Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
54%
Aszondja tisztába tenni. 🤭Inkább a fejedben kellene rendet tenni aranyos apukám. Na meg a házasságodban, de az sem megy a jelek szerint. Otthon játszd a hőst az asszonynak, ne itt nekünk. Ott is elbuktál mi?
2022. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
69%

Eskü 2x végigolvastam, hogy mégis ki írt olyat, ami miatt ekkora patáliát kellett csapni, de nem találom.🤷🏻‍♀️ És akkor még a nők a hisztisek..

Elhiszem, hogy fáj az igazság és sérti az egódat, ha valaki azt meri írni pl, hogy gyáva vagy, na de ilyen gusztustalan, gyomorforgató, öntelt és hisztérikus stílusban reagálni és mindenkit támadni, aki mást mond, mint amit hallani akarsz, hát az no komment. Én az itteni vergődésed után egyetlen pillanatig nem csodálom, hogy a feleséged nem akar veled ágyba bújni, ha otthon is ilyen proli vagy, akkor azért őt is meg lehet érteni.

Az első pillanattól te voltál az, aki nem fogadott el semmilyen választ, mindent csűrtél-csavartál, hogy magadat hozd ki a szegény áldozatnak és fényezhesd kicsit magadat, de pl a feleségedről semmit nem tudunk azonkívül, hogy nem kívánja (veled) a szexet, mégis kb megértést vársz itt mindenkitől, hogy mennyire rendben van, hogy gyáva módon a háta mögött akarsz félre dugni. Persze ahhoz már nincs elég “pofád” (csakhogy téged idézzelek), hogy leülj és megmond, hogy nyitott házasságot akarsz, dehogyis, inkább gerinctelen féreg módjára a háta mögött intéznéd. Ahogy ahhoz is gyáva vagy, hogyha totálisan megoldhatatlan a probléma, akkor inkább elválj és ne egymás idejét raboljátok, mert a válás az rossz neked… egy rakás okot felsoroltál, hogy TE miért nem akarsz elválni, meg hogy NEKED az milyen rossz, a többi nem számít. Aztán, ha a feleséged nyögi be egyik nap, hogy márpedig ő válni akar?? Vagy ha rájön, hogy félredugtál és szintén válni akar? Azt meg honnan tudod ilyen teljesen biztosan, hogy általánosságban nulla a libidója és nem csak pl veled nem akarja, amit az itteni stílusod alapján nem is csodálnék? Egyébként, ha szerinted te félrekúrhatsz, akkor ugye ezt ő is megteheti?

2022. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
75%

#42

Csak felhívtam a figyelmét a nem létező gerincességére, egyenetlen jellemére. Ez betalált nála, a jelek szerint elég mélyen. És nem néz magába, csak szidja a másikat, mert őszintén leírta azt, amit gondol róla. Ettől aztán majd biztosan megoldódik otthon a probléma.....

2022. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
30%
nem védve a kérdező stílusát, mert szerintem ez nagyon nem vitte előre a témát (bár bevallom, az örökös gerinctelenezés az összes megcsalós kérdésnél szintén nem viszi) megkérdezném, hogy aki csak ezt tudja közölni, hogy aki csal, az szemét, váljon el, az miért ugrik rá az ilyen kérdésekre? hozzáad ezzel valamit a témához, hogy minősíti a kérdezőt minimális információ birtokában? vagy csak jobbnak érzi ettől magát?
2022. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
65%

Azt ugye tudjátok, hogy senki de senki nem válaszolt a kérdésre?

Mindenki csak a saját véleményét mantrázza a témával kapcsolatban. Pedig nem véleményt kért a kérdező.

És még ti álltok bele, hogy miért akad ki.

Úgy fel vagytok háborodva a döntésén, mintha netán nektek származna belőle bármi hátrányotok is.


Kérdező, azért valóban gondold át még egyszer. Elhiszem, hogy kegyetlen, hogy nincs szex, de lebuksz, és semmi nem lesz. Hány évesek vagytok? Újra tudnád még egyáltalán kezdeni az életet? Társkeresés, új otthon felépítése...


Nem vagyok jártas a témában, de ahogy olvastam, a bado meg az ilyen társkereső alkalmazások tele vannak ilyen házasokkal, akik csak szexpartnert keresnek.

