Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ha otthon is ugyanilyen pökhendi, lekezelő stílusban beszélsz a feleségeddel, akkor nem csodálom, hogy nincs hozzád kedve. Teljesen normális stílusban és totál igazat írt a 7-es, te meg egyből támadsz és személyeskedsz, hisz a legjobb védekezés a támadás ugyebár. Ha nem tetszik, hogy nem csak olyan véleményt kapsz, ami számodra elfogadható, akkor nem kell egy anonim oldal több száz/ezer felhasználójának kiteregetni a magánéleted.


Szerintem az extrán gáz, hogy addig forgattad a dolgot, hogy még te legyél kvázi az áldozat. Senki nem lök más karjába, ne mentegesd magad, ha félredugsz, az egyedül a TE döntésed, amit önszántadból teszel, nem mert valaki ott áll fegyverrel a kezében és kényszerít rá. A hűség pedig igen is ott kezdődik, hogy nem bszol félre, ha probléma van, akkor sem! Egy monogám párkapcsolatban, házasságban kettő (nem több, nem kevesebb) embernek van helye. Jól írta a 7-es, az a te bajod, hogy bele vagy kényelmesedve ebbe az életbe, ez tökéletesen leszűrhető a 3-mas kommentedből, csak te-te-te. Te nem akarsz elválni, te nem akarsz exférj lenni, te nem akarsz ez meg az. Baromi önző vagy. Plusz gyáva is, mert ahhoz már nincs elég vér a pucádban, hogy ezt előadd a feleségednek és közöld, hogy nyitott kapcsolatot szeretnél, ahol mindketten félremehettek, neeem. Te mindezt titokban akarod. Ha probléma van, akkor első körben meg kell beszélni és próbálni helyrehozni, ha nem megy, akkor meg marad a válás, de a másik tudta nélkül, a háta mögött félrekúrni az egyik legundorítóbb dolog, amit az állítólagos szeretett nő/férfi ellen elkövethetsz. Remélhetőleg a nők (na meg a férfiak) többségének azért van/lesz annyi esze, hogy foglalt pasit elhajt a francba.

2022. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
48%
ha nem érdekli, akkor gondolom nem fog vizsgálatra szaladgálni.
2022. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
egyébként arra mit mond a feleséged, hogy te mit csinálj, ha ő nem akar szexelni?
2022. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
88%

#12

Igen, minden bizonnyal nem fog. Ahhoz viszont joga van, hogy tudja a férje a jövőben random puncikba akarja a farkát tenni, úgyhogy vele él együtt. És ahhoz is joga van, hogy eldöntse, akar-e így is ebben a házasságban maradni. Sanszos, hogy nem. És kedves "gerinces, egyenes jellemű" kérdezőnk ezzel tisztában is van, különben a gyakorin való kérdezgetés helyett oda állna az asszony elé. Kvára félti a kényelmes életének a feladását, de ezzel sincs baj, csak akkor vallja be, hogy gyáva és gerinctelen. De inkább áltatja itt a válaszolókat, ill. önmagát. Ennek aztán tényleg semmi értelme.

2022. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy benne van e nyitott kapcsolatban? Ha nem érdekli akkor tessék megengednie, ha meg érdekli mégiscsak akkor kaparja össze magát.


És akkor így mindjárt nem gerinctelenségben kell gondolkodnod.

2022. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
71%

#15

Pont az a lényeg, hogy ne tudja meg az asszony. És a kérdező gerinces, egyenes jellem. Tehát ez is az szerinte, amit tervez.

2022. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
34%

ha diszkréten csinálja, akkor az asszony pont olyan jól fogja érezni magát, mint eddig. vagy még jobban, mert nem lesz feszült a férj a szexhiánytól.

lehet ekézni a pasit, de azért az asszonynak ez pont így jó, nem akar válni. de így az van, amit ő akar.

továbbra is kíváncsi vagyok, hogy szerinte mi lenne a megoldás, hogy ne csak ő legyen nemkielégítve, hanem a férj is kielégülve.

nőként rejtély számomra, hogy ezt hogy gondolják, akik így állnak hozzá

2022. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

#17:

Az esetek többségében mindkét fél pontosan tudja, hogy el kellene válniuk, de gyávák meglépni vagy féltik a kényelmüket anyagi szempontból.

Ezért inkább nem beszélnek a problémáról.

Nincs megbeszélve, hogy OK, az egyik nem akar szexelni (ezt tiszteletben kell tartani), de akkor a másik mit csináljon. És ilyenkor a másik fél (férfi) önhatalmúlag úgy dönt, hogy félrelép.

Nagyon kevés az olyan kapcsolat ahol leülnek a felek és őszintén beszélnek egy nyitott kapcsolatról.

Én már olyanról is hallottam ahol a férj kérte a nyitott kapcsolatot, mert neki nem volt elég a havi-kéthavi egyszeri szex. De miután a feleség azt mondta, hogy OK, legyen nyitott kapcsolat, de akkor ez rá is vonatkozik, tehát ő is szexelhet mással, azt már megtiltotta a férje (mert azt már nem vette be a gyomra).

Gyanítom, hogy a kérdező sem ült le megbeszélni a feleségével, hogy akkor most mi legyen.

2022. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
63%

Ez a házasság kalap szart sem ér már. Csak a látszat miatt marad fenn egyelőre.A végtelenül anyagias kirakat emberek kedvenc szórakozása.

Amúgy ezt a totálisan öntelt, bunkó pasast én sem tudnám már megkívánni, pedig nekem aztán nincsen baj a libidómmal, hiába vagyok már annyi amennyi.

2022. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
85%

"továbbra is kíváncsi vagyok, hogy szerinte mi lenne a megoldás, hogy ne csak ő legyen nemkielégítve, hanem a férj is kielégülve.


nőként rejtély számomra, hogy ezt hogy gondolják, akik így állnak hozzá"

Gyanítható, hogy a kérdezőt nem érdekelte annyira, hogy megkérdezze erről a feleséget. Inkább eldöntötte egyedül, hogy akkor félrekefél, aztán ennyi. Pedig lehet kapott volna választ.....Mindenesetre ezt már nem fogjuk megtudni. Mindig ez van. Csak nagyon kevesen beszélnek át őszintén ilyen dolgokat. Inkább önhatalmúlag döntenek a másik sorsáról. Aztán jön a jajjveszékelés mindkét fél részéről, ha egyszercsak kiderül a valóság. Gondolom majd azt is olvashatjuk itt egy másik kérdésben idővel.

2022. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!