Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem nem akarja megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem akarja megérteni, hogy böjtöt akarok tartani?

Figyelt kérdés

Ő nem vallásos, én se voltam az, mikor összejöttünk, de 2 éve ez megváltozott. Egyre jobban el kezdtem hinni Istenben, mert elvesztettem közeli hozzátartozókat, és egy magzatot is, és a hit segített át a nehéz időszakon. Őt nem zavarta, mert nem volt kihatással a házas életünkre, örült, hogy lefoglalom magam. Idén úgy döntöttem, meg szeretném tartani a 40 napos böjtöt (eddig csak Húsvét előtt egy nappal tartottunk), ami több lemondással is jár, ételek mellett lemondunk a bulizásról, ünneplésről, és a házas életről is. Férjem hallani se akar róla, hogy több mint egy hónapig nem lenne szex. Teljesen kiakadt, hogy túlzásba viszem, ez már hülyeség, ilyet nem várhatok el tőle, hogy ne legyen szex. Pedig csak 40 napról van szó, nem örökre szüntetnénk be a nemi életet. Azt mondta el ment az eszem, és hogy nem fogja hagyni, hogy abba a szektába járjak (mert így hívja gúnynéven őket, de nem szekta) Nagyon összevesztünk, illetve csak ő nem képes megérteni engem. Tényleg nagy elvárás lenne ez tőlem? Más férfi kibírna 40 napot, hogy nem élnek nemi életet?

N/26


2021. jan. 26. 16:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
87%
Én megértenélek. De neked meg azt kellene megértened, hogy ebben az esetben rövid úton mehetnél amerre látsz és sápitozhatnál a szektáddal... Csak tudnám, hogy mikor halnak ki az ilyen bigott vallási fanatikusok, mint amilyen te is vagy... A legszebb az egészben, hogy a vallásodnak, meg az egyházadnak semmi köze a hithez...
2021. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!