Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szivassam meg a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szivassam meg a férjem szeretőjét?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommentárokat, csak ötletek érdekelnek. Párom félre ment 1 évig egy 20 éves kiscsajjal. Én 28 vagyok, 31 lesz a párom. Egy tipikus mai ribi, hosszú fekete haj, műköröm, mellek, segge kirakva. Egyetemre jár, meg itt van a munkahelye a közelben. Gondoltam bemegyek és leégetem valamivel, meg a képeit kirakom szexoldalakra, a telefonszáma megvan, pàrom telefonjából lementettem mikor kiderült. Tippek?
2022. jan. 2. 13:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
93%

Imádom, amikor a pasi félrekúr (ki tudja milyen kamudumával beetetve a másik csajt) és még a csaj lesz a ribi, meg őt kell megszivatni. Nem a nő csalt meg, hanem a férjed, hahó! Vagy ő csak "áldozat"? Szegény annyira ellenkezett...most ígérkezik, hogy meg fog változni?...nyilván:D mintaférj.

Ha bejönnél hisztizni az egyetemre és visszaélnél a fotóimmal még fel is jelentenélek a picsába. Te és a férjed gusztustalan páros vagytok, de intézzétek el egymás között és ne vonjatok bele 3.személyt.

Mellesleg gondolkozzál már! A csaj fogadott neked hűséget, vele tervezted a jövőt, vele vagy vagyonközösségben? Na ugye! A férjemet szivathatod orrba-szájba, ahhoz van jogod egyedül.

2022. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
95%
Itt te vagy megszivatva kiscsillag, még mindig.
2022. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
84%

Csak óvatosan a kirohanásaiddal, mert megütheted a bokád.


A szeretőm felesége elkezdett zaklatni miután kiderült a dolog. Hívogatott, üzeneteket írt, hangüzeneteket küldött, eljött a munkahelyemre. Akkor telt be a pohár, amikor eljött a házamhoz és kiszúrta az autóm kerekeit. Ezek után feljelentettem. Ő kapott egy felfüggesztett börtönbűntetést én pedig egy szép összegű kártérítést.

2022. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
89%
Aki buta az te vagy. Azért mert "diplomad" van az nem jelenti azt hogy eszed is van. Azért írják a putrit mert a cigányok cselekednek úgy ahogy te leírtad mit akarsz. Életed szerelme? Kevés vágy neki, itt nem a diplomadat nézi a párod hanem a jobb nőt, mivel te így nyilvanulsz meg, lehet a magánéletben is ilyen alpári vagy. Csillag Patrik lehetsz az ágyban, semmi szex kulturád nincs. Ne máson akarj bosszút állni, magadban keresd a hiba okát hogy miért!
2022. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
91%
Ugye tudod, hogy a férget a saját otthonodba kell keresned és nem azt szivatnod, akit eszközéül használ és aki nem is biztos, hogy tud rólad?
2022. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 A kérdező kommentje:
Azért megnézném azokat akik engem szapulnak mit csinálnának ha a párjukat egy másik nő ostromolná. A férjem màr tiltotta minden oldalról, blokkolta a telefonszámát. Személyesen meg kerüli, és ezek ellenére is fut utána. Megmondta, hogy engem szeret. Nem igaz, hogy nem fogja fel. Ostoba k**va
2022. jan. 2. 13:36
 17/110 anonim ***** válasza:
20%

Segítsek?

:) n30

Figyelj... A csaj képet hagyd!! Rendőrségi ügyet fogsz kreálni ezzel magadnak akaratod ellenére!!

Csajjal tudod mit csinálj? Menj be hozzá az oskolaba, nem orditozva, uvoltozve ülj le vele először is mutattkozz be neki, hogy szia 'Margit' (nem tudom mi a neve) én vagyok a Pisti felese ;) pláne mikor sokan vannak a csaj körül és kezd el mondani, hogy veled ment félre a férjem. Azt hittem jobb ízlés van ;)(ugyan ilyen csajjal csaltak meg mint téged!!! Fekete hoszu hajú stb...) egesd le de mint az állat és nevess az arcába. Annál kelemenetlenbul nem fogja érezni magát mellesleg megalaztad mindenki előtt! A ferjeddel ha beszélsz ne hagyd hogy le lépjen!!! Tegyél ki egy bőröndöt a cuccaidnak had lássa, hogy cuccolsz el (persze nem kell el menned had hogyje) ;)

2022. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
94%
ez most komoly? azért az látszik, hogy diplomához észt nem adnak.
2022. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom! A kommented jól tükrözi a személyiségedet. Azt mondod jól szituált, diplomás nő vagy, de közben úgy viselkedsz, mint egy elmebeteg. Magas lovon ülsz és lenézed a másik nőt, mégis téged vertek át és vele csaltak meg. És azok után,hogy megcsalt vele a férjed még ő életed szerelme... itt te vagy a buta egyedül. A férjed jót röhög a markába. A csaj meg lesz annyira intelligens, hogy otthagyja a seggfej férjedet neked. Viszont életed szerelme újabb és újabb nőkkel fog megcsalni és mindig más lesz a hibás? Nem te meg a férjed?

Valószínűleg felesleges szócséplés, mert a gyűlölettől elvakult 1 bites agyad úgyse fogja fel. Talán egy jó kis felfüggesztett segíthet, ahogy fentebb írták. :)))

2022. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
97%

17# ezzel magadat égetted le.


És a tiéd maradt a dicsőség a pasi aki azóta is félredug. Grat.

2022. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!