Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
95%
A férjed álló farkába biztosan véletlenül esett bele a csaj puncija. Biztos nem a pasas kéjelgett nyáltócsában és kúrt félre önszántából... Ha lenne a nőknek elég esze szépen 2 szék köze pottyanna, mert az ilyen féreg azt érdemli.
2022. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 anonim ***** válasza:
2%

20 miért is egyetem le magam?

Meg tudod magyarázni?

Értelmes választ várok tőled! Erre most kíváncsi vagyok esküszöm.

2022. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 A kérdező kommentje:
Jó hát a szexoldalas dolog lehet kicsit túlzás volt. Bár megérdemelné, mert aki férjes emberre megy attól nem áll messze az a szakma. De majd azt fogom tenni amit az egyik válaszadó tanácsolt, elkapom az egyetemen aztán beégetem , hogy érezze a törődést. A párom elmondta, hogy csak használta mert akkoriban keveset voltunk úgy együtt. És tényleg hanyagoltam, szóval az a része az én hibám is. De nem igaz, hogy nem fogja fel, hogy nem kell ő ide harmadiknak…
2022. jan. 2. 13:42
 24/110 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha csinál magának egy puját valamelyik szeretőjével csak leshetsz. Az ilyen kétlem hogy gumit húzna. Annyi esze nincs.
2022. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 A kérdező kommentje:
Nős emberre* elnézést..
2022. jan. 2. 13:42
 26/110 anonim ***** válasza:
89%
Fut utána mert beetette vmivel a férjed, mint ahogy most téged is beetet, hogy tiltotta mindenhonnan ,őt ostromolják...ja biztos a csaj fogta le és erőszakolta meg. Fuh te tényleg ritka sötét vagy! Mit csinálnék? Átlátnám a szitut és nem hinnék a csaló férjemnek, nem egy harmadik felét hibáztatnék és nem a gyk-ra írnék ki kretén kérdéseket.
2022. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
98%

Hasonló szituban azt csináltam, hogy kidobtam a férjem, ő meg mehetett a nőhöz. Elég büntetés voltak egymásnak. Mikor láttak az új párommal, majdnem megpukkadt mindkettő. Főleg, mikor megtudták, hogy volt eljegyzés. Össze is vesztek aznap.

Azóta se volt egyiknek se egy normális kapcsolata.

2022. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim ***** válasza:
99%

Egy évig tartott szeretőt, de szeret téged 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Furcsán mutatja ki

2022. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 anonim ***** válasza:
98%

Menj csak be aztán kiröhögnek. Még mindig nem érted? A férjed dugott félre, nem a nő fogadott hűséget neked. Otthon sepregess jobban jársz.

A férjed meg ezután is félre fog dugni, mert az újdonságot nem tudod hozni x év után. Meg hát ilyen megnyilvánulás mellett nem is csodálom hogy máshol keresi a boldogságot.

2022. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/110 anonim ***** válasza:
92%

Ne vedd ellenséges megnyilvánulásnak, mert valamilyen szinten értem a nő és az egész helyzet iránt irányuló dühödet és ha szeretsz valakit ez nagyon tud fájni, de mégis mellette maradnál, DE a saját érdekedbe ülj le, gondold át, vagy egy baráttal vagy a férjeddel vagy valakivel aki segít tisztábban látni.


A bosszú nem megoldás, neked nem lesz jobb csak pillanatnyilag na és a helyzet az, hogy kettőn áll a vásár...

Van egy rokonom, aki már a házassága elejétől szeretőket tartott. A felesége és a "mellette állók" nyomoztak, bosszút álltak és a feleség állandóan lejáratta magát és elüldöztek a férj mellől kitudja mennyi nőt, de mindig van másik...

A feleség mindig hinni akart, hogy majd lesz változás, jobb lesz, mert szerette/szereti és most ott tartanak, hogy 55 évesen két gyülölködő ember él szinte idegenként egy házba, elment a fiatalságuk egy boldogtalan kapcsolatba és a két felnőtt fiuk is instabilan áll az elköteleződés és a saját életük terén, mert annyi negatív dolgot kaptak a szüleik kapcsolatából akaratlanul is.


SENKI, akinek a véleménye számított nem segített ténylegesen a feleségnek, nem mondta senki, hogy a BOSSZÚ NEM SEGÍT ÉS CSAK MAGUKRA (KETTEJÚLRE) FIGYELJENEK, üljenek le és beszéljék meg, hogy mi az ami hiányzik és PRÓBÁLJÁK MEGOLDANI TÉNYLEGESEN A PROBLÉMÁT, ha nem megy pedig talán külön kell boldognak lenniük.

2022. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!