Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos kis ruhám csak fekete, illik abban menni? Egybereszes szoknya :)

2018. aug. 6. 17:50
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%

Elvileg nem illik, ahogy fehérben és pirosban sem menni. De ma már (sajnos) nem nagyon adnak az illemre sehol. Úgyhogy nem lesz belőle gond.

Viszont nem értem, hogyha a válaszokból kimazsolázgatod, ami neked tetszik a többit meg magasról le***, akkor minek is kellett kiírni a kérdést?

2018. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
71%
Fehérben és pirosban én sem mennék. Viszont hogy feketében sem illik, azt pont leszarnám. Amúgy is elég hülye illemszabály, ilyen alapon a "kis fekete" ruha pont kiesik.
2018. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen “illem szabályok “ semmire sem jók

Csak felesleges baromság az egész

Plene egy ruha szín ... mit kell ezt túlbonyolítani

Kit érdekel milyen szinu a ruha

Az csak egy szín semmi jelentőssége nincs

Mit kell ezt is túl lihegni

2018. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
70%

Igazából egy szabály van, amit ma már nem szoktak hangsúlyozni, pedig tényleg illem kérdése: a menyasszonyt túlöltözni nem illik.

A feketével semmi gond nincs. Felvidéken voltam kétszer is falusi esküvőn. Ott aztán eléggé élnek a hagyományok, de többen voltak feketében is (fiatal lányok, nem öreg nénik). A fekete egy elegáns szín. Nekem csak fekete alkalmi ruhám van, ezekbe járok színházba, meg egyéb helyekre és érdekes módon még senki nem kérdezte meg, hogy ki halt meg... Sőt, pl. a hosszú fekete estélyimben kizárt, hogy temetésre mennék. Teljesen más ruha való estélyre/esküvőre, mint temetésre, inkább ezt kéne figyelembe venni, nem a színt. Ha nyáron lesz az esküvő én inkább a ruha stílusára, anyagára figyelnék, hogy ne tűnjön túl nehéznek. Télen pl. egy bársony-szerű anyag simán belefér, nyáron még este is nehézkes, szerintem.

2018. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem illik feketében menni esküvőre. Akárhogy magyarázod, NEM ILLIK és kész. Ha meg mindenáron a fekete ruhádban akarsz menni, minek tetted fel a kérdést? A magassarkút viszont felejtsd el. Pláne a vadi újat. Garantáltan fel fogja törni a lábad, és borzasztó fájdalmaid lesznek. Érdemes lenne inkább egy, már "bejáratott", kényelmes cipőben menni, és a cipő helyett egy nem fekete, nem fehér és nem is piros ruhàt venni.
2018. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem illik ... mennyire egy kibirito ez a szo
2018. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
27%
Keress egy színes sálat hozzá vagy övet, esetleg brosst és ékszert. Dobd fel azt a fekete ruhát, ha csak az van, ne legyen gyászos hangulata. Szerintem, úgy simán elmehetsz.
2018. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Igen, most hogy ezt mondjátok veszek egy szép világos rózsaszín / malyha színű kistaskat mellé, plusz a magassarkút se feketében szeretnem :) arany nyaklánc, szerintem így már jó is lesz
2018. aug. 6. 20:45
 29/46 A kérdező kommentje:
És köszönöm, ez eszembe se jutott, most veszem meg a magassarkút valamikor hogy te yleg ne legyen belőle problema :)
2018. aug. 6. 20:46
 30/46 anonim ***** válasza:
12%
Fehérben, feketében és pirosban NEM MEGYÜNK esküvőre. Mindhárom szín azt sugallja, hogy te szeretnél a menyasszony helyében lenni, és ugye nem akarod, hogy magában ezt gondolja rólad mindenki?
2018. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!