Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
99%
1 év alatt már érzelmek is voltak nyugodj meg.
2022. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a kérésemre letiltotta/ ignorálta maximálisan akkor nem szereti/szerette. Csak arra használta, hogy üritsen, mert én éppen nem álltam rendelkezésre. Soha nem tudna ENGEM pótolni egy kislány. Az én lakásomban élünk, közös az autó. Semmit se tudna nyújtani neki a ba*áson kívül. Úgyhogy 100% hogy engem szeret, hiszen engem vett el, nem őt. :D
2022. jan. 2. 13:50
 33/110 anonim ***** válasza:
95%
Csak használta, persze... egyébként aki így beszél arról, akivel szexel, azt hogy a francba tudod emberszámba venni? Ja meg ez vmi mentőduma a megcsalásra? 😂 Na mindegy én inkább nem is olvasom tovább, mert súlyos esetek vagytok mindketten. Azt még hozzáteszem, hogy fájdalmasan hülye vagy, komolyan. Szekunder szégyenérzet fog el minden hozzászólásod után. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
97%

"kérésemre letiltotta/ ignorálta"


Ha erre külön meg kellett kérni, akkor ő igazából nem akarta.

2022. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
95%

Kezdem úgy érezni, hogy ez csak troll kérdés.


Ennyire senki nem lehet h.lye.

2022. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
99%

Csak te tudod úgy hogy lerázta.

Téged meg a lakás, kocsi miatt tart. Mi itt a gond?A fiatal csajszival meg szexel, te meg úgyis elnézel neki mindent.

Jó sokra tartod magad.

2022. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok több provokációra. Ha valaki érdemben hozzá tud szólni, azt elolvasom.
2022. jan. 2. 13:56
 38/110 anonim ***** válasza:
96%

#32: Tőled függ, az autót meg a lakást szereti.

Komolyan mondom, ha meg akarod szívatni a kicsikét, akkor vidd oda neki a férjed cuccait egy zsákban, és cserélj zárat, aztán egy sms-t dobj a zuradnak, hogy meggondoltad magad, váltok. Az ügyvéded keresni fogja.


Ennél megalázóbb, ergyább dolog nincs a világon, hogy mindenki tudja, hogy xarrá csal a férjed, de te még akkor is csüngsz rajta. Mindenki rajtad röhög. Ha odamész balhézni, csak azt igazolod, hogy egy bas2atlan hisztérika vagy, és nem csoda, ha a férjed máshoz menekül. Te meg tízkörömmel kapaszkodsz, mert nem kellesz a kutyának se.

Keresd már meg a maradék női büszkeséged, és dobd ki! A csajt meg majd megszívatja az élet, mikor rájön, hogy milyen a pasi valójában, és pofára ejti, mert már nem érdekes.

2022. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hát itt a kérdező lement csicskába.
2022. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
99%
A férjed lebukott vagy bevalotta?
2022. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!