Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
60%

20. Gyanítom lessz belőle egy olyan is hogy:

Megcsalt a férjem pedig én mindent megtettem. Neveltem a gyereket. (Ami csak neki volt fontos) A házat is vittem egyedül. (Persze ezt előtte se csinálta a pali) dolgoztam is (tényleg azt hitte mikor elvett egy csóró parasztot hogy majd nem kell?) Jó nem volt szex de ő se tett érte hogy jól érezzem magam. ( akivel nem akar, meg tenni se akar azzal minek van?)

2022. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
18 ha nyitott kapcsolatot kér és erre a nő azt mondja, hogy akkor ő is, az egy érdekes szitu, mert akkor eddig milyen alapon mondta, hogy nem akar szexelni. innentől kezdve szerintem jogos a válás
2022. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

#21

Meg olyan is, hogy a feleségem megtudta, hogy félrebaszok, aztán most válni akar, de a vagyont, kényelmet én biztosan nem adom fel. Valaki volt már itt ilyen helyzetben? Mit tett? Mi lett a vége?

2022. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

20 szerinted te erre milyen választ tudnál adni? de komolyan

bár akár sunnyogás is lehet, de azt hiszem ilyenkor, amikor kényelmes együtt, mégiscsak ciki kimondani, hogy intézd el, csak ne tudjak róla. szóval szerintem a sok negatív kommentár ellenére van az a szitu, amikor nem átverve van egy feleség, csak megkímélve a kényelmetlen beszélgetéstől.

2022. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
48%

#22:

Olyan alapon, hogy a nőnek elég havi egy szex, de a férjnek nem. Tehát ha nyitott a kapcsolat (amit a férfi vetett fel) akkor a nő azt a havi egy szexet is csinálhatná mással, de ezt már a férj nem engedi. Csak neki szabadna félrekefélni, mert sérti a férfiúi hiúságát ha a neje mással van. Válni meg a vagyonmegosztás miatt nem fognak.

2022. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
25 de itt nem havi egyet írt, hanem hogy a nőt nem érdekli a szex
2022. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
81%

#26:

Igen, tudom, de te reagáltál a 18-as válaszomra, ahol leírtam egy példát ha esetleg ebből nyitott kapcsolatot szeretne a kérdező.....

De gondolom nem is beszéltek róla, hanem ő egyedül eldöntötte, hogy szeretőt akar.

Azért írtam, hogy sokszor a nyitott kapcsolatban sem tudnak megegyezni a felek. Ez patthelyzet. Ezért javasolják azt hogy a legtisztább út a válás.

És bizony vannak akik a válás után megtalálják a párjukat, nem mindenkinek megy tönkre az élete azért mert elvált (persze erre is van példa).

2022. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

#24

Én milyen választ adnék? Nos, olyat, ami nem tetszene a férjnek.

Tehát, akkor most belehelyezkedem a feleség szerepébe.

"Béla rendben. Én viszont nem maradok veled. Nem kívánlak, nem szeretlek már, ezért sem szexelek veled. Váljunk el."

Én őszinte vagyok, és életképes egyedül is. Ezt 17 évvel a válásom után be is bizonyítottam a volt férjnek is. Ő is abban a hitben élt, hogy nem merek válni, amikor kiderültek a mellékesei. Ezt alaposan benézte.

Azt nem tudom, hogy itt az érintett feleség mennyire van begyepesedve ebbe a langyos fosba és mennyire függ anyagilag ettől a fazontól, ill. van-e elég akaratereje, önbecsülése, hogy egyedül folytassa az életét. Csak az egyik oldal elképzelését olvastam. De szerintem normális értékrendű nő tovább tud lépni egy ilyen házasságnak már nem nevezhető szarból. Kérdés, hogy az asszony milyen lehet? Abból ítélhetek ugyan, hogy nem érdekli a szex már a kérdezővel, de így is vele marad.

2022. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
28 pont ezért kérdeztelek, ha nem érdekli és vele marad, akkor ő nem azt mondaná, hogy váljunk. azt értem, hogy normális esetben ez lenne a logikus
2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
27 én is váltam, de nagyon sokan elvannak a híg f. sban.
2022. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!