Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 Loloka22 válasza:
36%
hármas
2022. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg a kérdező csak rohadtul unatkozik és ide jár fel provokatív kérdéseket feltenni, majd válaszokat olvasgatni.
2022. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 Loloka22 válasza:
52%
küld át a képet privibe hadd lássam a cédát
2022. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 A kérdező kommentje:
Elképesztő milyen emberek vannak. Sztem mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. De nagyon gyenge emberek lehetnek a válaszolók többsége. Mikor a börtönben anális szexre kényszerítik a gyengébbet, az sem a homoszexualitásuk miatt van, hanem a dominancia miatt. Tulajdonképpen, ezzel mutatom meg neki, hogy nem félek tőle. És nem jelent többet a neve egyebet, csak a gyerekünk nevét.
2022. jan. 7. 17:20
 105/110 anonim ***** válasza:
90%
ha te annyira domináns vagy, akkor hogy nem vetted észre egy évig, hogy csalnak?
2022. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 anonim ***** válasza:
98%
Te, mint egy domináns jellem? Édesem, hülyére vesz téged a "párod", te pedig ahelyett, hogy szakítanál vele és emelt fővel folytatnád az életed egy éretlen kiscsajszi ellen tervezel bosszút állni, mint egy sértett gyerek.
2022. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
88%

Tuti troll kérdés, de szórakoztató.


Ja, “csak” annyit jelent a neve, hogy a legfontosabb embernek akarod adni, a saját gyermekednek. 😀

2022. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 anonim ***** válasza:
98%
Meg vagy te már itt szivatva elég rendesen...
2022. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem hittem volna, hogy egy napon azt olvasom, hogy valaki párhuzamba àllítja a sittes köcsögölést egy kisbaba elnevezésével, de bakker mégis eljött ez a nap.

Köszönöm Kérdező! Köszönöm gyk!


U.i.: Te nem vagy százas. Nem csoda, hogy félrement a palid. Inkább ne szaporodjatok, így is van elég hülye a világon.

2022. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te még annál csajnál is kattantabb vagy. Ilyen beteg állatnak, mint amilyen te vagy, jobb, ha nem lesz gyereke. A gyereket a férjed volt dugópajtijáról elnevezni, vagy annak az apjáról....agyrém. De figyelj, mi van, ha sikerül a gyerek, megszületik te pedig annyira le leszel strapálva, hogy nemhogy a férjedre, de magadra se tudsz kellőképpen odafigyelni, merthát valljuk be, ilyenkor a baba az első. A férjed megint félrelép mert ellaposodik a kapcsolatotok? Akkor mi lesz? A következő gyerek a második szeretőről lesz elnevezve? De várjunk, mi van, ha sikerül a szeretőt teherbeejteni? Akkor a gyerek a te nevedet kapja meg?😆
2022. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!