Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos kis ruhám csak fekete, illik abban menni? Egybereszes szoknya :)

2018. aug. 6. 17:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
33%

#40 jezusom .. ez legyen eleted legnagyobb problémája ki milyen szinu ruhában megy az esküvődre

Nem értem a mai 21.szazadban miért kell bolhából elefántot csinálni ilyen piti dologban hogy ruha szín

Egy huLye kitalata régen és úgy csinál mindeki mintha kőbe lenne vésve eltérni nem lehet mert lecsap valami

2018. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
19%
Nem, nem illik. :)
2018. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
72%
Lehet neked semmiség, de a mi eskuvonk lesz. Tök jó lenne majd úgy vissza nezni a képeket az unokákkal, hogy azt hiszik temetes volt. A feketének megvan a helye. És az nem egy esküvő. Én is felveszem a feketét a hétköznapokon, de soha nem mentem úgy esküvőre, hogy korom fekete ruhában, mint ahogyan temetésre sem rózsaszínben! Valahogy nálunk vidéken ez nem divat. Ezért le lehet pontozni nyugodtan, de a szubjektív véleményem a saját esküvőmmel kapcsolatban az, hogy én nem szeretnek korom fekete ruhában látni senkit!
2018. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Igaz vidéken meg nagyon szigorúan vesznek mindent ultra konzervatívak mindenben , csak tudnám mi értelme ennek a sok íratlan szabálynak

Fekete elegáns szín, számomra nem a gyász színe eszembe se jut róla

2018. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
54%

"Igaz vidéken meg nagyon szigorúan vesznek mindent ultra konzervatívak mindenben , csak tudnám mi értelme ennek a sok íratlan szabálynak"

Felvidéken voltam esküvőn kétszer is, kis falukban, legalább 100 fővel mindkét helyen. Sok fiatal lányon volt fekete, helyi lányok voltak és senki nem nézte ki őket ezért. Valószínűleg temetésre nem ugyanabba a ruhában mennek: pl. egy csipke miniruha nem is lenne temetésre való, hiába teljesen fekete.

Szerintem sokkal nagyobb "vétek", ha mondjuk a menyasszonyon egy egyszerű ruha van, valaki meg odaállít egy abroncsos csodában (hiába se nem piros, se nem fehér vagy fekete).

2018. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
56%
Ha mindenképpen azt a ruhát akarod felvenni, akkor vedd fel. Ahogy írták már, színes kiegészítőkkel kombinálva elmegy a fekete ruha. Én személy szerint nem mennék fekete ruhában esküvőre, szerintem oda inkább vidám színek illenek, de szerintem ez még a jobbik eset (a fehér ruha rosszabb); és fogadni mernék, hogy nem egyedül leszel feketében, sokan így járnak esküvőre. Egy fehér földig érő ruha (ilyet is láttam), vagy éppen egy túl közönséges, rövid/kivágott miniruha sokkal rosszabb. A saját esküvőmön én nem botránkoznék meg a fekete ruhán, csak elkönyvelném magamban, hogy nem tetszik.
2018. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!