Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működik ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Előzmények: középkorú házas férfi vagyok. Idővel megkopott, majd lassan el is tűnt a szexuális életünk a feleségemmel. Sajnos nem tudtam és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert kijelentette hogy neki már kényelmetlen és nem is érdekli. Nem hittem hogy ez velünk valaha meg fog történni, de ez van.


A kérdésem: hosszas rágódás után elhatároztam hogy szeretői viszonyt szeretnék, de teljesen amatőr vagyok ebben a műfajban. Szóval ez amolyan társkeresős módszerrel működik, vagy személyesen az ismeretségi körből kerül ki? Nem, nem, semmiféleképpen sem 20 éves bombázókra gondoltam, hanem ugyancsak házas és hasonló gonddal küzdő nőre. A külső sem számít olyan mértékben, a kölcsönös szimpátia bőven elég. Létezik olyan felület vagy applikáció, ami az ilyen emberek számára készült? Prostik is kizárva, nekem a vágy ami nagyon hiányzik, hogy ez kölcsönös legyen.


Van itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár és van tapasztalata ebben? Az is érdekelne, hogy egy ilyen kapcsolatot hogyan lehet működtetni, vagy egyáltalán mennyire működik? Már vagy 20 éve nem ismerkedtem nőkkel, fogalmam sincs hogy a mai világban mi merre hány méter.


A feleségemmel nem lehet már megoldani ezt a témát, nem is szeretnék vele szexuális kapcsolatot sem, mert eszméletlen lehangoló ahogyan csak kifejezéstelenül várja hogy vége legyen. Ez nekem túlságosan megalázó már.



2022. aug. 11. 14:05
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
19%

#50

És ez neked miért lényeges? Ha újra olvasod a kérdést? Annak a szempontjából?

Ettől függően tudsz neki ajánlani módot, hogy manapság hogy és hol megy a szexpartnerkeresés?

2022. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm, felnőtt ember vagyok és felelősséget vállalok a döntéseimért. Ha rosszul döntök sem fogok mást hibáztatni, és viselem a terhét. A Galaxis főügyészének és erkölcsrendészeti vezetőjének meg annyit üzenek, hogy az ő életét ez az esemény egyáltalán nem fogja érinteni, azért köszönöm hogy aggódik értem, még ha a maga módján is teszi azt.


A kérdésemre megkaptam a választ már tegnap privátban. Nekik köszönöm a segítséget!

2022. aug. 12. 11:49
 53/54 anonim ***** válasza:
57%

Borzasztó mennyire gyáva és gerinctelen vagy.

Ha arra nincs igényed, hogy elválj és normális módon keress màst, meg hogy tiszteld a párod akivel huszonéve együtt vagy, és hűséges legyél, amit anno megfogadtál ( amiben a szex is benne van), akkor legalább

AZ lenne a MINIMUM, hogy leülteted a feleséged, és elmondod neki, hogy neked igényed van még szexre, de őt már ezzel nem zaklatnád mert ( a te verziód szerint) ő nem akarja ezt ( bár az ő verzióját nem hallottuk, lehet szimplán csak veled nem akar mert nem élvezi), ezért szeretnél nyitott házasságot.

Ő pedig majd eldöntheti, hogy neki ez így megfelel-e, vagy inkább a válás mellett dönt.

Mert hogy ha te magad dönthetsz arról, hogy innentől titokban félrekefélsz, ilyen alapon ő is dönthet úgy, hogy nem akar a továbbiakban veled lenni ha te félrejársz. De amíg nincs tisztában a kapcsolatotok új játékszabályaival, mert te képtelen vagy gerincet növeszteni, addig ez egy számára megalázó, és alárendelt kapcsolat.

Még akkor is, ha x ideig nem buksz le.

És ha te, egy ilyen kapcsolatba taszítod bele a feleségedet, a gyereked anyját, azzal, a gyereknek is rossz családi példát mutatsz, és egyiküket sem tiszteled és nem szereted.

Amíg nem vagy őszinte, egy gyáva féreg maradsz. Kifogásokat persze nagyon könnyű találni.

2022. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem akarom már ismételni magam. Elmondtam a lényeget, nincs szex, nincs libidó. A miértek meg már igazán nem is érdekelnek, biztos én vagyok a hunyó. A tróger férfiak tízezrei sokkal többek nálam, a függők, a beköltözők, az alkalmi munkából élők, a dologtalanok, a nőket lehúzók stb. Oké, van még valami? Jó, én vagyoka gyáva, a gerinctelen, a gyerekemnek rossz példát mutató. Kérem magamra a rögtön ítélő törvényszéket és a 300 év kötél általi halált, majd utána a felnégyeltetést majd a végén dobjanak oda a keselyűknek. El tudnád intézni? Hálás lennék érte.
2022. aug. 12. 20:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!