Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos kis ruhám csak fekete, illik abban menni? Egybereszes szoknya :)

2018. aug. 6. 17:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
69%
Applikálj rá (vagy csináltasd szakemberrel) a felsőrészére ideiglenesen valamilyen élénk színű sálat, vagy olyan nagy méretű díszt, amely megszünteti a "csak fekete" jelleget. Így másfajta karakterű ruha lesz belőle.
2018. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Mennyi válasz hirtelen :D de mégis az az egy válaszoló fogott meg, aki azt írta, hogy arra a pár órára nem fog új ruhát venni. Ez igaz, köszönöm szépen mindenkinek! :D
2018. aug. 6. 18:31
 13/46 anonim ***** válasza:
43%
Ha érdekel a dolog annyira hogy külön kérdést írj ki miatta, akkor érdekelhetne annyira is, hogy ne vegyél fel tiszta feketét.
2018. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen esetben képzeld magad a menyasszony/vőlegény helyébe. Te örülnél neki, ha egy rokonod vagy barátod, akit nagy szeretettel meghívsz az esküvődre, úgy állna hozzá, hogy szarik bele, mit illik meg mit nem? Nem hiszem. Ne menj talpig feketében, legalább kombináld valami vidámabb színnel, ha annyira ragaszkodsz hozzá.
2018. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
68%

Sem feketében, sem fehérben nem illik, mindkettőnek sajátos jelentése és helye van a kelet-európai kultúrkörben.


De ahogy elnéztem néhány esküvői fényképcsokrot, a már-már félpucér (női)vendégsereg sem okozott különösebb gondot, akkor meg.

2018. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
59%

Nem illik menni.

Biztos van másik csinos ruhád is. Ha nincs, éppen ideje venned. SOkszor fog még jól jönni.

2018. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus, micsoda válaszok... esküvőre fehérben (menyasszony színe), pirosban (menyecske színe), és feketében (gyász színe *IgenMagyarhonbanRégenFehérVoltFújAmerikaiMajmolásEzIs - lépjünk tovább*) nem illik menni. 3 khibaxott szín a 20-ból. Nem igaz, hogy ilyen rohadt nehéz ezt betartani, komolyan...

Pro tipp: elmész egy kínaiba, és 3.800 Ft-ért veszel egy elegáns, narancssárga-citromsárga-világoszöld-világoskék-lila-rózsaszín-sötétkék-sötétzöld-bézs-szürke-barna-akármilyen mintás ruhát...

Pro tipp 2: egy felnőtt nőnek nem árt, ha van egyetlen egy darab elegáns, narancssárga-citromsárga-világoszöld-világoskék-lila-rózsaszín-sötétkék-sötétzöld-bézs-szürke-barna-akármilyen mintás ruhája, amit alkalmakra felvehet... szalagavató, diplomaosztó, színház, esküvő... stb. Egyszer megveszed, és kb. 10 évig felveheted bárhová.

2018. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
74%

Falusi esküvőre megyek, ott még kötöttebbek a szabályok úh muszáj lesz vennem valami nem fekete ruhát.


Egyébként elvileg nem illik, de több esküvőn voltam már ahol nem egy lány ment talpig feketében.

Engem nem zavarna. :)

2018. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Először is!!!

NEM tudtok semmit rólam, igaz nem is írtam le semmit. 17 éves lány vagyok, semmi rokonsagban nincs a menyasszony se a vőlegény, barátom egyik rokonanak lesz az esküvője, és még vagyok hívva.

Nem dolgozok semmit, így is anyameknak kell a magassarkút is megvennie meg ezt azt.... De köszönöm, az értelmes válasz meg volt, amit legalább is én annak találtam, arra a pár órára nem érdemes venni, mikor már itt van egy elegáns csinos ruha csak fekete. Könyörgöm, nem az ókorban élünk, emberek :D..

2018. aug. 6. 19:03
 20/46 anonim ***** válasza:
84%

Ha nekem lenne esküvőm nem érdekelne milyen színű ruhában jönnének oda a rokonaim vendégeim. Nem azt néznem , hanem azt hogy eljöttek

Régen sok mindnen kötöttebb volt konzervatív

Ma már nem igazak azok amik régen, sokkal lazább lett minden

Nyugodtan vedd fel azt a ruhát senkit nem fog zavarni

Ilyen hulyseegekbe belekötni mai világban

Nekem mondjuk egy ilyen csicsás noies ruhám sincs na én nagy gondban lennék az biztos. Nem is vennék fel ruhát vagy szoknyát mert rosszul vagyok benne.

2018. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!