Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
 71/110 anonim ***** válasza:
85%
Ha van egy kis esze, úgy feljelent téged zaklatásért, hogy csak koppansz. ;)
2022. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
81%

Tök mindegy mit csinálsz, csak magadat égeted le. Te vagy az, akinek annyira nincs önbecsülése, hogy együtt maradsz a félrekúró kanoddal. A kiscsajnak nem ciki ami történt, sőt. Sikerült elcsábítania valaki férjét. Nem szép dolog, de azért egótuning. Neki. Te meg akármit csinálsz, az a szerencsétlen maradsz, akit megcsaltak, de olyan lábtörlő, hogy simán elfogadja.

Én a helyedben nem pattognék, hanem titkolnám hogy így semmibe vesz a saját férjem.

2022. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
61%
🍿🍿🍿
2022. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 A kérdező kommentje:

Mindegy igazából itt mit gondol pár ember. Az egy év alatt 10-szer találkoztak. És a párom azért koptatta le mert egy kattant liba és rájött, hogy velem sokkal jobb. Szeret…Főzök rá, takarítok, jól keresek vannak céljaim, képzem magam. Neki meg csak a teste van. Eddig nem akartam még gyereket, de az idei fogadalmunk a babaprojekt, illetve az, hogy mindent megteszünk egy közös piciért. Plusz ha megtudja a csaj akkor kínjában tuti megpukkad. Ha kislány lesz akkor az ő nevét kapja, ha fiú akkor meg a ribkó apja nevét. Csak, hogy soha ne felejtse el kivel húzott ujjat.


A leggusztustalanabb, hogy úgy akaszkodott rá anno a páromra, hogy a párom volt munkatársa az ő apja. Így járt be az apjához és ott tetszett meg neki a párom.


Lehet privátokat írni, hogy bekaphatom. Nem izgat, így is írtatok páran. A normálisaknak akik írtak, köszönöm a tippeket. :)

2022. jan. 4. 00:58
 75/110 anonim ***** válasza:
81%
🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
84%
Már biztos, hogy ez troll kérdés
2022. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
89%
ilyen nincs 😀
2022. jan. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy troll. 😀Ha nem, akkor ez a év kérdését le is tudtuk ‘22-re.
2022. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
98%

Szerencsétlen gyerek.

Pszichológust keress fel,mert nem vagy normális.

2022. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda remek élmény lesz a párodnak a szeretője nevén szólítani a kislányát. 😅 csak nehogy egyszer szex közben is azt a nevet mondja 🤣🤣🤣
2022. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!