Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
86%
Te a férjed Audiját nézted ő meg talán a seggedet vagy más részedet így jöttetek össze?
2022. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
98%
A férjed kellett volna "megszivatnod" nem a csajt és a leendő gyermeked 🤦‍♀️
2022. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 anonim ***** válasza:
76%
Magadat szivatod meg, majd nevelheted egyedül a gyereket.
2022. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés tuti kamu. Ennyire hülye nem lehet valaki. 😔
2022. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 anonim ***** válasza:
74%
Na ezert szokták mondani h a diplomázottak a legnagyobb hülyék ☝☝☝
2022. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim ***** válasza:
92%

Soha, de soha az életemben nálad szánalmasabb, naivabb, ostobább, sötétebb embert még nem láttam, pedig jó pár hülyével hozott már össze a sors, de te viszed a pálmát.. Őszintén remélem, hogy troll vagy, mert ez borzalmas. Elképzelni sem tudom, hogy ennyi agysejttel hogyan maradtál egyáltalán idáig életben.

Rajtad lehet már pszichológus nem segít, max pszichiáter.

2022. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
98%
Hát, figyelj, én nem akarlak v bántani, meg észt sem akarok osztani, de 4 és fél éve, még házas nőként megismerkedtem egy nős férfival. Nem szép dolog, de egymásba szerettünk. Nem akartam vele össze költözni, sem ő velem. Csak jó volt a szex. Persze én is, ő is azt mondtuk, hogy megszakítottuk a kapcsolatot egymással. De nem. Bármikor lefeküdnénk egymással a mai napig. A mai napig tartjuk a kapcsolatot. Szóval azt akartam az egészből kihozni, hogy ennyi idő után vannak érzelmek. És nem ő volt az utolsó nő a férjed életében, akivel megcsalt.
2022. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 hisztynka ***** válasza:
60%
🍿🍿🍿
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 Loloka22 válasza:
27%
vidd haza öket nyald ki a 20 évest és ott marad a férjed
2022. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 anonim ***** válasza:
87%

A logika alapján akkor híres emberekről is azért szoktak pl utcákat elnevezni, hogy onnantól mindenkinek csak az utca jusson eszébe a névről, és ne maga a személy. Ja, nem. Elnevezni valakiről valamit, az nagy megtiszteltetés a valakinek. Arról nem is beszélve, hogy aki a gyerekének egy ilyen kemény terhet szán, hogy apa szeretőjéről lesz elnevezve, az nem százas.

Vagy troll a kérdező, vagy elmebeteg.

2022. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!