Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szólhat bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhat bele egy rokon az esküvőbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hét és férjhez megyek/kis esküvő lesz,ebéddel,40fővel/.Addigra 20hetes kismama leszek,így egy szép,de egyszerű mell alatt bővülő ruhám lesz.Erre a párom nővérének a 14éves lánya kitalálta,hogy ő lesz a koszorúslány,méghozzá nagy,habos-babos bordó ruhában.De hogy néz ki,hogy a koszorúslány jobban ki van öltözve mint a menyasszony?És azt is kitalálta,hogy ő fogja a páromat bekísérni.Csak ez úgy volt,hogy a párom bent vár,engem meg apukám kísér be,így kerestünk zenét is.És a hab a tortán.Azt akarják,hogy a fényképezésre is vigyük a kislányt.De a hivatásos fotós így is csak 15képet csinál rólunk,amit betesz egy albumba,így azt szerettük volna,hogy csak mi legyünk a képeken,de a nővére ragaszkodik hozzá,hogy a kislánya is rajta legyen.Pedig mondtuk,hogy amit egy amatőr fényképész rokon csinál,azon rajta lesz már a kislány is,meg az egész násznép,de neki ígysem tetszik..:((Majdnem az jön ki,hogy legyünk hálásak,hogy bekíséri a páromat az unokahúga/pedig nem is kértük fel/.Nem akarok veszekedést,de így nem fogom jól érezni magam.Mit csináljak?A párom felajánlotta,hogy elintézi,de félek,hogy ebből nagy balhé lesz..
2010. máj. 17. 13:47
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
66%
Legfeljebb kárpótoljátok a lányt a szülinapján, vagy más neki szóló bulin.
2010. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
51%

A lelkét több darabból összeállító válaszadóval ne is törődj, minősíti a hasznos válaszok százaléka...

Kérlek írd meg majd, h mi történt!

2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
61%

Hű, mintha én írtam volna. nálunk is ugyanígy volt, én is várandsan mentem férjhez:D

Jött a szervezkedés, hogy majd a párom tesói lesznek a koszorúslányok meg ilyen-olyan habosruha. Én meg gondolram tök mindegy miben megyek férjhez.

na mi úgy csináltuk hogy megmondtuk mi lesz. Jajj akkor jöttek, hogy de így de úgy. Itt azt mondtuk hogy jó akkor nem jön senki! Ketten megyünk a két tanúval.


Akkor felfogták hogy ja az ő napjuk...


Aztán leszálltak rólunk és minden úgy volt ahogy mi terveztük.


Hagyd a párod beszélni velük. És ha megsértődnek akkor így jártak.

2010. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
63%

" A saját lelkemet apró darabokból raktam össze. Olyan értékeket raktam bele ill. szívtam magamba, ami másnak ebben a világba már alig ér vmit."


Hát intelligenciát elfelejtettél belerakni a darabos lelkedbe. Húúú, de h.ülye lehetsz, de jó, hogy nem ismerlek.

2010. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
65%

Sok sikert a nagynaphoz! Légyszi írd meg hogyan történt majd! Az unokahugica meg egy hisztis kis p.csa


A darabos lelküt meg ne bántsátok!!! Olyan rég röhögtem már ilyen jót valakin! XDDDD

2010. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
48%
Kedves terhes mennyasszony a hormonjaid túltengenek. Ne kell túlozni ennyire... Hagyd már azt a 14 éves lányt...
2010. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
29%
19:53 Hát öccsém lehet a 'darabos lelkünek' több sütnivalója van, mint neked...
2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
36%
15:27 te vagy gyenge...
2010. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
66%

Szia kérdező!Azt írtad hogy mindig is családra vágytál,és boldog vagy hogy most itt tartasz,a férjedet egy életre választottad.Ezek szerint ezerszer megálmodtad már az esküvődet,minden apró részletét,és mos tszárnyalsz hogy végre eljött a nagy nap.

Ne engedd hogy valaki is beleszóljon,ne engedd hogy eltérítsenek az eredeti elképzelésetektől, mert egész életedben bánni fogod .Ne azon aggodalmaskodjál hogy sértődés lesz.Az a testvérke baja ha megsértődik.Minden úgy legyen ahogy ti akarjátok.

Egyébként is hogy nézne már ki az esküvői fotótokon egy harmadik személy.Azaz egy negyedik.Azon csak hármótoknak van hely.Neked,a párodnak,és a pocakodban levő csöppségnek.Még a gondolat is nevetséges hogy az unokahugica majd fotózkodik veletek:)))

2010. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan... az emberek azért kérdeznek itt hogy normális válaszokat kapjanak nem pedig a lelkét összerakó lehurrogó embereket várják! Ki a jó fene mondta, hogy pasit fogni akar az állapotosan férjhezmenő kérdező??? Ha már egyszer boldog párkapcsolatban van akkor megy férjhez amikor akar! Senkinek semmi köze hozzá, csak egy kérdést tett fel! Jeszus milyen emberek vannak.

És a kérdezőnek üzenem, igen hagyd a férjedre mert az ő rokonságáról van szó s ne hagyd magad.

A lányka kicsit felakar vágni de arra lessz más alkalma is neked azonban ez az egy esküvőd van. Ha fényképeket akarnak róla azt tegye külön a saját pénztárcájukból.

2010. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!