomó többsége igen is hív sztriptíztáncost, megfogja, megnyalja, és nem kis százalékuk meg is dugja.

Szal egy nő miatt kedves férfiak, nem kell hogy ilyen nagy legyen a pofátok, nem kell az álszentkedés, van bőven a rovásotokon.

2014. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
88%

Amelyik férfi megnyalja vagy megdugja, szintén ribi.

Egyébként az amerikai filmeken kívüli világban nem szokás vetkőzős nőket/férfiakat hívni, csak nagyon szűk rétegben. A klisé nagyon elterjedt, de nagyon kevesen vágynak rá a valóságban, igaz ez a kevés is lehet nagy szám, de százalékban kevés. Az én környezetemben pl. minden nő és férfi masszívan elutasítja. Nem is értem, hogy akár az, aki hajlamos a kicsapongásra, miért pont az esküvője előtt tenné nyilvánosan.

2014. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
16%
Szandekosan bevonzod a nogyulolo barmokat. Ez benne a provokativ.
2014. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

28-as

Arról én nem tehetek, hogy nőgyűlölő barmok. A véleményemet erről olvashatod a 18:45-ös hozzászólásomban. Ott is írtam, hogy eddig még olyan sem volt az ismeretségi körömben hogy leánybúcsúra vetkőzős fiút hívtak volna.

2014. nov. 28. 19:48
 30/44 anonim ***** válasza:
94%

Nincs annyi pia, hogy én egy vadidegen faszi farkát a számba vegyem...fúújjj.

Amúgy én is kirúgtam volna a vőlegény helyében. Ha csak abba belegondolok, hogy a vőlegényemről előkerülne egy kép ahol a táncosnőt nyalja....biztos nem mennék hozzá!

2014. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!