Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szólhat bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhat bele egy rokon az esküvőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hét és férjhez megyek/kis esküvő lesz,ebéddel,40fővel/.Addigra 20hetes kismama leszek,így egy szép,de egyszerű mell alatt bővülő ruhám lesz.Erre a párom nővérének a 14éves lánya kitalálta,hogy ő lesz a koszorúslány,méghozzá nagy,habos-babos bordó ruhában.De hogy néz ki,hogy a koszorúslány jobban ki van öltözve mint a menyasszony?És azt is kitalálta,hogy ő fogja a páromat bekísérni.Csak ez úgy volt,hogy a párom bent vár,engem meg apukám kísér be,így kerestünk zenét is.És a hab a tortán.Azt akarják,hogy a fényképezésre is vigyük a kislányt.De a hivatásos fotós így is csak 15képet csinál rólunk,amit betesz egy albumba,így azt szerettük volna,hogy csak mi legyünk a képeken,de a nővére ragaszkodik hozzá,hogy a kislánya is rajta legyen.Pedig mondtuk,hogy amit egy amatőr fényképész rokon csinál,azon rajta lesz már a kislány is,meg az egész násznép,de neki ígysem tetszik..:((Majdnem az jön ki,hogy legyünk hálásak,hogy bekíséri a páromat az unokahúga/pedig nem is kértük fel/.Nem akarok veszekedést,de így nem fogom jól érezni magam.Mit csináljak?A párom felajánlotta,hogy elintézi,de félek,hogy ebből nagy balhé lesz..
2010. máj. 17. 13:47
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
20%
13:58 vagyok. A véleményemet írtam le. Terhesen minek esküvőt tartani. Az a legszebb pl. ha vki együtt él a másikkal évekig és kb. 5 év együttélés után lesz házasság. Inkább lenne az, ami rég volt udvarlás kb. 1,5 & 2 évig és utána esküvő. Bár a mai közerkölcs eléggé gáz....Szomorú, h. a legtöbb nő mindig remeg a férfiért és h. legyen esküvője. Nekem soha nem okozott ez olyan nagy fejfájást mint sok nőnél. A bevonuló zenéd biztos vmi Zséda féle zene lenne??? Közhelyes....Inkább legyen Martin Gore-tól vmi.. pl. Somebody, In a manner of speaking..
2010. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
85%
Hajtsd el a *csába, mert a fejedre nő, és elrontja az egész napot.
2010. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
83%

Hűű, teljesen átérzem a dologt, nálunk a vendéglistával vannak gondok, mert meg kell hívni mindenkit ezért és ezért és ha nem akkor akkoooora sértődés lesz...


Szerintem ne hagyd magad! Egyszer van egy ilyen nap az életedben, ezt be kell látnia mindenkinek. Különben is szerintem még a koszorúslány ruháját is neked kéne kiválasztani. Ha nem tetszik, hát ne legyen k.lány! Én tegnapelőtt harcoltam végig a családdal egy meghívást és úgy döntöttünk, hogy senki nem zsarolhat minket, legfeljebb nem jön el. Aki meg akar nézni, úgyis eljön, akik meg nem, arra nincs szükségünk.

Szerintem a párod nővérével a párodnak vagy egy nála idősebb családtagjának kéne beszélni (leendő anyós-apósod, nagyszülők), hátha rájuk jobban hallgat.

Ha az sem megy, egyszerűen állítsátok kész tények elé, ne mondjátok meg neki, hol lesz a fotózás.


Kitartást a harchoz :)))

2010. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 14:08-as, ha neked ez a véleményed, az nagyon szép, de 1. ne szólj bele abba, hogy a kérdező mikor akarja a saját esküvőjét és hogyan 2. mindenkinek el kell fogadni a véleményét, a döntését.

A kérdezőnek csak annyit, hogy azt a hülye kis libát küldjétek el a búsba... nehogy már róla szóljon a TI esküvőtök! És kit érdekel, ha balhé lesz belőle? Hát hajrá! Amíg nem lesz valaki a családban, aki a sarkára áll, és megmondja neki is, meg anyucinak is a frankót, addig mindig, mindenbe bele fognak ugatni! Én tuti nem hagynám, hogy más intézkedjen az esküvömről.

2010. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
45%

Nem muszáj ezt ennyire felfújni.A kiscsaj miért ne jöhetne,abba,amibe akar.Úgy se érdekel senkit,hogy miben van a koszorúslány,mindenki a menyasszonnyal van elfoglalva meg a vőlegénnyel,szóval emiatt kár féltékenykedned.

