Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szólhat bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhat bele egy rokon az esküvőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hét és férjhez megyek/kis esküvő lesz,ebéddel,40fővel/.Addigra 20hetes kismama leszek,így egy szép,de egyszerű mell alatt bővülő ruhám lesz.Erre a párom nővérének a 14éves lánya kitalálta,hogy ő lesz a koszorúslány,méghozzá nagy,habos-babos bordó ruhában.De hogy néz ki,hogy a koszorúslány jobban ki van öltözve mint a menyasszony?És azt is kitalálta,hogy ő fogja a páromat bekísérni.Csak ez úgy volt,hogy a párom bent vár,engem meg apukám kísér be,így kerestünk zenét is.És a hab a tortán.Azt akarják,hogy a fényképezésre is vigyük a kislányt.De a hivatásos fotós így is csak 15képet csinál rólunk,amit betesz egy albumba,így azt szerettük volna,hogy csak mi legyünk a képeken,de a nővére ragaszkodik hozzá,hogy a kislánya is rajta legyen.Pedig mondtuk,hogy amit egy amatőr fényképész rokon csinál,azon rajta lesz már a kislány is,meg az egész násznép,de neki ígysem tetszik..:((Majdnem az jön ki,hogy legyünk hálásak,hogy bekíséri a páromat az unokahúga/pedig nem is kértük fel/.Nem akarok veszekedést,de így nem fogom jól érezni magam.Mit csináljak?A párom felajánlotta,hogy elintézi,de félek,hogy ebből nagy balhé lesz..
2010. máj. 17. 13:47
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
46%
Lehet,hogy ezek a szabályok,nálam nem így volt,mikor menyasszony voltam.Menyasszony és nem királynő,aki uralkodik.Megkértem a két gyerekkori barátnőmet,hogy legyenek a koszorúslányaim.Nem szóltam bele,hogy milyen ruhát választanak,nem kényszerítettem őket babarózsaszínbe és nem azzal voltam elfoglalva,hogy jaj,hogy fogunk kinézni a képeken,ha nem lesznek egységesen felöltözve,csak az érdekelt,hogy csinosnak,szépnek érezzék magukat és ami a legfontosabb,hogy jól!Arról egy koszorúslány sem tehet,ha a menyasszony alulöltözött vagy épp ízléstelen a ruhája.Azt nevetségesnek tartom,ha a menyasszony megszabja,hogy a lányok hogy nézzenek ki,nehogy szebbek legyenek,mint ők.Ez tényleg a pár nagy napja,de nem szépségkirálynő választás.A vőlegény őt fogja elvenni,a násznép miatta van ott!
2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg a te esküvőd és azt csinálsz rajta amit akarsz. Mondd meg nekik hogy ezt nem akarod és kész. Ők nem rendezkedhetnek... Ha megsértődnek akkor ez van.
2010. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
92%
előttem szóló! én is ezért írtam, hogy miért ne lehetne kifestve meg csinosan öltözködve a koszorúslány , ez nem gond....Ami még eszembe jutott, hogy viszont minden nőnek más az ízlése és ez a menyasszonyi ruhában is megmutatkozik. Lehet hogy vki a nagy abroncsosat szeretné, de akkor mondjuk nem biztos hogy jól néz ki mellette a tök egyenes, egyszerű ruhát viselő koszorúslány; így akkor neki is valószínűleg egyszerű , de abroncsos ruha illene...szóval ezért választ a menyasszony (közösen) a koszorúslánnyal fazont.
2010. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
33%
*mmint 14:46os.
2010. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam,hogy ne legyen csinosan felöltözve a koszorúslány és nem parancsolgatni akarok.De amikor neki is eljön a nagy nap,ő is megálmodja,hogy milyennek szeretné.Szerintem ezzel a nők nagy része így van.Én a páromat egy életre választom,ő és a baba az életem értelme,így csak egyszer lesz ilyen nap az életünkben.Miért baj,ha az ember tökéletesre szeretné?A ruhámban pedig nem leszek sem alulöltözött sem ízléstelen,ahogy az egyik hozzászóló írta.Egyszerű,fehér,melltől lefelé bővülő ruhám lesz,kis csipkével a mellrészén és csipke boleróval.De a véleményem továbbra is az,hogy a koszorúslánynak is hasonló stílusú ruha kellene és nem egy nagy báli ruha.Majd ha ő is menyasszony lesz,akkor azt visel amit akar.
2010. máj. 17. 15:05
 26/55 anonim ***** válasza:
80%
Erről nincs mit beszélni, nem ők döntik el, hogy mi legyen, hanem Ti és kész. Én nem akartam, hogy legyen koszorúslányom és akárki akarhatta volna, nem engedtem volna ez biztos. Az meg, hogy a képeken is rajta legyen egyenesen arcátlanság.
2010. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
87%
14:43. A Te esküvődön Te kérted fel a koszorúslányokat. A kérdező esetében egyáltalán nem ez történt.
2010. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Kedves 14:32-es!

Szerinted aki férjhez megy,annak nem akad/akadt sok udvarlója? Jobb is ha még nem tervezel sem családot,sem esküvőt,még fel kell nőnöd ehhez és ezt nem rosszindulatból mondom.Mindenki más,te tipikus karrierista vagy.Én mindig is családot szerettem volna és én vagyok a legboldogabb a világon,hogy most itt tartok,ahol tartok.Pedig nincs diplomám,sem százezres fizetésem..Attól ha valaki férjhez megy,gyereket szül,ugyanúgy él tovább,csak már más dolgok lesznek fontosak.Remélem erre egyszer te is rájössz.

2010. máj. 17. 15:10
 29/55 anonim ***** válasza:
58%
janics natasa nem is vált el...:)))
2010. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező! A 13:58-sal ne foglalkozz. Na pont ő az, akit a büdös életben nem fognak megkérni, még ha szeretné is, és majd 70 évesen ül egyedül a kecóban macskával az ölében, és kötöget. Az ajtót meg a kutya sem fogja rányitni, mert nem lesz, aki rányissa.

Én is azzal értek egyet, hogy ezen a napon teljes mértékben mindennek úgy kell lennie, ahogy ti akarjátok. Nem parancsolgatni kell, kérni. A kettő között van különbség. Mi a miénken a fontosabb dolgokba senkinek sem engedtünk beleszólást. Pláne, hogy mi fizettük, tehát megtehettük, hogy tényleg olyan legyen, amilyet akartuk. A szülők véleményét természetesen kikértük, de itt le is volt zárva. Még a tesóink sem szólhattak volna bele. Bár nem is akartak. Nomális ember nem akar beleszólni más esküvőjébe.

A kislány anyukájának ezt szépen el lehet magyarázni. A kislány szerintem, ha annyira fontos vegye fel a ruhát nyugodtan (ne aggódj, úgy sem őt fogják nézni), de ennyi legyen a szerepe. Ha balhé lesz, hát balhé lesz. Én azt mondom, hogy inkább más húzza a száját az esküvőn, mint a pár. Ha közhely, ha nem, ez tényleg az ő napjuk. Ha cigánykerekezve akarnak bevonulni, az is az ő dolguk.

Szóval szerintem merj kiállni a véleményed mellett!

2010. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!