Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezek után miért van felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után miért van felháborodva a menyasszony, hogy a vőlegénye lemondta az esküvőt és kidobta?

Figyelt kérdés
A bátyámnak ezen a héten lett volna az esküvője, de elmaradt, mert a menyasszonya hűtlen volt a leánybúcsún. A legény- és leánybúcsú egy héttel az esküvő előtt volt, ugyanazon az estén. A bátyám legénybúcsúja abból állt, hogy bowlingoztunk, utána meg beültünk egy kocsmába sörözni, semmilyen hiányos öltözékű nő nem volt. A leánybúcsúról viszont két olyan fénykép is kiszivárgott másnap amelyek miatt gondolom minden épeszű vőlegény lemondaná az esküvőt. Az egyik képen a menyasszony a kezében tartja a vetkőzős fiú farkát, míg a másik képen pedig a szájában pózol vele! A bátyám lemondta az esküvőt, a meghívottakat körbetelefonálta az eseményekről, az eljegyzést is felbontotta, szakított a csajjal és ki is rakta a lakásából (a lakás teljes egészében a bátyámé a berendezésekkel együtt, a nő csak a ruháit meg néhány használati tárgyát hozta). Viszont mindezek után még a csajnak áll feljebb, fel van háborodva a szakítás miatt és elhordta mindennek a bátyámat! Váltig azt mondja, hogy amit tett az nem megcsalás, hogy ő csak vagánykodni akart a barátnői előtt, meg csak néhány másodpercre vette a szájába és nem jelentett semmit se számára az a farok, meg egy kicsit ittas is volt, meg amúgy is leánybúcsú volt és olyankor ez nem számít megcsalásnak és hasonló kifogások. Kíváncsi vagyok, hogy a csaj hogy reagált volna fordított esetben, ha mondjuk a bátyám egy sztriptíztáncosnő pináját nyalogatta volna? Akkor is azt hajtogatná, hogy az ilyesmi nem megcsalás?

2014. nov. 28. 18:30
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ez ugyanúgy megcsalás, ha valaki úgy értelmezi a leánybúcsút, hogy végre még kiélheti magát utoljára.

az ne menjen férjhez

2014. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, az #5 hsz-od elég kamus:

Csütörtökön leánybúcsú/legénybúcsú?

És szintén csütörtökön esküvő?

2014. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
86%
Ez most valami vicc??? Nekem még menőzésből sem jutna eszembe a számba venni valakinek a farkát! Ez UNDORÍTÓ! Ezek után még nőnek nevezi magát? Egyes embereknek érdekes felfogása van a megcsalásról. Ha a csók, tapi, stb. nem tartozik ide, akkor nyilván letaperolhatom a főnökömet, a tanáromat, a postást vagy az épp ügyeletes orvost is, nem? Mert ez nem jelent semmit. Megérdemelte a csaj. Engem a férjem ilyenért úgy rakott volna ki, mint macskát sz-rni. És én is őt. Az ilyen ember ne házasodjon. Jó hogy kiderült még az esküvő előtt.
2014. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
64%

"Szal egy nő miatt kedves férfiak, nem kell hogy ilyen nagy legyen a pofátok"


Az ilyen primitív hozzászólások alapján én meg inkább úgy látom, hogy a "férfigyűlölő barmokat" vonzod be inkább!!

2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
29%

Az irásod alapján(hangsuly), ugyanaz a kérdezõ vagy, mint 2nappal vagy mennyivel ezelõtt.

Tehát kamu, nem hiszem,hogy a férfiak feleségül vesznek ilyen ostoba nõket , ezzel a sztoriddal és a másikkal is férfiakat és a nõket is lealázod.

2014. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
91%
A bátyádnak igaza volt, hogy egy ilyen ordas qurvát kidobott a francba, és nem vette el. A női nem szégyene az ilyen. És az ilyenek miatt gondolja sok pasi, hogy minden nő ennyire feslett.
2014. nov. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
89%
A bátyádnak van tökéletesen igaza. Ha meg a menyasszonynak áll feljebb, én elküldeném az (ex)anyósnak-apósnak a képeket is. Ez nem nő, hanem egy undorító r...banc. Aki a leánybúcsút-legénybúcsút úgy veszi, hogy utoljára hadd élje ki magát, az ne akarjon megházasodni.
2014. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
76%

Utálom az ilyen nőnek alig nevezhető egyedeket.

Ők a női nem szégyenei, és a felháborodásából ítélve tipikusan az a típus lehet, aki azt hiszi, hogy mert ő lány, neki mindent lehet, a pasinak meg kuss a neve. (mondom ezt lányként)

Sajnos sok ilyen nő van, aki szerint akármit csinál, az nem megcsalás mert csak ez meg az meg amaz, de ha a pasija ránéz valakire, már hisztizik, féltékenykedik, és egy szóváltást is megcsalásnak tekint. Vizet prédikál, bort iszik, és az ilyenre szokták mondani, hogy nem feleségül veszik, hanem feleslegül.


A bátyád a lehető legjobban járt el. A megcsalásra nincs mentség, és a más péniszének szájba vétele már eléggé megcsalás kategória. Az ilyen ne akarjon férjhez menni.

Ha hisztizik, én az "örömszülőknek" elküldeném a képeket, meg megszakítanék a csajjal minden kapcsolatot. Ha az én párom tenne ilyet, én is kitenném, most ebbe így belegondoltam.

Egyébként ismerősi körömben is volt megcsalás miatti esküvőlemondás, igaz az nem a leány-legénybúcsú miatt volt.

2014. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az előttem szólókkal, nő létemre. Teljesen jogos, hogy felbontotta az eljegyzést, de... Nem vagyok emancipunci, de a legénybúcsúkon is megtörténnek hasonló cifra dolgok, az meg sokszor a 'jó fej', 'még belefér' kategóriába esnek. Meg a 'nézd el, az utolsó buli volt, csak táncolt, bár meg is lehetett csöcsörészni', stb. Személy szerint mindkét fél részéről elítélem, de akkor is azt látom, hogy a férfiaknál egy hasonló eset nem minősülne ilyen súlyosan. (jelzem gyerekes, férjezett vagyok, ha a lepontozásnál esetleg számít:)
2014. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, szerintem ez a nők hibája, hogy elnézik. Illetve nem mondom, hogy a hibájuk, mert kinek-hogy, de később ne panaszkodjanak, hogy a férj szabadosan értelmezi a megcsalás-nem megcsalás fogalmakat.
2014. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!