Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
 51/110 anonim ***** válasza:
98%
Beetette. Azért lenne jó ha látnád miket írt, hidd volt ott minden. És te is benne voltál de az hogy mennyire szeret. Mindenre képesek ilyenkor.
2022. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
97%
*nem az hogy mennyire szeret
2022. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
94%

Közös kép, villogás a neten, mekkora a szerelem... legalább most már mindenki tudja, hogy csődben a kapcsolat. 👍

Minden szánalmas vergődést bedobtál, amit egy szánalmas megcsalt nő megtehet. Talán egyedül a békülősgyerek nincs a listán, de az ne is legyen.

Ostoba liba vagy, diploma ide vagy oda.

2022. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim ***** válasza:
96%

Ez már bonyolultabb mint gondoltam. Old meg a problenadat ne idegen emberektől várj segítséget. Vagy félre informálnak és az itt kommentelők lesznek a hibásak.

Azt írtad diplomás vagy, mint itt mindenki!

2022. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 anonim ***** válasza:
96%

Itt hatalmas problémák vannak....

Itt a férjed elég keményen űzi a hátad mögött

Hidd el, lehet itt ott le tiltotta de a kiskapuk ott vannak ;)

1 év után pim pakk nem fogja otthagyni.

Már rég nem lennétek együtt ha nem lenne papír róla!

A kocsiba meg jó hogy be teszi a fenét és a kecodba!!!

Kicsit gondolkozz

2022. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
98%
Aranyásó hímringyó. Röviden.
2022. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
98%

Nem a harmadik a hibás ha valaki félre lép

Hanem te és a férjed...es férjed ezek utan is félre fog járni

2022. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
95%

Először is kérdező, ne legyenek illúzióid, a párod nem szeret téged. Ha szeretne, nem csalt volna meg (pláne nem egy éven át), ez ennyire egyszerű. Ezt hiába tagadod, mert ha a párod valóban szeretett volna, akkor nem szúr így hátba. Ha egy éven át félrejárt, az nem egy egyszeri botlás volt.


A párod csak az anyagiak miatt van veled, nem miattad. Az általad biztosított kényelmet (te lakásod, közös autó) szereti, téged nem. Mivel nem szeret, keresett magának egy szeretőt, majd amikor kitudódott, akkor megijedt, hogy ezzel elveszíti a kényelmes lakhatást, ezért gyorsan visszahátrált és úgy tesz, mint aki csak téged szeret és már bánja az egészet. Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, nem fog még egyszer megcsalni, csak mert ígérget és kiraktatok egy közös képet (jaj, ez annyira dedós szint... ). Letiltotta ezt a lányt, de majd keres egy másikat. Aki egyszer megcsalt, az másodjára is megfog, mert látja, hogy elnézed neki, hogy megteheti. Nem sértésből írom, de jó nagy palimadár vagy.


Ha engem csalna meg a barátom, nem a harmadik félen akarnék bosszút állni, hanem a páromon, aki átvert és elárult. A harmadik fél csak egy eszköz volt ehhez, a párom az, aki semmibe vett engem.


A bosszúállással te fogsz pórul járni, ugyanis te mutatod ki a külvilág felé, hogy mennyire kicsinyes és utálkozó ember vagy, valamint rád várhat büntetés. Például mások privát képeinek és telefonszámának a terjesztése (pláne egy szexoldalon) biztosan nem legális, és keményen megütheted a bokádat.


Kérdező, a párod ott nevet a hátad mögött, hogy mennyire buta vagy.

26/N

2022. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
95%

"Direkt közös képet is kiraktunk."


Ja, akkor rendben is van. :D Szánalmas. Ha nem troll kérdés, akkor rohadt szomorú.

Át lettél baszva, mint szar a palánkon. Igazából lehetne sajnálni, de ezzel a viselkedéseddel nem szolgálsz rá. A vergődés teljes skáláját felvonultatod, de a lelked mélyén te is tudod, hogy meg lettél alázva te diplomás nagyasszony. További boldog éveket egy ilyen aranyember mellett, bár jó párost alkottok.

2022. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
81%
Hu, ha en szemtanuja lennek egy ilyennek, hogy valaki elkezdi nyilvanosan szapulni a random csajt, hogy megcsalta a ferje vele, en a felesegen szanakoznek. Ha esetleg beszelgetoviszonyban lennek a lannyal (akit szapul), meg utana oda is mennek hozza, hogy minden oke-e, jol van? Ennek nem ez a modja. Maximum ha valami 16 eves tiniket latnek akkor nevetnek mind a ketton, de ez teljesen abszurd, hogy egy felnott notol ennyi telik, hogy bemegy szidni mindenki elott egy csajt. Ha a parom megcsalna, le is szarnam, ki a harmadik szemely, ha tudnam sem foglalkoznek vele, nyilvan nem lennenk joban de ennyi. Felolem mehetne nyugodtan hozza a cuccaival a parom meg aznap.
2022. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!