Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek után miért van felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért van felháborodva a menyasszony, hogy a vőlegénye lemondta az esküvőt és kidobta?

Figyelt kérdés
A bátyámnak ezen a héten lett volna az esküvője, de elmaradt, mert a menyasszonya hűtlen volt a leánybúcsún. A legény- és leánybúcsú egy héttel az esküvő előtt volt, ugyanazon az estén. A bátyám legénybúcsúja abból állt, hogy bowlingoztunk, utána meg beültünk egy kocsmába sörözni, semmilyen hiányos öltözékű nő nem volt. A leánybúcsúról viszont két olyan fénykép is kiszivárgott másnap amelyek miatt gondolom minden épeszű vőlegény lemondaná az esküvőt. Az egyik képen a menyasszony a kezében tartja a vetkőzős fiú farkát, míg a másik képen pedig a szájában pózol vele! A bátyám lemondta az esküvőt, a meghívottakat körbetelefonálta az eseményekről, az eljegyzést is felbontotta, szakított a csajjal és ki is rakta a lakásából (a lakás teljes egészében a bátyámé a berendezésekkel együtt, a nő csak a ruháit meg néhány használati tárgyát hozta). Viszont mindezek után még a csajnak áll feljebb, fel van háborodva a szakítás miatt és elhordta mindennek a bátyámat! Váltig azt mondja, hogy amit tett az nem megcsalás, hogy ő csak vagánykodni akart a barátnői előtt, meg csak néhány másodpercre vette a szájába és nem jelentett semmit se számára az a farok, meg egy kicsit ittas is volt, meg amúgy is leánybúcsú volt és olyankor ez nem számít megcsalásnak és hasonló kifogások. Kíváncsi vagyok, hogy a csaj hogy reagált volna fordított esetben, ha mondjuk a bátyám egy sztriptíztáncosnő pináját nyalogatta volna? Akkor is azt hajtogatná, hogy az ilyesmi nem megcsalás?

2014. nov. 28. 18:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
49%
40-es (39 vagyok), igen igazad van, de az a baj, hogy szerintem maga a társadalom is 'rugalmasabban' kezeli... Valahogy ott jobban belefér...
2014. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
96%

Hát én nem vettem észre, hogy ezt rugalmasabban kezelnék, az a férfi is egy tapló gerinctelen barom, aki ilyet csinál a legénybúcsún.

Én effektíve nem is értem, hogy legény-leánybúcsúra minek kell sztiptíztáncosokat meg csippendélfiúkat rendelni. Szerintem tök fölösleges, semmi jó nincs benne, én nem is érezném magam jól egy ilyen "bulin", mert én buliba mennék, és nem "szexbárba".


Amelyik nő meg ilyen könnyen elnézi a megcsalást, az megérdemli. Bocsánat, de nem tudom az ilyeneket sajnálni.

2014. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, de szerintem szánalmas az a "nő", aki képes ezt a piára meg a menőzésre fogni. Fúj...nincs annyi ital, amennyiért én idegen pasi farkát a számba venném, ez undorító. Aki meg "menőzésből" ilyet csinál, az a r...bancok mintapéldánya. Normális nő ilyet biztos, hogy nem csinál, normális pasi sem csöcsörészik a legénybúcsún.


Mivel a lányka ilyen könnyűvérű, nem fogja fel, hogy ez gusztustalan, és más ilyen "nőből" nem kér, gondolom ezért van felháborodva. A bátyádnak a lehető legjobban járt el, hogy nem vette el ezt a kurviszt. És még szerencséje is van, hogy ez még az esküvő előtt derült ki, és nem utána.

2014. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
85%
Már ne is haragudjunk emberek, de a menyasszonynak a fentiekben is jelölt aberrált "játékok" csak poénnak számítanak, akkor ne akarjon házasodni, és ne mocskolja be se a házasság, se a jó erkölcs nagy többség által elfogadott intézményét.Egy ku%vának ez teljesen beleillik az értékrendjébe, egy egészséges embernek pedig ez még gondolati síkon sem merül fel.Nagyon helyesen járt el a vőlegény, és term. fordított esetben is ez lenne a helyes megoldás, mivel két egymásnak örök hűséget fogadni készülő embernek természetes hogy a szexualitás bármely formája, csakis kizárólagosan az egymás iránti intim szférában valósulhat meg. Akinek ez nem morális evidencia, az nem tiszteli, és nem is szeretheti a társát, akinek az oltár előtt akar örök hűséget hazudni.
2014. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!