A bekísérés is tök megoldható.Nálunk a férjem az édesanyjával ment be,aztán az anyuka leült,a vőlegényem ott állt az oltárnál,mikor én apukámmal bementem és elötte nem látott egy percig sem,szóval a hatás ugyanúgy megvolt.

A fényképészkedés elég nevetséges,hogy ott akar lenni.Én azt csinálnám,hogy kettesben a férjjel megcsináltatnám a 15 képet,a többit pedig kattintgassa el a kiscsajra,ha az anyja kifizeti.Amúgy nem!

2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Szerintem hagyom,hogy a párom beszéljen velük.Tényleg nem akarok veszekedést,remélem megértik majd.


Kedves 13:58-as.Én se nagyon értem miről beszélsz.Általában azok beszélnek így,akik nem találnak maguknak senkit és ezt próbálják kimagyarázni.Az eszedbe sem jut,hogy azért házasodunk össze,mert nagyon szeretjük egymást?És hogy a babát mindketten akartuk,és nem kicsit.Mindent megtettünk,hogy sikerüljön,egyikünk sem lesz már fiatalabb.Majd ha egyszer eljutsz eddig,megérted.Talán..És a bevonuló zenénk képzeld egy régi szám lesz.Gergely Robitól a Hófehér című szám.És mivel magyarok vagyunk,csak magyar zene fog szólni az esküvőnkön,mert ez tetszik.

2010. máj. 17. 14:19
 17/55 anonim ***** válasza:
90%

Asszem, lőttek a nászajándéknak! :)


Egyébként részvétem. Én ragaszkodom hozzá, hogy nem lesznek kosz. lányok, egy sem. Szerintem te is ahhoz ragaszkodj, ahogy szeretnéd. Bár a kislány a ruhát mindenképpen fel fogja venni.

2010. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező. Képzeld nem azért beszélek így, mert nincsenek körülöttem fiúk, férfiak. Pont ez az a hobbim miatt sok fiú között nőttem fel. Soha nem kellett azon görcsölnöm, h. megszerezzek vkit. Nem igazán vagyok féltékeny rád és másra sem, akinek efféle jellegű baja van. Egyetemre mehettem 18 éves koromtól több diplomám is van. Megadatott az a lehetőségem a hobbimból adodóan, h. madár lehessek 15 éves koromtól egyedül. A saját lelkemet apró darabokból raktam össze. Olyan értékeket raktam bele ill. szívtam magamba, ami másnak ebben a világba már alig ér vmit. Más nőket pedig ezidő alatt pedig teljesen kiéltek & csavartak.<-- Én pedig olyanokkal lehettem együtt, akik olyanok mint én. Az életemből semmi sem maradt ki, sőt. És ha majd mindenet kipróbáltam, akkor esetleg lesz esküvőm. Ami a zenét illeti én is szeretem a magyar zenét. Illés, Omega..és a többi külföldi igényes zenét...
2010. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
69%

Nem ártana, ha valaki felvilágosítaná a kislányt meg az anyukáját a szabályokról:

-koszorúst a menyasszony választ

-a koszorús olyan ruhát visel, melyet a menyasszony választ ki

- annyi sminket tesz magára amennyit a menyasszony megenged

- és egyszerű a frizurája

A koszorúslány egy segéd az esküvőn, mindig egyszerűbb ruhája van, hogy neki ne kelljen segíteni semmiben, hanem ő tudjon segíteni a menyasszonynak (pl: mosdóban, ki/beszállni az autóba, lépcsőn...stb.)

Mikor koszorúslány voltam, térdig érő ruhám volt, lapos talpú cipőm, egy pici csokor a kezemben, leeresztett hajam és megkért a menyasszony, hogy szemceruzán és spirálon kívül más sminket ne használjak. Fotózáson ott voltam, macinaciban sminkeltem, ruhát és hajat igazítottam, vittem a fotós cuccát...

2010. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
85%
A koszorúslány(ok)nak nem illik jobban kinézni , mint a menyasszonynak. Használhat sminket meg bármit, lehet ízléses szép ruhája , csak "csicsás" "fidres-fodros" nem, szóval amit rögtön kiszúrnak a menyasszony "szépsége" helyett....és igen, általában a menyasszony választja ki, hogy milyen színű/fazonú ruhában legyen a koszorúslány.
2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!