Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondanám , hogy lebukott. Utàna tudtam meg mert a (Csaj zaklatott minket) de a párom előtte egy hónappal lerázta. A csaj szerint azért koptatta le mert, fèlt hogy lebukik. De aki nem akar lebukni az tagadja, nem? Nekem mindent elmondott részletesen amikor a csaj elkezdett minket zaklatni. Világosan lejön, hogy a csaj gondolt ebbe többet. A párom is azt mondta, hogy megbánta és azóta mindig minden percben mellettem van. Nagyon jól tudom minden percben mit csinál. Kizárt, hogy beszélnének. Szóval bebizonyította, hogy engem szeret és ez a csaj csak egy botlás volt. Innentől az én dolgom. Megbocsátottam. Csak a kolonctól akarok megszabadulni. Még ő sem tudott minket szetválasztani. Hiába vergődik…
2022. jan. 2. 14:14
 42/110 anonim ***** válasza:
93%
Szia Hölgyem! Önbecsülés és tartás érdekel?
2022. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
89%
de ha tiltotta, akkor hogy zaklat titeket?
2022. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
95%

Figyi, az 1 év nem botlás.

Ez a te dolgod hogy meg tudsz-e bocsátani, de a csaj azért nyomul mert a drága férjed beetette. Ülj le vele aztán mutassa meg mondjuk a beszélgetést, tuti hogy meglepetés érne.

2022. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 A kérdező kommentje:
Megkeresett és írt egy lenéző hangvételű üzenetet, meg hangüziket küldött. És mivel itt lakik a városunkban, belebotlottunk már párszor. De leírtam valamelyik kommentben.
2022. jan. 2. 14:18
 46/110 anonim ***** válasza:
98%
Értem,olvastam. De mutassa meg ő hogy miket írt a párod.
2022. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:
Megmutatni nem tudja. Mert mikor kiderült elôtte kb. 1 hónappal tiltotta. Mindent törölt. A csaj mutogatott összevágott üzeneteket. Nyilván ki volt forgatva. Akkor hinném el, hogyha megmutatta volna a teljes beszélgetéseket. De nem ez történt. Úgyhogy hiszek a férjem szavában, mert mint írtam azóta bizonyította a hűségét.
2022. jan. 2. 14:20
 48/110 anonim ***** válasza:
98%
Tuti nyomatta a nyálas beetető szöveget a pasi. Elképzelni sem tudom, hogy abban az esetben, ha a szemébe mondja hogy csak "dugásra kellettél, hagyj békén" a csaj nem kopik le. Kitudja milyen meséket adott elő hogy dughasson. Az ilyen mindenre képes semmi gerinc nincs benne.
2022. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
99%
Persze hogy a férjed nem tudja megmutatni. Egyértelmű.
2022. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 A kérdező kommentje:
De az ignorálás az nem azt jelenti , hogy “ hagyj békèn”! ? Több accountból is írt neki, mindegyiket tiltotta. Láttam pár ilyen üzenetet. Mindegyikben az állt, hogy szerelmes belé, ne dobja el. Stb. stb…. Kérdem én, ha folyamatosan letiltja, minden közösségi oldalon, már számot is cserélt akkor mit nem lehet ezen érteni? Direkt közös képet is kiraktunk. Komolyan az eszem megáll.
2022. jan. 2. 14:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!