2022. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
19%
Akkor nosza, győzzetek meg egy olyan lényt, aki eldöntötte már, hogy mit is tesz, arról, hogy nem ez az egyetlen megoldás. Csókoljátok körbe a szőrös valagát, mert normális megoldásra ti sem tudjátok rávenni az fix. Kizárólag a viszkető fasza uralja az egész agyát, életét. Sok sikert hozzá. De azt vegyétek figyelembe, hogy ide már a Canesten kevés lesz.
2022. aug. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

42. Csak hogy értsd: Veszel egy BMW-t. Megkérdezed hogy mit csináljál vele, mert valami kopog a futóműben. Erre bejönnek a hondások, ée elkezdik fikázni a bmw-t, hogy minek vettél olyat, ennyi eszed van, normális ember japán autót vesz.


Még egyszer: van egy kérdező, van egy kérdés. A kérdező nem arra kíváncsi hogy ki mit gondol róla, nem a személyeskedésre vágyik, sőt nem is arra hogy támadják és védekezzen. A kérdésekre az válaszoljon, aki tapasztalt vagy kompetens a témában.


A világ legundorítóbb dolga az, hogy ma már mindenből személyeskedést és vitát szítanak az emberek minden fronton, képtelenség érdemben megvitatni bármit is.


Itt van okoska az erkölcs csősz, aki megreledt egy óvodás szintjén, imád győzni, azt akarja hogy ő legyen a galaxis központja, képtelen elviselni más helyzeteket, más véleményét. Majd elő kapja a kötelező kártyákat: gerinctelen, sz*r ember vagy, lúzer, válj el. Ha reagálsz rá, akkor jön a következő kártya: na, ilyen ember meg is érdemli a sorsát, bunkó vagy, megértem a párod hogy elfordul stb. Aztán ott az ítélkezés ami élből jön.


Akkor most felteszem a kérdést: mi értelme bármit is kérdezni? Egy velejéig beteg társadalmi kórkép bontakozik itt is ki, itt kbszottul okos, erényes, művelt, intelligens mindenki. Majd az egész fórumból lesz egy aréna, ahol már csak az egók küzdenek a "győzelemért". Ma már úgy látom az az egyetlen cél hogy bármi áron megalázzuk és a másik ember fölé kerekedjünk. Gratulálok ehhez a mentalitáshoz!

Érdemi vita alapja a tények feltárása, majd az érvek emberi hangon való ütköztetése, aztán a megoldás keresése, esetleg a konklúzió.


Mi jellemző itt?


Kérdés---> gerinctelen féreg vagy---> személyeskedés 5 oldalon keresztül.


-------------------------------------------------------------------


A feleségem tisztában van vele hogy nulla a libidója. Beszéltünk róla, azt mondta hogy rám bízza a dolgot, csak ne verjem nagy dobra.

Ennyi a probléma, az meg hogy ki mit lát bele, semmi mást nem tükröz, mint a saját lelki szegénységét. Engem normális szülők neveltek fel normális értékrend szerint, a saját családom is ugyanezt követi. Volt a nagyszülői részről, a szülői részről igazán követendő női és férfi minta. Én ennél a pontnál a személyeskedő részt le is zártam, nem fogok az ilyenekre reagálni.


Az emberi hangnemben írt válaszokat megköszönöm!

2022. aug. 12. 09:00
 48/54 anonim ***** válasza:

"nem fogok az ilyenekre reagálni."

Hál'Istennek.

2022. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

ha engedi, az jó. csak arra vigyázz, hogy ezt mondd meg annak is, akivel együtt leszel.

remélem sikeres leszel

2022. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Nem is értem mit is akar az, aki a lényeget hagyja ki a kérdésből. És akkor csodálkozik, hogy nem a megfelelő válaszokat kapja. Továbbra sem fogja az emberek nem kis része támogatni az eltitkolt hűtlenséget. Tetszik, nem tetszik, ez van. És aki fel tesz egy kérdést, az bizony ezzel vállalja azt is, hogy véleményt is fog kapni. Az a vélemény függ attól is, hogy a lényeg benne van-e. Itt nem volt, miszerint a feleség tud a tervről. Így nem kellene meglepődni az érkező válaszok miatt.

Így utólag már semmi mást nem jelent, mint, hogy így próbálod szépíteni a helyzetet, csak neked legyen igazad. Mindenki más meg hülye azért, mert szartál leírni egy lényeges elemet.

2022. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!