Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem válsz el és keresel valakit, akivel boldog lehetsz? Én biztosan nem lennék senki szeretője. Gerinctelennek tartom az ilyen férfiakat.
2022. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék a helyedben.
2022. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Bőven van elvált ember a közelemben, de szerintem sokkal rosszabb helyzetbe kerültek egy válással. Van családom akiket szeretek, van gyerekem, nem viselnék el más férfit mellette, nem hiszek már a szerelemben, látom a korosztályom párkapcsolati és emberi problémáit. Látom az elvált nők és férfiak tüskéit, nem hiszem hogy lehetne ezek után egészséges kapcsolatot kialakítani. Én nem szeretnék más gyerekét nevelni, nem szeretném az ex férj árnyékát és az összes a válás utáni problémákat. Az életem rendezett, a családom, a gyerekem kiegyensúlyozott. Tettem egy fogadalmat annak idején, az én problémám nem annyira fontos, mint hogy ezért felrúgjak mindent és tönkretegyek. Vannak akik elválnak, az ő dolgaikat nem ismerem, mindenki hoz egy döntést.
2022. aug. 11. 14:26
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
3# ha tettél egy fogadalmat, maradj hűséges. Gondolom az is benne volt.
2022. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
88%

És mi van akkor ha lebuksz? Mert ez ugye benne van a pakliban.

És ha lebuksz, és az asszony válni akar?

Vagy megbeszélted az asszonnyal, hogy nyitott kapcsolat lesz és te másokkal szexelsz?

Szerintem akkor vagy igazán tökös ha ezt felvállalod.

2022. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
4-es. A hűség az ott kezdődik, hogy hozzám is az a párom. A hűség nem a szex, hanem hogy a másikért teszünk valamit. Én megtettem, sőt erőn felül is, szó nem érhet. Nálam ott kezdődik a hűség, hogy az érzelmi vagy a testi dolgokban sosem mondtam vagy sosem mondanék nemet. Arra sem mondtam nemet, amikor segítenem kell(ett) bármiben. Arra sem mondtam nemet, amikor 3 munkahelyen dolgoztam, majd hulla fáradtan folytattam otthon éjfélig az építkezést. Vagy amikor a gyereknevelésről vagy a háztartásról van szó. Vagy amikor figyelmesnek kell lenni, vagy céltudatosnak. Na itt kezdődik a hűség. Ott kezdődik tudod a felelősség, hogy nem lököm a párom a másik ember karjaiba. Ez a hűség. Én minden frontom megmaradtam hűségesnek, a korszak "hűsége" meg nem az, amit valójában jelentenie kell. Én betartottam a fogadalmam. Az hogy ma a hűség csak annyi hogy ne dugj mással, az engem nem érint. Másik dimenzió.
2022. aug. 11. 14:44
 7/54 anonim ***** válasza:
87%

"Ott kezdődik tudod a felelősség, hogy nem lököm a párom a másik ember karjaiba. "

Szerintem az asszony nem fektet be Mancika lábai közé, hogy márpedig most azonnal megdugod. Tehát, szó sincs itt arról, hogy lökve vagy. Arról van szó, hogy gyáva és kényelmes vagy feladni az eddigi életed. Te dolgod, csak akkor ne úgy írj, mintha fegyverrel a halántékodnál kényszerítenének a félrebszásra. Ezt te döntötted el, és nem más. Tehát vállald a következményeit is.

Egyébként foglalt faszikon azért még mindig kevesebben szeretnek ugrándozni. Ezzel is legyél tisztában. Talán, ha jól tartod magad, akkor lehet akad majd szerető.

2022. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

7. Oké, blablabla. Nem papoknak meg erkölcsrendészeknek tettem fel a kérdést. Ha te ekkora emberi magaslatokban jársz, akkor tudhatnád hogy ahány ember, annyi valóság. Én sem álltam beléd hogy kioktassalak, ha nem tudsz értelmesen válaszolni a kérdésre, akkor keress egy olyat, amire igen. Ha nem szereted a pizzát, ne állj bele olyanokba akik igen. Én irigylem az életed hogy semmi problémád nincs, meg hogy te vagy a Buddha reinkarnációja, de hagyd meg nekünk a saját életünket is. Vagy esetleg rendőrt hívsz rám? Inkvizíció?


Az egész életem a saját döntéseim eredménye, felnőtt vagyok, el tudom dönteni hogy mit akarok. Azért ne igyál rá hogy neked nem lesznek kényelmetlen helyzetek az életben, az meg hogy ma azt mondod hogy te aztán mekkora gerinces meg szuper egyenes leszel, várd ki a végét. Nálam egyenesebb és gerincesebb embert nem hordott e Föld. Na most pedig a véleményed meg a fikázásod tartsd meg magadnak, ha olyan bölcs lennél nem gyűjtenél magadnak negatív karmát.


Köszi azért a kommented.

2022. aug. 11. 15:42
 9/54 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok a feleségeddel?

Nem lehet hogy neki hormonális baja van? Lehet hogy csak ki kellene vizsgáltatni, hogy miért nincs libidója.

2022. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
83%

Látom megértetted. 🤣Igen, ilyen ez, amikor fáj az őszinteség.

Az egyenes, gerinces szavaknak a jelentése viszont számodra ismeretlen, mivel az asszony háta mögött tervezed az akciókat, mert nehogymá vállalni kelljen a következményeket. 😉Puszi szivi. 😍

2022. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!