Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szólhat bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhat bele egy rokon az esküvőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hét és férjhez megyek/kis esküvő lesz,ebéddel,40fővel/.Addigra 20hetes kismama leszek,így egy szép,de egyszerű mell alatt bővülő ruhám lesz.Erre a párom nővérének a 14éves lánya kitalálta,hogy ő lesz a koszorúslány,méghozzá nagy,habos-babos bordó ruhában.De hogy néz ki,hogy a koszorúslány jobban ki van öltözve mint a menyasszony?És azt is kitalálta,hogy ő fogja a páromat bekísérni.Csak ez úgy volt,hogy a párom bent vár,engem meg apukám kísér be,így kerestünk zenét is.És a hab a tortán.Azt akarják,hogy a fényképezésre is vigyük a kislányt.De a hivatásos fotós így is csak 15képet csinál rólunk,amit betesz egy albumba,így azt szerettük volna,hogy csak mi legyünk a képeken,de a nővére ragaszkodik hozzá,hogy a kislánya is rajta legyen.Pedig mondtuk,hogy amit egy amatőr fényképész rokon csinál,azon rajta lesz már a kislány is,meg az egész násznép,de neki ígysem tetszik..:((Majdnem az jön ki,hogy legyünk hálásak,hogy bekíséri a páromat az unokahúga/pedig nem is kértük fel/.Nem akarok veszekedést,de így nem fogom jól érezni magam.Mit csináljak?A párom felajánlotta,hogy elintézi,de félek,hogy ebből nagy balhé lesz..
2010. máj. 17. 13:47
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Remélem sikerül megoldani mindent.

A lelkét összerakó válaszolótól pedig kaptam egy email-t,ide nem merte kiírni.A lényege annyi,hogy neki vagy 3 diplomája van,tanult ember és vitorlázórepülőzik.28éves és szerinte,aki ilyen felfogású mint én,tanulatlan, abszolút felnőtt és szánalmas.És ő nem féltékeny senkire.Láttam már más esküvő kérdésnél is a hozzászólását,szinte szóról szóra egyezett az egyik itteni írásával.Csak sajnálni tudom..

2010. máj. 18. 12:45
 42/55 anonim ***** válasza:
32%
Ez jó... nekem is írt a kedves priviben. De elmeséltem neki milyen illemszabályok vannak mivel azt nemtanulta meg a 3diplomája mellé XD én csak szánni tudom az ilyet
2010. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Szerintem bármit írhatsz neki,tiszta homály a csaj..Én már 2emailt is írtam,de még mindig nem ért semmit.
2010. máj. 18. 13:34
 44/55 anonim ***** válasza:
45%
lehet építkezésben is utazik... de akkor a vitorlázó repülőjén cipelje hozzá az itongtéglát XD
2010. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
69%
Én is megkaptam a magamét, hogy Te milyen szánalmas vagy, és nincs más gondod, mint hogy hülye oldalakon hülyeségeket kérdezz. Persze a 3 diplomát nekem is leírta és a repülőzést is, és hogy a nők így fogják meg a férfiakat (gyerekkel). Nem válaszoltam, mert nem is érdekel és persze nem adom ki a nevemet, bár szívesen visszaírtam volna, hogy neki sem lehet komoly elfoglaltsága, ha hülye oldalakon hülye kérdésekre hülye válaszokat ad.
2010. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Én kaptam tőle még egy emailt.Olyan jókat derülök rajta.:)

Hirtelen lett egy komoly kapcsolata is 1nap alatt.És hiába nem gazdagok,már a szülei is repülőztek,mert az nem drága sport..Igaz kinek mi a drága.Ja és huszonévesen minek szlni,mert külföldön 30fölött szülnek..És ha valaki a szüleivel egy házban lakik,nem albérletben,akkor nem is kell beleadni a rezsibe huszonévesen sem..

Úgy látszik az egyetemen jómodort nem tanítanak.Ez szomorú..

2010. máj. 19. 09:05
 47/55 anonim ***** válasza:
Visszatérve kérdéshez: és ha felajánlnátok a leányzónak, hogy ő szervezze a lánybúcsút?
2010. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Nem lesz sem leány,sem legénybúcsú. A ruha ügy megoldódott.Kiderült,hogy már megvették a ruhát.
2010. máj. 20. 08:14
 49/55 anonim ***** válasza:
70%
Azt a ruhát vették meg amit nem akartál??? Lopd vissza azt a meghívót de most komolyan... vannak akiknek semmise pofátlanság... Na én ezért tartom meg 5 emberrel az esküvőmet :P (aztán utána lehet beszólogatni nekik)
2010. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
55%
Az ő bajuk. Még mindig eljöhet benne mint vendég.
2010. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!