Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek után miért van felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért van felháborodva a menyasszony, hogy a vőlegénye lemondta az esküvőt és kidobta?

Figyelt kérdés
A bátyámnak ezen a héten lett volna az esküvője, de elmaradt, mert a menyasszonya hűtlen volt a leánybúcsún. A legény- és leánybúcsú egy héttel az esküvő előtt volt, ugyanazon az estén. A bátyám legénybúcsúja abból állt, hogy bowlingoztunk, utána meg beültünk egy kocsmába sörözni, semmilyen hiányos öltözékű nő nem volt. A leánybúcsúról viszont két olyan fénykép is kiszivárgott másnap amelyek miatt gondolom minden épeszű vőlegény lemondaná az esküvőt. Az egyik képen a menyasszony a kezében tartja a vetkőzős fiú farkát, míg a másik képen pedig a szájában pózol vele! A bátyám lemondta az esküvőt, a meghívottakat körbetelefonálta az eseményekről, az eljegyzést is felbontotta, szakított a csajjal és ki is rakta a lakásából (a lakás teljes egészében a bátyámé a berendezésekkel együtt, a nő csak a ruháit meg néhány használati tárgyát hozta). Viszont mindezek után még a csajnak áll feljebb, fel van háborodva a szakítás miatt és elhordta mindennek a bátyámat! Váltig azt mondja, hogy amit tett az nem megcsalás, hogy ő csak vagánykodni akart a barátnői előtt, meg csak néhány másodpercre vette a szájába és nem jelentett semmit se számára az a farok, meg egy kicsit ittas is volt, meg amúgy is leánybúcsú volt és olyankor ez nem számít megcsalásnak és hasonló kifogások. Kíváncsi vagyok, hogy a csaj hogy reagált volna fordított esetben, ha mondjuk a bátyám egy sztriptíztáncosnő pináját nyalogatta volna? Akkor is azt hajtogatná, hogy az ilyesmi nem megcsalás?

2014. nov. 28. 18:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
93%
Értem, hát a viselkedése alapján 20-nál többre nem saccoltam volna, szomorú, valóban jobb, hogy még most derült ki bár így is megalázó a másik félnek is, de nem annyira ha ezt már feleségként teszi.
2014. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a férjem is felbontotta volna a jegyességet.. :D ezdurva.. :D
2014. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos sok nő azt hiszi, hogy attól lesz modern emancipunci, ha minden szemben jövő pasas farkát bepróbálja valamelyik nyílásába a sok közül...

Egy normális pasasnak manapság, szinte alig van esélye arra, hogy találjon egy rendes, erkölcsös, klasszikus értékrenddel bíró nőt maga mellé.

Meg is értem, hogy az értelmesebbje, egyre kevésbé akar megnősülni...

2014. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem nő az ilyen, hanem egy ostoba r.banc. A női társadalomra szégyen, ha ilyen nőnek nevezi magát, szerintem.
2014. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
73%
én a leánybúcsún lufit borotváltam,beöltöztünk jelmezekbe(egyik ott lakó ugyanis színész és nála volt a társulat jelmezkészlete így tele volt női jelmezekkel is) illetve játékbabát kellett felöltöztetni rekord idő alatt,aztán filmnézés és alcsi.Szóval a menyasszony tette még elnézhető lett volna ha csak nézi,még a tapi is elmegy ha pl. a mellkasát simogatja,de amit csinált azért nincs bocsánat.
2014. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
62%
"még a tapi is elmegy" Meddig lehet tapizni?
2014. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
84%

Nos, ez szerintem is kamu, még a stílusa is egy-az egyben megegyezik egy másik kérdésével. :)

De természetesen ha megcsalta a menyasszony a vőlegényt bárhol és bárhogyan, jogos a szakítás.

2014. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 acelsziv ***** válasza:
46%
Általában az van felháborodva, akinek vaj van a fején...
2014. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

"Meddig lehet tapizni?"


Lehet én vagyok nagyon maradi, de az intim testrészek tapizása szerintem már megcsalás.

2014. nov. 28. 19:10
 20/44 anonim ***** válasza:
70%

Ez legalább egy értelmes szakítás volt. Nem úgy mint a másik kérdésben.


Az abban szereplő illetőnek is hasonlóan, felnőtt ember módjára kellett viselkednie, és így szakítani, nem pedig az oltár előtt, megalázva ezzel a menyasszonyt(ami kevésbé érdekelne) ÉS a menyasszony családját(ami már sokkal inkább).


Nincs oka, hogy felháborodjon, magának csinálta a bajt..majd legközelebb gondolkozik.


És ugyanezt mondanám, ha a helyzet fordítva lenne.

2014. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!