Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

27. Rémesen idegesítő és okoskodó a stílusod. Érdekes, más válaszoló tud személyeskedés nélkül is értelmes válaszokat adni, erre te jössz, telehányod az oldalt a baromságaiddal. Nagyon sokat képzelsz magadról, ismeretlenül is fikázol, lehúzol, lenézel és lejáratsz.

Provokálsz, majd ha vissza szólok egyből jössz hogy na én megmondtam. Egy büdös nagy senki vagy, aki itt játssza az eszét. Versengeni akarsz? Rossz volt a gyerekkorod? Cikizet mert egy tehén vagy és irigykedsz a csinos nőkre? Ha te lennél az egyetlen nő a bolygón inkább egy kecske. Végtelenül szánalmas és indorító az, hogy a kérdésemet átvitted egy személyeskedő, gyűlölködő stílusba. Te vagy sz, aki miatt nem lehet véleménye másnak, mert te vagy az okoska. Te vagy az, aki nem fogad el másokat.


A fszméregetésbe is benne vagyok ha akarod, bár nem szokásom. Ki mit ért el, ki hol tart, kinek milyen a társadalmi megítélése, kinek van tudományos fokozata, kinek van ak publikációi, ki mit sportol és abban mit ért el, ki mit tett a környezetéért, az egzisztenciát kihagyom, úriember a pénzével nem kérkedik. Vagy akár lehet hobbi, zene, építészet. Ki mikor tartott előadást és miről?


Ne akarjál te engem kioktatni, mert 3mp alatt bicskanyitogató a stílusod. Az meg hogy most kaptál a pofádra, ezt bőven kiérdemelted.


Vannak itt normális lelkületű válaszolók is, beléjük is bele álltál. Ki vagy te? Kinek hiszed magad? Ne neked álljon már feljebb ha a bunkó stílusodra kapsz egy kemény választ!


Itt le is zártalak majd ha tudsz érdemben is kommunikálni normális mederben, akkor figyelembe veszlek. Addig meg ignorállak, levegőnek nézlek.


Bocsánat az off-ért, csak unom már hogy minden fórumon az ilyen beképzelt és öntelt okokodók miatt személyeskedésbe megy át minden téma.

2022. aug. 11. 18:43
 32/54 anonim ***** válasza:
63%
Simán el tudom képzelni,hogy valamit rosszul csinálsz, ezért nincs kedve az asszonynak. Lehet, hogy ő nem élvezi. Volt olyan párom , akinek hiába mondtam, hogy nekem hogy lenne a jó, tojt rá :D
2022. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
56%
Asszem kezdem érteni, hogy az asszony miért is nem kívánja a szexet már vele. Az viszont még mindig homályos, hogy ennyire jó az anyagi rész egy ilyen mellett? Megér ez ennyit?
2022. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Az otos valaszolo feltett egy rakas kerdest, erdemes lenne valaszolnod azokra.
2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

34. Miért kell mindig beleugatnod mindenbe? Ott van anyukád, neki oszd az észt. Azt hiszem nincs miről beszélnünk. Ki provokálod a vitát, majd azzal érvelsz. Ritka egy féreg vagy, pont a fajtád miatt vannak háborúk. Tudsz kussolni, vagy ebbe belepusztulna az a buta nagy önérzeted. Nem vagy te nekem senkim, az első megnyilvánulásod is ellenséges volt, ezt csak fokoztad. Mit vársz? Tiszteletet? Pont te? Ahoz viselkedj emberként. Annyira sötét és korlátolt vagy, hogy a két bites agyaddal fel sem tudod fogni hogy a világ nem fekete és fehér. Majd elkezdesz ítélkezni, a közvéleményt a magad oldalára állítani. Olyan vagy mint egy óvodás. Csak az arcod baromi nagy. Mondom, otthon az anyucival vagy a macskáddal. Attól hogy kettessel kezdődik a személyi számod, nem jár automatikusan előny vagy privikégium. Vannak nők akik előtt meghajlok, övék a legmélyebb tiszteletem. Ők annyiban különbek nálad, hogy hordoznak női melegséget, pozitív rezgéseket. Keress rá az értelmező kéziszótárban hogy ezek a szavak mit jelentenek. A gyk kérdezői meg válaszokat várnak, nem személyeskedő bszogatásokat. De hát te a teremtés csúcsa, mi az neked. Legkevésbé sem izgat a százalékod, a semmitmondó válaszaid pont olyanok, hogy jól hangzanak, nem lehet belekötni, de mondanivalója az nincs. Keress olyan kérdéseket, amiben kompetens vagy. Ha nincs tapasztalatod az adott kérdésben, tovább is léphetsz. Persze gyere vissza, legyen tiéd az utolsó szó, mert az az egoista lelked zokon venné ha nem pofázhatnál vissza. Ha nem tetszik a stílusom, ne provokálj. Ilyen egyszerű. Hogy te milyen képet próbálsz rólam beállítani egy noname fórumon, az meg legyen a legnagyobb örömöd az életben! Látod, most is csak neked kívánok jót.



Nem, nincs olyan hogy a feleségemnek mi lenne a jó, nem kért meg semmire, ha én szerettem volna bármit is neki, elutasította. Zéró a libidója.

2022. aug. 11. 19:56
 36/54 anonim ***** válasza:
71%

#34

Csak szitkozódni jött ide, nem válaszolgatni a neki feltett kérdésekre.

2022. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
34. Hamarosan válaszolok, csak előtte próbálom tisztába tenni ms. egóbajnok alias okoskát.
2022. aug. 11. 19:58
 38/54 A kérdező kommentje:
36. Szerintem neked feltett szándékod provokálni, de tudod mit, csináld. Hozod a szinted, szóval hajrá! 👍
2022. aug. 11. 20:00
 39/54 anonim ***** válasza:
Mondták már, hogy jól el vagy magaddal? 🤣🤣🤣
2022. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Kerdezo ! Nem akarsz nyitott hazassagban elni ? Ugy , hogy te es a feleseged is tud a dologrol ? Mert szerintem az mukodhetne , ha neki senmi libidoja. Nem lehet ezt vele megbeszelni?
2022. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!